Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33550 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #510 poslato: 16 Oktobar 2014, 20:33:09 »
Kod nas noćas izgorela palačinkarnica koju drzi albanac. Meni žao, ovo je ipak prevršilo svaku meru.

srami se.......

koju meru? ako ti je žao , pomozi čoveku svojim novcima da otvori ponovo...do prve sledeće prilike... pa će opet da gore  :D

A jel ti žao Srba na Kosovu koji  tamo žive u getu i da ne pričam sve s kojim probleimam  žive... a kao da ne žive..a taj drži palačinkarnicu da bi ti jeo tamo ...i da bi na kraju zaključio kako je žalosno jer ti ne možeš više jesti te palačinke...  :D
« Poslednja izmena: 16 Oktobar 2014, 22:50:56 ROSS_Komersant »
Sticanje znanja je jako dug period, iskustva su varljiva, a povoljna prilka trenutna..
:E  ;)  https://www.youtube.com/watch?v=2L4poPzFEfU
Do What U Want https://www.youtube.com/watch?v=MXlS6yq2srU
http://i.imgur.com/caRiyLI.jpg

OGAE Serbia forum

« Odgovor #511 poslato: 16 Oktobar 2014, 21:25:29 »
Nećeš me uvući u raspravu i prepucavanje, profesore  bye:)
I žensko sam.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #512 poslato: 16 Oktobar 2014, 21:28:56 »
Albansko saopstenje je da covek uzme lavor i da se socno ispovraca.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #513 poslato: 16 Oktobar 2014, 21:29:58 »
Dobro admini dokle više ovog čovjeka??  :o >:( :(
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #514 poslato: 16 Oktobar 2014, 22:46:50 »
Neki postovi :o

Navodno će se igrati nova utakmica, na neutralnom terenu, bez publike, od prvog minuta. To sam i ja očekivao i nije loša odluka jer mislim da Srbija može da ih pobijedi svakako. Kako kažu, 3 poena jednoj od ekipa ne bi bila nikakva kazna nego nagrada a ni jedni ni drugi je nisu zaslužili. Ovako, sve ispočetka, kako je odmah i trebalo biti. A drugi put, pametnije da razmišljaju.

« Odgovor #515 poslato: 16 Oktobar 2014, 22:48:07 »
::)
jel te neko nešto pito? Nemoj da se praviš pametan, gde ne možeš ispasti NIKAD ni p od  pametan.

ali  ipak  dragi  croato  tebi  dići  " tlak" ...  , pa to je neprocenjivo   :D

Ja ne znam šta ovde pritajeni i provoljeni  hrvatski nacionalist kao ti  rade.....  Šta ti pokušavaš da mi držiš slovo , kako na srpskom forumu ne treba da iznesem mišljenje koje dijametralno drugačije od naprimer tvog ,  uvezi pozadinskih dešavanja  koja teku na fonu incidenta na tekmi , koji je čista šiptarska provokacija. ha haaaaaaaaaaaa  , ma kako da ne.....Ako si tu umislio , baš će ti ovde biti  neprijatno ubuduće.

Ovo je  i pored svih pravila koja treba svakako da se poštuju , pre svega srpski forum (za esc), posebno u nekim vanrednim situacijima, okolnostima i ispadima.  .... 
Ako možeš navikni se  na to , već si trebao...ako ne sevaj na HRT forum....... tebi je tamo mesto , prvenstveno.
« Poslednja izmena: 16 Oktobar 2014, 23:01:18 ROSS_Komersant »

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #516 poslato: 16 Oktobar 2014, 22:51:17 »

Stavi venac belog luka oko vrata, nabavi glogov kolac i drveni krst. Od takvih se jedino tako može čovek spasiti.

Ja ipak mislim da će biti 3:0 za nas službeno jer su ovi napravili dva najveća prekršaja po pravilniku i FIFA i UEFA

FYRIR ISLAND HM 2018

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #517 poslato: 16 Oktobar 2014, 22:54:53 »
Ma nema šanse od 3:0 za nas jer se nas tereti za dosta stvari isto, da naši nisu bacali petarde/baklje, da nisu ulijetali u teren i tukli igrače, možda bih i ja vjerovao u to ali ovako - teško.

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #518 poslato: 16 Oktobar 2014, 22:58:52 »
3:0 za nas zvuči previše dobro da bi bilo istinito, iako bi, sudeći po svemu što se izdešavalo, to bio jedini realan krajnji ishod.
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #519 poslato: 16 Oktobar 2014, 23:00:55 »
Majsta na koliko utakmica smo imali situacije sa bakljadama, laserima, upadanjem navijača u teren (ovaj put je u teren uletelo tek par pojedinaca) i sve se to završavalo finansijskim kaznama. Za svaku utakmicu na kojoj je jedan tim odbio da igra, a da su to sudije tražile rezultat je bio službeni.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #520 poslato: 16 Oktobar 2014, 23:06:49 »
definitivno tako scooby  :G) :G) ;(:); ;(:);

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #521 poslato: 16 Oktobar 2014, 23:15:37 »
Majsta na koliko utakmica smo imali situacije sa bakljadama, laserima, upadanjem navijača u teren (ovaj put je u teren uletelo tek par pojedinaca) i sve se to završavalo finansijskim kaznama. Za svaku utakmicu na kojoj je jedan tim odbio da igra, a da su to sudije tražile rezultat je bio službeni.

*sad ću opet sa onim "nas svi mrze"* ali da li stvarno očekuješ da će tako nešto Srbiji da se dosudi? Da je Španija/Njemačka/Italija (!) bila, ne bi se ni razmišljalo. Ne znam, častim te ako budeš u pravu :D

« Odgovor #522 poslato: 16 Oktobar 2014, 23:17:26 »
3:0 za nas zvuči previše dobro da bi bilo istinito, iako bi, sudeći po svemu što se izdešavalo, to bio jedini realan krajnji ishod.

:+1:

Iskreno i ja ocekujem da presude da se igra nova utakmica na neutralnom terenu bez prisustva navijaca, mada se svakako necu buniti i ako bude registrovano 3:0 u korist Srbije.
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #523 poslato: 16 Oktobar 2014, 23:30:53 »
Pa sad jedno je sigurno, a to je da Albanci i pod kojim osnovama neće dobiti taj meč za zelenim stolom. Ja i dalje verujem da ćemo mi da dobijemo službenim jer su čelnici našeg saveza nudili nastavak utakmice pred praznim tribinama i čak novu utakmicu bez publike dan kasnije. A ovi odbili. To je ono što nama najviše ide u prilog

A ovaj komentar ispod je za svaku pohvalu. Tako razmišljaju zrele i odgovorne osobe (u ovom slučaju izvesni Miro iz Splita)
Citat
"Ja bih tebi od srca čestitao. Ovo je istorijski dan za veliku albansku naciju. Izveli ste prvi let u istoriji albanskog naroda. Ceo svet slavi braću Rajt, a vi sad možete slaviti braću Rama.

Jeste čudno što ste za istorijski albanski let odabrali susednu zemlju i da je to bespilotna letelica, ali ni Amerikanci ne šalju odmah na Mars žive ljude, polako i za koju godinu imaćete čoveka koji se otisnuo u nebo.
Taj dan velika Albanska nacija može slaviti kao dan osnivanje Albanskog ratnog vazduhoplovstva i protiv vazdušne odbrane.

Sinko Božji, ovo što ste vi napravili u Beogradu je dno dna, ja da sam na tvom mestu pokrio bih se ušima i ne bih glasa pustio od srama, a vi slavite. Šta slavite? To što je idiot svesno stavio glave vaših fudbalera na panj? To što je sve moglo završiti krvoprolićem da nije bilo srpskih fudbalera? Ma, šta slavite da mi je znati?

Malicioznost i provokaciju u kojoj nisu bitni ni sport, ni moguće posledice koje će izazvati ta provokacija... Zamišljam, šta bi se dogodilo na Maksimiru na utakmici između Hrvatske i Srbije da je ovakav avion nosio kartu velike Srbije. Ma, ne bi kume ostao kamen na kamenu od srpske ambasade. Samo, što ni mi Hrvati, a ni oni Srbi, ne možemo ovako nešto blesavo i detinjasto smisliti.
Sram vas može biti. Ne zbog ove provokacije, nego zbog reakcije vaših igrača i vaše nacije. Slavite to što ste nekog uspeli uvrediti mogu samo jadni i mali ljudi.

Moja velika podrška srpskim fudbalerima koji su se pokazali velikim ljudima i sportistima!", napisao je Miro.
« Poslednja izmena: 17 Oktobar 2014, 08:57:22 Scooby »

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #524 poslato: 17 Oktobar 2014, 10:15:24 »
Covek objasnio!  ;(:);  :G)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter