Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41101 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #645 poslato: 29 Mart 2015, 10:46:13 »
Al kad cujem izjave kako idemo u Portugal da pobedimo, dodje mi da povratim. Mozda misle da ih pobedimo u PESu ;D
А да ангажујемо неког Португалца да гађа нашег голмана бакљом у главу, и онда за сваки случају још пар Португалаца да гађа нашу клупу да осигурамо 0-3?  ;D
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #646 poslato: 29 Mart 2015, 11:35:53 »
Ovu utakmicu nećemo izgubiti videćete  bye:) bye:)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #647 poslato: 29 Mart 2015, 12:44:18 »
HAJDE HAJDE Miloše .. možda nećete uloviti 2.mjesto ... ali vjerujem da 3. hoćete i da onda u dodatnim kvalifikacijama bude što bude.. uostalom portugal se uvijek krumpira po kvalifikacijama.. zašto ne bi i danas?  :)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #648 poslato: 29 Mart 2015, 12:51:33 »
Nasa grupa je najjaca po tome sto svako svakog moze da pobedi I bice neizvesno do kraja.
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #649 poslato: 29 Mart 2015, 12:58:04 »
Naša grupa je verovatno druga najslabija u celim kvalifikacijama i svaki iole ozbiljniji tim bi se prošetao kroz nju. Mislim da je slabija jedino ova u kojoj su BiH, Kipar, Vels, Izrael, Andora i Belgija (dobro i grupa E je pišurija živa).

Imamo Portugal koji je zadnju dobru utakmicu odigrao pre 152458548 godina, imaju igrače ali ne i tim (baš kao i mi). Danci već odavno u velikom padu, samo nas i mogu da pobede na strani, mi živa dekadencija to je opštepoznato, pa još tu i bunkeraši  Albanija i Jermenija... grupa da se usereš  8)

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #650 poslato: 29 Mart 2015, 13:14:24 »
agreed scooby... zato i vjerujem da ćete se progurat bar do dodatnih kvalifikacija :G)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #651 poslato: 29 Mart 2015, 13:15:04 »
Al kad cujem izjave kako idemo u Portugal da pobedimo, dodje mi da povratim. Mozda misle da ih pobedimo u PESu ;D
А да ангажујемо неког Португалца да гађа нашег голмана бакљом у главу, и онда за сваки случају још пар Португалаца да гађа нашу клупу да осигурамо 0-3?  ;D

Hm, nisam razmisljao o tome  ;D

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #652 poslato: 29 Mart 2015, 13:28:20 »
@Scooby pa ja nisam ni mislio po jacini vec oo tome sto su sve ekipe skoro pa izjednacene. Mi u grupi nemammo andoru farska ostrva Gibraltar i sl. Ekipe ali ni nemacku spaniju holandiju. Moje tvrdnje ce pokazati I to da ce do poslednjeg kola svako moci da prodje. I zato mi je najjaca. Dosadno je kad vec na pola kvalifikacija otpadnu 2,3 ekipe.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #653 poslato: 29 Mart 2015, 13:30:40 »
Hm, nisam razmisljao o tome  ;D
da se to dogodi mislim da bi UEFA suspendirala cijelu grupu hahahahahahahahaha.. i poslala samo dance dalje :D

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #654 poslato: 29 Mart 2015, 13:34:48 »
Zamisli da neko raketom raspali Ronalda po glavi, koja bi to teatralnost bila  :D

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #655 poslato: 29 Mart 2015, 13:40:50 »
AHAHAHAHAHAHA ovo je presmješno!  ;:))

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #656 poslato: 29 Mart 2015, 14:06:00 »
@Scooby pa ja nisam ni mislio po jacini vec oo tome sto su sve ekipe skoro pa izjednacene. Mi u grupi nemammo andoru farska ostrva Gibraltar i sl. Ekipe ali ni nemacku spaniju holandiju. Moje tvrdnje ce pokazati I to da ce do poslednjeg kola svako moci da prodje. I zato mi je najjaca. Dosadno je kad vec na pola kvalifikacija otpadnu 2,3 ekipe.

Recimo kad su tek izvučene zemlje za našu grupu bio sam fazon - ma bićemo drugi bar, iza Portugala - a sad se moram složiti s tobom. Biće kikseva i iznenađenja sa svih strana, tu nema priče; evo recimo danas, da nekim slučajem Srbija pobijedi - imaće 4 - Albanija izgubi - ima 4 i dalje, Portugal 6... dakle otvoreno je sve još uvijek.

Večeras imam pre-Eurovision veče sa svojima kući, završićemo do drugog poluvremena valjda, odlučili da se ne nerviramo oko našeg fudbala više :D

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #657 poslato: 29 Mart 2015, 18:07:45 »
Ocekujem 4-1 ili 3-0 za Portugaliju  :G)

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #658 poslato: 29 Mart 2015, 18:24:15 »
Jermenija vodi u Albaniji  :D

Gibraltar postigao istorijski prvi pogodak, i to u gostima u Škotskoj  :D :D :D

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #659 poslato: 29 Mart 2015, 18:25:03 »
Leo, to je malo previse cak i za nas :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter