Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41054 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #690 poslato: 23 Maj 2015, 09:55:25 »
Cukaricki najvise zeza cinjenica sto ne igraju u kontinuitetu dobro i sto dosta osciliraju na momente, a to se odrzava na bodove. Npr. ima perioda kad igraju izvandredno, a ima perioda kad su neprepoznatljivi. Ipak, Milojevic forsira atraktivan fudbal i kad ide i kad ne ide i zato imaju maksimalan respekt od mene.

Sto se tice same lepote igre, daleko su ispred Zvezde i Partizana, sto i govori cinjenica da su uspeli da pobede i jedne i druge. Opet, ako sacuvaju okosnicu ekipe, da ne pricam ako ubodu pojacanja, dogodne ce se ravnopravno boriti za titulu, tu nema dileme.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #691 poslato: 23 Maj 2015, 14:24:18 »
Партизан и Звезда су константни? Можда привидно, управо због унапред обезбеђених утакмица, како ,,3 за 3'', тако само договорених, уз помоћ судија итд.
Далеко је и Чукарички од лепоте и квалитета, али је код нас таква ситуација да уз само малу организацију можеш многе да прескочиш.

« Odgovor #692 poslato: 13 Jun 2015, 21:11:51 »
Ne znam da li je vredno ikakvog pomena - igramo protiv Danske, očajna igra. Danci jedan jedini šut ka našem golu i lopta završila u mreži. Našima je trebao 21 minut da upute kakav-takav šut...

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #693 poslato: 13 Jun 2015, 21:31:09 »
Pa to je bilo i za očekivat. Al jebeš ove luzere, oni za bolje i nisu, sutra u pola 7 ujutru omladinci u četvrfinalu SP protiv Amerikanaca. Za njih vredi ustati pa navijati

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #694 poslato: 13 Jun 2015, 23:00:00 »
I sa ponosom predstavljamo novu hiimnu fudbalske reprezentacije Srbije. U videu ispod možete da vidite samo neke od naših najvećih uspeha zadnjih godina  ;(:); ;(:); ;(:);

« Odgovor #695 poslato: 13 Jun 2015, 23:11:39 »
 :D Dno dna bre.

Albanci dobili Francuze 1:0, doduše prijateljska utakmica je bila, ali opet... Biće sexa u Tirani na jesen ;lz:)

« Odgovor #696 poslato: 13 Jun 2015, 23:30:18 »
Nama je pametnije da ni ne igramo tu utakmicu i onako više takmičarskog značaja, a nekako imaju nas da izbace  ;D
Ja ne bih da komentarišem A reprezentaciju već da poželim sreću orlićima sutra u četvrtfinalu protiv Amera  :G)

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #697 poslato: 13 Jun 2015, 23:43:01 »
A Grci jadni drugi put za redom izgubili od Farskih Ostrva  :D

Farani sad imaju 6 bodova, a mi 1  :D
I Lihtenštajn ima 4 boda, a mi 1  :lol))

« Odgovor #698 poslato: 14 Jun 2015, 01:23:25 »
Jedini smo mi i Jermeni već sada markirani kao zemlje koje su ispušile za bilo kakvu mogućnost kvalifikovanja na EURO :D

(Edit: Ipak su nam progledali kroz prste i dali najminimalnije šanse za plasman ::) )

Island će prvi put u svojoj istoriji da se kvalifikuje na neko međunarodno takmičenje. Vels isto ima odlične šanse, Slovenija i Severna Irska takođe ako budu izgurali do kraja ovim tempom.
« Poslednja izmena: 14 Jun 2015, 12:15:23 Leonidas »

« Odgovor #699 poslato: 14 Jun 2015, 03:52:15 »
Гледате ли Латиносе? Каква игра Парагваја у другом полувремену против Аргентине, џабе Меси. Од 2-0 на полувремену до 2-2 у последњим тренуцима пао други гол. А читаво друго полувреме је било занимљивије од целе наше утакмице.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #700 poslato: 14 Jun 2015, 08:56:32 »
Sto je najcrnje, uopste se potresam radi ovih diletanata. Cak sam pogodio kompletan rezultat. Prognozirao sam da pucamo 2:0 i da ide iz jedan u jedan. Ne volim da se kladim, al eto da sam uplatio tiket sad bi se obogatio.

Mislim izlisno je komentarisati utakmicu u kojoj imas dva krstena suta na gol za 90 minuta, u utakmici koja ti je sve ili nista. Svaki put pomislimo da smo dotakli dno, ali uvek iznova uspeju da iznenade.

Mi treba da budemo pre svega srecno sto imam uopste i jedan bod. Toliko smo kataklizmaticni, da smo i taj jedan bod izvojevali na oruk i srecu. Setite se, gubili smo mi i od Jermena i onda ne jedvite jade Tosica pros*alo. Da nije bilo tako, mi bi jos bili na nuli. Protiv Albanije da nije se desilo ono sto se desilo, mi bi izgubili, nemam ni najmanje dileme u to.

Ubedljivo najveci luzeri u istoriji fudbala, e to smo mi. Samo cekam Kolarova da se ostvri na medije ali i na javnost jer ih, jelte, ne podrzavamo.  Jer Boze moj toliko su zaduzili celu naciju da stvarno treba da nas bude sramota sto ih ne podrzavamo.

Sa druge strane, orlici igraju fenomenalno ali fenomenalno  ;(:);  :G) Kako god da se zavrsi ova utakmica, za mene su junaci.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #701 poslato: 14 Jun 2015, 11:12:30 »
Svaka cast orlicima  ;:)) E tako se brane boje ove zemlje!

Bila bi stvarno velika sportska nepravda da su ispali. Dominantni su bili kroz celu utakmicu, samo nam je falilo malo vise koncentracije u realizaciji. Medjutim, vidi se koliko je ekipa i takticki ali i psiholoski dobro naspanovana i tu stabilnost su pokazali bas onda kada je najvaznije. Situacija u kojoj se igraci svadjaju ko ce penal da sutira jasno govori.

Tesko je dobiti dva puta istog protivnika, ali verujem da mozemo da dobijemo Mali ponovo i da zaigramo i u finalu.

« Odgovor #702 poslato: 14 Jun 2015, 12:20:24 »
Čoveče kakva tekma, kakav trening za živce :o  ;:)) Mali je baš ispao nezgodan u grupnoj fazi, ali mislim da ih dobijamo posle ovog čeličenja danas :G)

Čestitke U-20 ekipi, A rezprezentacija da sedne i gleda kako se igra fudbal za svoju zemlju!

« Odgovor #703 poslato: 14 Jun 2015, 12:50:35 »
Bravo za orlice!!!! ;(:); ;(:); ;(:);
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #704 poslato: 14 Jun 2015, 13:15:23 »
Svaka čast momci, stvarno ih je bilo milina gledati jutros.
Hejjjj polufinale svetskog prvenstva  ;:))

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter