Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41049 puta)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #675 poslato: 29 Mart 2015, 22:41:59 »
50 nijansi sive vec pet godina hahahaha
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #676 poslato: 30 Mart 2015, 08:18:37 »
Aca kad kaze...  ;D Ali skroz tacno.

Nama ne bi pomogao ni trenerski konzilijum koji cine Murinjo, Ferguson i Gvardiola. Ovo je epska blamaza u, realno, vrlo slabasnim kvalifikacijama. Jbt, mi nismo u stanju da budemo ispred Albanije i Jermenije. Albanci ispred nas, pa ima li vece sramote.

Pola Evrope ide na EURO a mi ni tu ne mozemo da budemo. I onda kukaju kad ih narod proziva, ma mars bre.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #677 poslato: 30 Mart 2015, 13:16:25 »
Eto mene opet sa svojim teorijama ali nisam jedini, vidjeh da se mnogi slažu... mnooogo nešto smrdi vezano za nas, nisam gledao tekmu sve do zadnjih 10 minuta (spasavao se nerviranja uzaludnog), ali odgledah sažetke i ne može mi niko reći da par poteza i dešavanja nisu itekako sumnjivi. Jbt, ljudi bukvalno dodaju Portugalcima loptu i sklanjaju se od njih da bi oni prošli i dali gol :o Šta se dešava - ne znam, ali ponovo ću reći da nije Subotić lud što je odbio da igra za reprezentaciju a svi su ga pljuvali. Znao je čovjek da nešto ne štima i zašto se zezati s tim.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #678 poslato: 30 Mart 2015, 13:39:25 »
Evo ga Majsta i teorije zavere  :D
Jeste da nesto ne stima ali ne stima njihova igra  :G)

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/270020/CUDO-U-celoj-Evropi-samo-dve-reprezentacije-imaju-manje-bodova-od-nase

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #679 poslato: 30 Mart 2015, 13:48:01 »
'Bolji od nas su Farska ostrva (3 boda) I uvek neugodni Lihtenstajn (4 boda)'
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #680 poslato: 30 Mart 2015, 13:49:55 »
To mi je najbolji deo  :D
Ali nije da nisu u pravu  :D

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #681 poslato: 30 Mart 2015, 14:39:26 »
Pa to mi je čudno, jer mi je nevjerovatno da smo tako nisko jer smo slabi ko ekipa ;D Mora da postoji nešto drugo ;D

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #682 poslato: 30 Mart 2015, 14:50:29 »
Pa Neptun je sinoć izašao iz dometa vodolije u ribe pa su zato izgubili. ;--;  Među najgorima smo i to je to neko mora biti i poslednji.Ovo čak nije vredno ni diskusije.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #683 poslato: 30 Mart 2015, 15:52:47 »
Pa Neptun je sinoć izašao iz dometa vodolije u ribe pa su zato izgubili. ;--;  Među najgorima smo i to je to neko mora biti i poslednji.Ovo čak nije vredno ni diskusije.

:G)

Ja kao neko ko ne voli fudbal i ne zna mnogo o samoj igri sam gledao neke delove utakmice sinoc i ostajao u cudu kako mogu tako lose da igraju  :G)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #684 poslato: 30 Mart 2015, 17:09:45 »
Eto mene opet sa svojim teorijama ali nisam jedini, vidjeh da se mnogi slažu... mnooogo nešto smrdi vezano za nas, nisam gledao tekmu sve do zadnjih 10 minuta (spasavao se nerviranja uzaludnog), ali odgledah sažetke i ne može mi niko reći da par poteza i dešavanja nisu itekako sumnjivi. Jbt, ljudi bukvalno dodaju Portugalcima loptu i sklanjaju se od njih da bi oni prošli i dali gol :o Šta se dešava - ne znam, ali ponovo ću reći da nije Subotić lud što je odbio da igra za reprezentaciju a svi su ga pljuvali. Znao je čovjek da nešto ne štima i zašto se zezati s tim.

Ovo se zbilja vidi iz aviona, ali ne verujem da je rec o bilo kakvom prodavanju utakmice.

Na svakoj je ista prica. Kako smo protiv Danaca igrali, kad su nas satrali u Beogradu sa 3 komada? Isto ovako.

Postoji grupa igraca kojima je dovoljno sto su prisutni na terenu, pa ne osecaju potrebu da bilo sta drugo urade. Postoje i oni koji misle da druge cascavaju svojim prisustvom u reprezentaciji i njih takodje nije bas mnogo briga za samu utakmicu, jer ipak treba sacuvati noge za mnogo vaznije utakmice u klubovima..........i treca grupa, ujedno i najmalobrojnija jesu igraci koji se trude uvek i na svakoj utakmici, ali posto je ovo kolektivni sport, njihov ucinak ne moze da popravi opstu sliku koja je krajnje sumorna. Jedini igraci koji se uvek i bas uvek trude jesu: Matic, Kolarov, Ivanovic i Stojkovic. Ostalo sve ide u prve dve grupe.

Mi nemamo lose individualce, ali nemamo tim, nemamo hemiju, nemamo kult drzavnog tima i to sve zajedno doprinosi ovome sto gledamo. Uz to je struka takva kakva je..........i rezultati (ne) mogu da izostanu. Nama niti jedna linija tima ne funkcionise kako treba. Pre smo imali jaku odbranu, sad nema ni govora o tome. Kakva crna jaka odbrana, kad nas na svakoj utakmici puni kako ko stigne.

Jedini spas za nas fudbal je da se on potpuno amaterizuje i svede na nivo poluprofesionalnog sporta, kakav se igra recimo na Malti. A onda, kada se lesinari ociste, da krenemo lepo kako valja. Jer ovo je mucno i za nas i za njih same. A opet, sto se tice igraca koji nemaju zelju da igraju za Srbiju ili koji misle da su Bogom dani da budu tu i da treba da im se divimo, postenije je da to tako i kazu i da se vise ne odazivaju pozivima nego da nam priredjuju ovo sto nam priredjuju.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #685 poslato: 30 Mart 2015, 21:42:42 »
Ako je atmosfera u kući bolesnička ukućani i ukućani deluju bolesno. Nama nije bitan trener, sve dok se naš fudbal ne očisti od mafije i mešetara i ne izvrše se korenite promene u FSS mi ćemo da imamo ovakve rezultate

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #686 poslato: 31 Mart 2015, 00:27:46 »
Narod da izađe na ulice ;D

« Odgovor #687 poslato: 20 Maj 2015, 22:54:17 »
Честитке Чукаричком. Свака част, нисам очекивао али добро је ово за српски фудбал. Не може само Партизан и Звезда д' играју фудбал.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #688 poslato: 23 Maj 2015, 08:15:32 »
Da, slazem se. Cukaricki je jedna zdrava sportska prica i svojim radom su zasluzili da osvoje ovaj trofej. Igraju ubedljivo najlepsi fudbal u Srbiji, a bili bi verovatno i prvaci drzave da imaju Zvezdine ili Partizanove dresove. Tako da sve u svemu zaslizli su ovaj Kup.

« Odgovor #689 poslato: 23 Maj 2015, 09:20:17 »
Браво за комшије! ;(:); :G) Вероватно би освојили и првенство да Партизан и Звезда немају у старту дуговорене утакмице и обезбеђене бодове.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter