Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41061 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #765 poslato: 23 Jun 2015, 20:23:52 »
Ne generalizujem nego peckam  ;D

Pa biras malo cudne nacine, moram priznati. ;D
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #766 poslato: 23 Jun 2015, 22:20:31 »
U21 selekcija gubi 2:0 od Danske, Češka i Nemačka trenutno nerešeno 1:1... Dakle ništa od plasmana na OI.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #767 poslato: 23 Jun 2015, 22:32:17 »
Naš fudbal se vraća tamo gde mu je i mesto. E rezultat ove U21 selekcije (primili 7 golova u tri utakmice, postigli 1 i još jednom šutnuli ka golu) je odraz onoga što se radi u Savezu i na koji način se manipuliše igračima. Mi smo jedini na ovo prvenstvo došli bez odrađenih priprema, nismo odigrali ni jednu pripremnu utakmicu još od tog baraža sa Španijom (koja je uzgred budi rečeno pobedila samu sebe). Na čelo tima doveden je čovek kome je najveći uspeh u karijeri bilo to što je trenirao Jagodinu, a koliki je Dodić dileja najbolje govori činjenica da uopšte nije znao ko mu je golman kad je saopštavao spisak igrača za ovo prvenstvo. Naravno u sastavu su sve propali kvazi fudbaleri čiji jedini cilj igranja ovde je da se neko iz Koreje sažali i kupi ih.

Već sada sam ubeđen da možemo reći zbogom i SP u Rusiji 2018

« Odgovor #768 poslato: 23 Jun 2015, 22:40:55 »
Штета, баш штета...  :( Некако су упропастили феноменалну шансу за ову генерацију тако што су одвели Ћурчића у сениорску селекцију, а и некако се стицао утисак да је екипа крња. Избацили смо репрезентацију као што је Шпанија, а селектор није завршио циклус са тим играчима. Након утакмице са Немачком сам мислио да ће личити на нешто, али изгледа да нам старије генерације посустају када млађи почну да играју добро.

Трагично је и то са сениорском екипом. Пропустићемо још један у низу ЕП иако ће на њему учествовати пола Европе. Наравно, не смемо ни ту Русију да очекујемо без обзира што знамо да имамо потенцијал за будућност.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #769 poslato: 24 Jun 2015, 20:23:22 »
Ne generalizujem nego peckam  ;D

Pa biras malo cudne nacine, moram priznati. ;D

To ti je cudno, a to sto vi navijate za FMP u kosarci, to nije cudno? ;D

« Odgovor #770 poslato: 24 Jun 2015, 20:39:04 »
To su dve razlicite stvari. ;D

« Odgovor #771 poslato: 24 Jun 2015, 20:44:44 »
Dve različite stvari, dva različita univerzuma 8)

« Odgovor #772 poslato: 24 Jun 2015, 20:55:04 »
Pa jeste, on uzima po mom misljenju ozbiljnu stvar (karakterisuci sve navijace Zvezde kao lose zbog par huliganskih grupa (znam da ne misli stvarno tako ali svejedno)) kao materijal za peckanje, a ovamo mi uzvraca sto puta prezvakanom pricom koja je iskljucivo problem nas koji smo na neki nacin akteri iste. Sami mozemo da odlucimo za koga cemo navijati i ne vidim sto je vama sad to nejasno i problematicno.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #773 poslato: 24 Jun 2015, 21:19:44 »
Meni apsolutno nikada neće biti ajsno zašto se navijači Partizana slikovitog naziva "Grobari" potresaju oko toga za koga će navijači Zvezde da navijaju. Šta vas ima da stoli bojko za koga mi navijamo, ako nam je volja ima da se guzionišemo i sa džiju džicu klubom Palmini Tigrovi iz Jagodine.

Kod nas na tribinama Aca, kod vas Mile (Dodik)  bye:)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #774 poslato: 25 Jun 2015, 10:03:52 »
Sve mogu da razumem ali kako se ono okaraketrisalo da ja tvrdim da su SVI navijaci Zvezde LOSI, to mi bas nije jasno. Ja govorim da generalno ima razlicite navijacke svesti sto se samih klubova tice, al sad sta je dobro sta je losa..........pa, to je vrlo subjektivno i komplikovano.

A gle ovog Scoobyja  :lol))  Covek se ponosi "Acom". Lepo se uklapa u onaj poster sto je Leonidas iznad postavio ;D Cega se jedni stide, time se drugi ponose.

Kod tebe druze moj na celu kluba osvedoceni kriminalac, pljackas, bitanga i ubica premijera! Kod nas na celu kluba bivsi reprezentivac i jedna od najvecih legendi nase kosarke.

Kod nas postoji jedan klub, jedan isti od 1945. kod vas je situacija takva da titulu cekate kao cigani a docekate kao panteri. E to je meni onako tuzno.

I tako dalje i tako dalje. Ajde sad lepo idi ti kod tvog Ace da ti da jedan sendvic. Nisi SNS bot, ali bome odlicno mozes da ga zamenis kada zariba sa komentarima i kad ne bude u situaciji da moze da izvrsava naredbe svoga Vodje ;D

« Odgovor #775 poslato: 25 Jun 2015, 12:25:29 »
Citat
Mi kada Partizan gubi pevamo "I kada ne budes prvi ti" i tapsemo igracima, a vi kada Zvezda izgubi trazite da skidaju dresove i gadjate igrace bakljama. E po tome se razlikujemo ;D

A kako je po tvom misljenju trebalo ovo iznad da shvatim? Ja lepo napisah da su to radile te pomenute grupe (sumnjam da se time ijedan normalan navijac Zvezde ponosi). Malo ti je pogresna formulacija recenice, jer ja ovako kako si ti napisao, izvlacim zakljucak koji sam vec napisala u prethodnom postu.

Da ne govorim o tome da ne mora da znaci da ako nas sa vrha klubova zasipaju propagandomi megalomanstinom, svi automatski mislimo isto kao oni.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #776 poslato: 25 Jun 2015, 12:28:27 »
može li mi netko objasniti naziv navijača "grobari"? meni to tako zvuči morbidno pa bih htio čuti ako postoji priča zašto je baš taj naziv  :( ;D
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #777 poslato: 25 Jun 2015, 14:50:17 »
može li mi netko objasniti naziv navijača "grobari"? meni to tako zvuči morbidno pa bih htio čuti ako postoji priča zašto je baš taj naziv  :( ;D

Taj naziv vuče korene sa kraja 60-ih i početka 70-ih, zato što su skoro svi navijači Partizana koji su dolazili na utakmice bili obučeni u crne boje, neretko su nosili i duge crne kapute i mantile, pa su ih tako ljudi nazvali, a posle je taj naziv prihvaćen od strane samih navijača.

Inače, nekada smo imali i potporu i uporište u Zagrebu, kada je Bog još išao ovuda i kad su stadioni bili sportska borilišta.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #778 poslato: 25 Jun 2015, 16:11:36 »
Citat
Mi kada Partizan gubi pevamo "I kada ne budes prvi ti" i tapsemo igracima, a vi kada Zvezda izgubi trazite da skidaju dresove i gadjate igrace bakljama. E po tome se razlikujemo ;D

A kako je po tvom misljenju trebalo ovo iznad da shvatim? Ja lepo napisah da su to radile te pomenute grupe (sumnjam da se time ijedan normalan navijac Zvezde ponosi). Malo ti je pogresna formulacija recenice, jer ja ovako kako si ti napisao, izvlacim zakljucak koji sam vec napisala u prethodnom postu.

Da ne govorim o tome da ne mora da znaci da ako nas sa vrha klubova zasipaju propagandomi megalomanstinom, svi automatski mislimo isto kao oni.

Meni i dalje nije jasno kako si shvatila to na takav nacin. Pogotovo me cudi da ti bas taj konkretan deo smeta.

Mislim, poenta svakako nije to sto si ti napisala. Izvinjavam se sto si krivo shvatila ali jednostavno to sto je napisano nije imalo takvu konotaciju.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #779 poslato: 25 Jun 2015, 17:59:07 »
A gle ovog Scoobyja  :lol))  Covek se ponosi "Acom". Lepo se uklapa u onaj poster sto je Leonidas iznad postavio ;D Cega se jedni stide, time se drugi ponose.

Kod tebe druze moj na celu kluba osvedoceni kriminalac, pljackas, bitanga i ubica premijera! Kod nas na celu kluba bivsi reprezentivac i jedna od najvecih legendi nase kosarke.

Kod nas postoji jedan klub, jedan isti od 1945. kod vas je situacija takva da titulu cekate kao cigani a docekate kao panteri. E to je meni onako tuzno.

Svao normalan se ponosi kad premijer vlastite ti države navija za tvoj klub

Kakvi smo takvi smo mi sledeće sezone igramo sa Barselonom, Realom, Fenerom, CSKA, a vi delite megdan sa Konstantinom i Vršcem. Nama je manijak predsednik kluba, vama je manijak trener  bye:)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter