Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41108 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
Odg: Fudbal
« Odgovor #720 poslato: 17 Jun 2015, 15:03:09 »
Alo bre ljudi jeste li vi svesni da smo mi u finalu svetskog prvenstva. Eeeeeej... jedan srpski tim je u finalu svetskog prvenstva  ;:)) ;:)) ;:))

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #721 poslato: 17 Jun 2015, 16:18:32 »
Ja jos ne mogu da verujem iskreno  ;:)) ;:)) ;:)) Svaka cast momcima, naklon do poda  ;(:);  :G) Ovo je realno mozda najveci uspeh naseg fudbala svih vremena. Ili bar jedan od najvecih. A apsolutno niko nije ocekivao. Ja sam doduse verovao da mozemo lepo da se pokazemo jer znam kakav je Veljko covek i trener, znam da imamo talentovan i dobar tim............ali da cemo do same zavrsnice ici to niko ni u snu nije mogao da pomisli.

Krivo mi je sto zbog posla nisam mogao da gledam, ali hvala Bogu finale cu moci i ustacu jos u 6 radi ovih heroja  ;(:);

« Odgovor #722 poslato: 17 Jun 2015, 16:52:00 »
Gledao sam celu utakmicu, derao sam se i vikao kao kreten, preyadovoljan sam plasmanom u finale, bravo momci ;(:); ;:))

Prvo poluvreme, ako izuzmemo naš gol u 4 minutu, bilo dosta aljkavo, dosta propuštenih šansi što je rezultiralo onim golom Konea koji smo primili kroz uši. U drugom poluvremenu smo malo bolje prisički stalaji u odnosu na protivnika, ali mi je i dalje ostalo upečatljivo to da smo imali dosta nerpeciznih dodavanja, kao da su šutirali loptu napamet. Već sam se pomirio da ćemo u produžetke, a očekivao sam i penale opet, ali sreća nam se osmehnula, kako smo ih lepo upecali na varalicu, svaka čast momcima.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #723 poslato: 20 Jun 2015, 10:41:18 »
Ne znam da'l da plačem (od sreće) ili da pevam
Bravo momci  ;(:); ;(:); ;(:);

« Odgovor #724 poslato: 20 Jun 2015, 11:01:50 »
Ne znam šta da kažem... Momci svaka vam čast  ;(:); ;(:); ;(:); ona bagra iz A selekcije lepo da vrati dres, a ove momke pustiti da igraju za svoju zemlju i napraviti od njih prave fudbalere a ne manekene u štucnama.

Inače koliko sam se samo derao kao konjina, nekoliko puta mi je nestajalo struje jutros (EPS g*vnari), tačno mi nestane pre nego što će Brazilci dati gol i onda u onom momentu kad su nam uručivali pehar :(((

« Odgovor #725 poslato: 20 Jun 2015, 11:41:21 »
Не знам, не узнам... НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ!!! ;:)) :win: :cry:
Браво, бре, момци!!! Шта су урадили! Прваци света у фудбалу!

Уф, како бих волео да настави са победама и репрезентација до 21 године, онда да Пауновић састави шампионски тим за Рио. ;(:); Треба га чувати да изгура ову генерацију кроз све узрасте, па тек гонда све заједно пребацити у сениорски тим.

Само ме брине да не буду поново брзоплети са променама селектора и да упропасте континуитет у неколико генерација. Наравно, не желим ни да замислим шта може да се деси и са овом златном генерацијом, као са многим које су обећавале...
У таленат никада нисам сумњао! Глупости су да ми нисмо за фудбал. Наравно да нећемо никада бити доминантна репрезентација и константни у врху, али увек сам веровао да имамо квалитет да изненадимо и заблистамо барем на једном великом такмичењу, поготово сада. Мислим да смо имали више пута квалитетнији тим од неких репрезентација које су биле изненађење и долазиле до медаља, као што су нпр. Грчка, Јужна Кореја, Хрватска... Ето, Хрватску су управо предводили управо играчи из генерације који су били омладински шампиони света са Југославијом.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #726 poslato: 20 Jun 2015, 11:45:44 »
Ovo je zaista veliki uspeh i svaka čast momcima i celoj ekipi :G)

Ono što je meni zasmetalo je, kao i uvek, kvazi-patriotizam. Sad su ljudi koji su na Tviteru do juče pljuvali po Srbiji konstantno najveći Srbi, dižu tri prsta i ostalo. Dokle više to licemerje?
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

« Odgovor #727 poslato: 20 Jun 2015, 11:49:00 »
To su kompleksasi najobičniji... uticajni Tviteraši :uf:

Edit: znam da ću ispasti tenkre zbog ove slike ali morao sam... :D

« Poslednja izmena: 20 Jun 2015, 11:54:13 Leonidas »

« Odgovor #728 poslato: 20 Jun 2015, 12:00:23 »
Ja takodje ne mogu da verujem da se ovo desilo!!!!!  ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

Ma bre svaka im cast!!!
ESC 2019
:al: :am: :au: :at: :az: :by: :be: :hr: :cy: :cz: :dk: :ee: :fi: :fr:
:mk: :ge: :de: :gr: :hu: :is: :ie: :il: :it: :lv: :lt: :mt: :md: :me:
:nl: :no: :pl: :pt: :ro: :ru: :sm: :rs: :si: :es: :se: :ch: :ua: :gb:

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #729 poslato: 20 Jun 2015, 12:05:03 »
Petre, nikad nije kasno da se probude patriote u ljudima, a ovakve stvari tome pomažu !_!

Meni suze krenule kad je pao drugi gol, i dalje NE VJERUJEM ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); ;(:);

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #730 poslato: 20 Jun 2015, 12:12:39 »
Odličan uspeh mladih fudbalera  ;zv:)

« Odgovor #731 poslato: 20 Jun 2015, 13:01:16 »
Ono što je meni zasmetalo je, kao i uvek, kvazi-patriotizam. Sad su ljudi koji su na Tviteru do juče pljuvali po Srbiji konstantno najveći Srbi, dižu tri prsta i ostalo. Dokle više to licemerje?
Управо тако. Исти ови момци ће од истих тих људи кад-тад бити испљувани и проглашени срамотама, дрвећем...
Да не помињем што многи други врхунски, сениорски спортисти у тзв. малим спортовима немају ни близу  подршку народа. Ти ,,мали спортови'' су већином олимпијски, па ту је и краљица спортова, окосница олимпизма. Ни не очекујем да се популарност фудбала мери са било којим другим спортом, али не би смело да се дозволи да поред врхунских шампиона у многим спортовима званично даје предност било којој омладинској репрезентацијиу. Ово јесте феноменалан успех, колико сам се само радовао, али исти тај народ који диктира популарност је највише пљувао сенорску репрезентацију која је често пре тога имала лепе резултате у млађим категоријама. Уосталом, да нам је А репрезентација успешна и константна, мањи значај бисмо придавали томе.

Далеко од тога да сам против славља, али заиста има много квази и инстант патриота и љубитеља спорта.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #732 poslato: 20 Jun 2015, 17:11:03 »
Ja jos ne verujem sta smo napravili  ;:)) Svaka cast momcima na ovom fantasticnom uspehu. Ovo je pokazatelj kako treba da se igra i bori za ovu drzavu. Takticki perfektno odradjeno prvenstvo, psiholoski isto na izuzetno velikom nivou. Bice tesko zadrzati ovo i na seniorskom nivou, ali uzivajmo makar sada u ovome a posle neka bude sta biti mora.

« Odgovor #733 poslato: 20 Jun 2015, 21:50:22 »
U21 ekipa na Evropskom prvenstvu u Češkoj izgubila od domaćina 4:0, ako ne pobede Dansku, neće se kvalifikovati na OI u Riju.

« Odgovor #734 poslato: 20 Jun 2015, 22:37:39 »
Ја сам данас гледао целу утакмицу, а ево гледам и репризу. ПОНОСАН, браво ОРЛИЋИ, Србија. :)
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter