Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41444 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #705 poslato: 14 Jun 2015, 13:25:34 »
Нисам гледао али тако ми је драго због наших, браво бре ОРЛИЋИ. Иначе, не бих ја са живцима издржао пенале.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #706 poslato: 14 Jun 2015, 13:28:05 »
A čim se završi ovo svetsko prventsvo za U-20 ekipe, počinje evropsko prvenstvo za U-21 ekipe, gde naši igraju u grupi sa Češkom (domać.), Nemačkom i Danskom. Ako prođemo grupu, plasiraćemo se na OI sledeće godine u Riju.

Inače smo izbacili Špance, pa smo se tako plasirali na evropsko prvenstvo ;(:);

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #707 poslato: 14 Jun 2015, 13:41:51 »
malo sam proučavao kontinentalna prvenstva amerika.. to mi je tako bzvz kako su oni to osmislili. uopće nema logike..

južna amerika ima 10 konfederacija a prvenstvo sa 12 država.. i onda zovu sa wild cardom 2 zemlje.. a još mi je smješna srednja i sjeverna amerika + karibi.. oni imaju 19 država u sastavu asocijacije a 12 ih igra.. a ono prvaci su samo SAD i Meksiko + jednom Kanada  i te države su stalno organizatori.. i još njihova prvenstva su svake 2 godine  ::) a južnoj americi kad im se da ahaha.. malo svake 2 pa malo svake 3 pa svake 4  ::)

trebaju spojiti te 2 organizacije u 1 i imali bi 29 država i finito.. tek tada bi bilo zanimljivo i bez wild cardova..
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #708 poslato: 14 Jun 2015, 14:08:52 »
Biće sexa u Tirani na jesen ;lz:)

Bice sexa...

...ali u Skadru, ne u Tirani.

A sto se tice omladinaca, gledao sam jutros i zamalo se ne slogirah zbog penala.  ;:)) ;:)) ;:))
Svaka im cast!!! Tako se igra za reprezentaciju!!!
ESC 2019
:al: :am: :au: :at: :az: :by: :be: :hr: :cy: :cz: :dk: :ee: :fi: :fr:
:mk: :ge: :de: :gr: :hu: :is: :ie: :il: :it: :lv: :lt: :mt: :md: :me:
:nl: :no: :pl: :pt: :ro: :ru: :sm: :rs: :si: :es: :se: :ch: :ua: :gb:

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #709 poslato: 14 Jun 2015, 14:35:02 »
A čim se završi ovo svetsko prventsvo za U-20 ekipe, počinje evropsko prvenstvo za U-21 ekipe, gde naši igraju u grupi sa Češkom (domać.), Nemačkom i Danskom. Ako prođemo grupu, plasiraćemo se na OI sledeće godine u Riju.

Inače smo izbacili Špance, pa smo se tako plasirali na evropsko prvenstvo ;(:);

A sjebali su ovi iz seniorske mladu reprezentaciju dosta. Videćemo šta ćemo da uradimo na tom prvenstvu. Ukoliko se Engleska plasira u finale i 5. mesto vodi u Rio. Imamo solidne šanse da već krajem ovog meseca imamo dva tima u Riju

« Odgovor #710 poslato: 14 Jun 2015, 18:29:47 »
Никада нисам доводио у питање наш таленат за фудбал. Ово је заиста невероватан успех. Још су најбољи из Европе (једини преостали), доста њих јесте учествовало у освајању ЕП пре две године.
Главно питање је како задржати ове момке да не постану инвентар на сплавовима и типични сеинорски репрезентативци?

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #711 poslato: 14 Jun 2015, 19:31:57 »
u ovim kvalifikacijama su se stvarno javile neke nove repke i baš mi je drago.. eno wales pobijedio belgiju, austrija kolo vodi u svojoj skupini.. farski otoci su mi posebno dragiiii :)  :-* slovenci drže remi sa englezima i guraju se .. bravo bravo..  ;(:); island razbija u svojoj skupini.. slovaci sve pobjede u svojoj grupi..  ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); ;(:);

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #712 poslato: 15 Jun 2015, 21:29:10 »
SP 2018 u RUSIJI - kvalifikacije

napravljeni su POTOVI za određivanje grupa (jedino se ne zna hoće li HR ili ITA biti u 1. potu jer se čeka prijateljska POR-ITA):

« Odgovor #713 poslato: 15 Jun 2015, 21:38:23 »
Obzirom na dosadašnju igru, za Srbiju je mesto u trećoj grupi čist poklon. Realno je da budemo u četvrtoj grupi, a umesto nas da u trečoj budu Slovenci.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #714 poslato: 15 Jun 2015, 21:54:10 »
Ceo taj sistem po kjem ovi računaju te poene je konfuzan. Mislim jebote Vels i Rumunija u prvoj grupi? Vels po prvi put nakon bukvaln sto godina odradi kvalifikacije dobro. Farska Ostrva u 4. šeširu zajedno sa Slovenijom, Irskom, Norveškom???

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #715 poslato: 16 Jun 2015, 13:40:25 »
to je neka fora da se zadnjih ne znam koliko zbrajaju rezultati.. a ne tipa zadnjih 5g ili što već.. nisam ni proučavao.. no to će napraviti vrlo zanimljive grupe..

recimo bila bi baš zanimljiva ovakva:

Njemačka
Francuska
Švedska
Slovenija
Azerbajdžan
Gruzija

a da vidimo neka laganica, ili pinokio grupa, možda:

Wales
Češka
Grčka
Farski Otoci
Litva
Andora

:D

a neka regionalna npr:

Hrvatska (da je u 1. grupi)
BIH
Srbija
Slovenija
Makedonija
San Marino

hahahahahahha

btw. leonidas vidiš da je Slovenija pri vrhu u pot 4 i uskoro će vjerojatno se prebaciti u pot 3. ako vi nastavite loše moguće da skliznete u taj 4. pot. jer su zemlje napisane baš po redu

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #716 poslato: 16 Jun 2015, 14:25:03 »
Vrh bi bila grupa Vels-Island-Severna Irska-Farska Ostrva-Moldavija-Kazahstan

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #717 poslato: 16 Jun 2015, 14:26:45 »
Vrh bi bila grupa Vels-Island-Severna Irska-Farska Ostrva-Moldavija-Kazahstan
umjesto moldavije i kaz staviš finsku i luxić i eto ti sjeverne grupe.. ok lux je malo niže ali ono.. paše tu negdje :D

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #718 poslato: 16 Jun 2015, 22:29:57 »
portugal pobijedio ita. :) hr ostaje u pot 1  ;(:); iako ni ne znam koliko je to kao super haha..

« Odgovor #719 poslato: 17 Jun 2015, 12:02:10 »
Sad vidim da mi bolje sto nisam gledala prethodne dve utakmice. Mogli smo da resimo utakmicu u ovom poslednjem produzetku, a ne da se strepi do kraja,
Svejedno, bravo za U20 reprezentaciju!!! ;(:); ;(:); ;(:); ;(:);
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter