Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33566 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #750 poslato: 22 Jun 2015, 15:10:53 »
Ne znam tačno, primetio sam što se fudbala tiče na SP 2010 u Južnoj Africi da je Slovenija predstavljena kao SVN po prvi put, tako da je verovatno od tada.

Dok recimo na registracijskim tablicama za Sloveniju piše SLO, a za Slovačku SK. Ludnica :D

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #751 poslato: 22 Jun 2015, 16:44:41 »
Nikako nisam zadovoljan zrebom. Ovo je po meni bila najgora varijanta. Em prilicno nezgodan protivnik em dugacko putovanje odma na pocetku.

Dosta dobro poznajem ekipu Dile Gori i vrlo su neugodni. Pored Hajduka eliminisali su i kiparski Anortozis koji je medju boljim kiparskim timovima.

Nece da bude lako ali Partizan je svakako favorit i verujem da cemo proci u sledecu rundu.

Nadam se da ce ostali nasi klubovi imati vise srece u kvalifikacijama za LE.

Znači nisam jedini Grobar na forumu, odlično :G) Bitno je da ih dobijemo na našem terenu, tamo će već biti problema kao protiv Pjunika kad smo pobedili minimalnim rezultatom u gostima.

Neee, nisi jedini, ja sam ti stara grobarska skola ;D Mozda nas ima manje nego ovih sto su deo vecnog sampiona galaksije, ali Grobari su uvek bili avangarda i privilegija odabranih, tako da bez brige  8)  ;D

Elem salu na stranu, slazem se sa tobom. Prva utakmica je kljuc svega. Dobro je sto prvu igramo kuci jer nazalost imamo uzasnu tradiciju kad se prva igra na strani. Dobar rezultat bi bio svaka pobeda bez primljenog gola. Inace, Dila Gori je ekipa koja lako padne kad se otvori na vreme ali problem je sto su vrlo kompaktni u odbrani i nije ih lako probiti.

Sto se tice zreba za LE, ne znam, mislim da se niko nije preterano usrecio. Ne znam kakvi su ovi Kazastanci koji su zapali Zvezdi, ali u poslednje vreme klubovi iz ove zemlje sasvim solidno prolaze u evrokupovima. Imaju para, grizu i trce ko navijeni, fizicki jaki i dominantni.............generalno, Zvezda je mogla i trebala mnogo bolje da prodje. Ipak, svakako je favorit u dvomecu i verujem da ce uspeti da prodje pod uslovom da igraci i strucni stab ozbiljno shvate protivnika.

Vojvodina i Cukaricki imaju rivale po meri, tu su sanse 50-50 u oba slucaja. Cuka ima nesto vece sanse jer su ozbiljniji tim dok Vojvodina znamo kako igra kad se od njih ocekuje rezultat.

« Odgovor #752 poslato: 22 Jun 2015, 17:00:06 »

Neee, nisi jedini, ja sam ti stara grobarska skola ;D Mozda nas ima manje nego ovih sto su deo vecnog sampiona galaksije, ali Grobari su uvek bili avangarda i privilegija odabranih, tako da bez brige  8)  ;D

::) :crazy: :D

Ni ja nisam bas zadovoljna protivnikom koga smo dobili (iako sam se odmah setila da smo igrali vec ranije sa njima ali u potpuno drugim uslovima i dok smo jos bili neko i nesto), uz to ne znamo nista o njemu, bar sto se tice poslednjih sezona, ali da ce biti lako, to sigurno nece. Bilo bi dobro da u prvoj utakmici resimo pitanje prolaska, iako mislim da je to sa ove tacke gledista lakse reci nego uciniti. Posebno sto cemo opet graditi sve iz pocetka (nov trener, nova filozofija igre, sistem..) i uopste me zanima prvo kako i koliko ce Bozovic uspeti da poslozi ekipu za kratko vreme koje je imao. Zato i ne ocekujem neku bog zna sta dobru igru (posto ce im to biti prvi zvanicni mecevi), ali se nadam prolazu svakako.

Partizanu zelim puno srece (po ovim vasim analizama vidi da ce vam i trebati  ;D ), a sto se tice ostalih, manje vise se slaze sa Milosem, od Vojvodine radije biram da nista ne ocekujem pa da me iznenade, a za Cuku mislim da moze da prodje svog protivnika.

:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #753 poslato: 22 Jun 2015, 19:02:59 »
Sudeći po žrebu bit će ovo još jedna ''uspešna'' srpska fudbalska evropska klupska sezona. Ubeđen sam u ispadanje i Vojvodine i Čukaričkog odmah na startu, Partizana i Zvezde u drugom kolu (mada su im šanse za debakl solidne i u prvom kolu)

FYRIR ISLAND HM 2018

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #754 poslato: 22 Jun 2015, 19:42:38 »
Sve čestitke mladim fudbalerima, ovo je zaista istorijski uspeh za našu zemlju. Seniorska ekipa treba da se ugleda na ove momke koji su slika i prilika volje u požrtvovanosti za nacionalni tim.
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #755 poslato: 22 Jun 2015, 20:17:26 »
RTRS direktno prenosi doćek  ;(:); ;(:); ;(:);

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #756 poslato: 22 Jun 2015, 20:27:34 »
Prenosi i RTS  :) Baš dosta ljudi ima.

« Odgovor #757 poslato: 22 Jun 2015, 20:48:40 »
Samo da Paun ne prođe kao Ljubinko Drulović, a ovi momci da se ne pretvore u ono što su njihove starije kolege.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #758 poslato: 23 Jun 2015, 04:54:50 »
Svaki put kad su prikazali Vukašina kako plače na kraju finalne utakmice i ja sam zaplakao.. kakve suze radosnice! Odavno ih nisam video!

Nezaboravan i istorijski uspeh za naše fudbalske mladotimce. Skidam im kapu za sve! Bravo!  ;(:); ;(:); ;(:);
euronik ESC18 top 20 lista:
:cyb::beb::bgb::grb::eeb::frb::sib::seb::ilb::hrb:
:mkb::ptb::byb::lvb::amb::fib::dkb::nob::deb::czb:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #759 poslato: 23 Jun 2015, 08:42:34 »
Ivana, sta te tisti u vezi moje zezancije ?  :P

Elem, slazem se sa tim sto si napisala.

A Scooby, mislim da si malo preterao sa crnim prognozama  ;D To sto se poziva na oprez ne znaci da protivnik treba da se preceni i da se ide u drugu krajnost. Znaci, Zvezda i Partizan nisu favoriti tek tako u duelima sa svojim rivalima. Potreban je oprez i respekt za protivnika ali ne fatalizam i idenje u drugu krajnost.

Mi smo skoro svake godine u zadnjih vec 10-15 godina igrali makar LE, prosle godine smo nadigrali Totenhem na nasem terenu i uzeli mu bod, izbacili smo Anderleht pre 5 godina......ako treba da se plasimo Dila Gorija onda nemamo apsolutno sta da trazimo u Evropi.

« Odgovor #760 poslato: 23 Jun 2015, 13:16:29 »
Mene ništa, pre bih pitala šta to tebe tišti (a ima veze sa nama) pa si prišio onu sintagmu. :P

Za ostatak se slažem, i jednima i drugima će biti teško, ali, kao što rekoh verujem u prolazak. ;(:);

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #761 poslato: 23 Jun 2015, 17:00:17 »
Pa ne muci me nista nego znam da nam se cesto kaci kako nas ima manje, pa samo da kazem coveku da to i ako je istina (nekad i jeste, npr. ja kad sam bio mali isao je jedan navijac Partizana na 20 navijaca Zvezde minimum. Ali sad vec ne bih rekao da je tako.... ;D ) nije nista strasno, jer Grobari su uvek bili avangarda ;D

Nasi navijaci nikad nisu birali Partizan zbog "najveceg stadiona", "najvise navijaca", naj ovoga ili naj onoga...........nikad nismo bili megalomani.

Mi kada Partizan gubi pevamo "I kada ne budes prvi ti" i tapsemo igracima, a vi kada Zvezda izgubi trazite da skidaju dresove i gadjate igrace bakljama. E po tome se razlikujemo ;D

« Odgovor #762 poslato: 23 Jun 2015, 17:03:51 »
Generalizuješ opet, ali dobro. :) :)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #763 poslato: 23 Jun 2015, 17:06:08 »
Ne generalizujem nego peckam  ;D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #764 poslato: 23 Jun 2015, 19:11:00 »
Pa nije da sam preterao sa crnim prognozama. Znaš onu narodnu, ko se u mleko opeče taj i u jogurt duva  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter