Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33864 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #450 poslato: 15 Oktobar 2014, 00:32:53 »
Kako je dotični uopšte pušten u VIP ložu? Koliko je platio? ;)
Захваљујући томе што има амерички пасош и што су се европске дипломате заложиле за њега. То стоји у Блицу и на Б92. И наравно, као амерички грађанин ће већ сутра бити пуштен из притвора.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #451 poslato: 15 Oktobar 2014, 01:24:47 »
 :D

Sticanje znanja je jako dug period, iskustva su varljiva, a povoljna prilka trenutna..
:E  ;)  https://www.youtube.com/watch?v=2L4poPzFEfU
Do What U Want https://www.youtube.com/watch?v=MXlS6yq2srU
http://i.imgur.com/caRiyLI.jpg

« Odgovor #452 poslato: 15 Oktobar 2014, 09:14:39 »

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #453 poslato: 15 Oktobar 2014, 10:02:58 »
Šta reći! Ova Šiptarska bagra je dno dna. Do sada im je prolazilo sve i svašta na političkom nivou, ali sada su preterali, i to previše preterali.

Utakmica će biti registrovana 3:0 za nas, tu dileme nema, a Albanski savez može biti sretan ako ih ne suspenduju jer je incident i dirigovan iz lože koja je pripadala njima (a po pravilima FIFA i UEFA policija nema pravo da pretresa lože koje duži gostujući tim)

Nikada ih nisam voleo, ali sada mi se već gade. Fuj bagro nepismena.
Uzgred zanimaju me i reakcije iz okolnih zemalja jer na onoj zastavi su otkinuti i delovi Crne Gore, Grčke i Makedonije

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #454 poslato: 15 Oktobar 2014, 10:35:37 »
Iskreno, nisam ni pocinjala da gledam utakmicu (kasnije videh da ne bi ni imala nesto puno da pogledam), ali ovo sto su uradili Albanci (i jos se inicijator izvukao  ::) ) je stvarno stramota i takvim stvarima apsolutno nije mesto na bilo kom sportskom borilistu. Svaka cast onim postenim i normalnim pojedincima (jer ih svakako ima), ali ne znam kakvo misljenje ocekuju da drugi imaju o njima kad im je vaznije bilo da izazovu neku provokaciju nego da bar kroz sport pokazu da smo i jedni i drugi bar malo izdigli iznad svih ovih desavanja koja nam serviraju politicari  .
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #455 poslato: 15 Oktobar 2014, 10:53:41 »
Inicijator se možda izvukao ali fudbalski savez Albanije i njihova reprezentacija sasvim sigurno nisu. Jer i slepcu je jasno da su u Beograd i došli da naprave sranje, počev od izjava pojedinaca do ponašanja pre utakmice.

« Odgovor #456 poslato: 15 Oktobar 2014, 10:55:32 »
Nadam se da se nisu izvukli, mada videcemo. :)
Nista me vise ne bi iznenadilo.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #457 poslato: 15 Oktobar 2014, 10:59:41 »
Delegat utakmice Srbije i Albanije, Nizozemac Harry Been, je nakon utakmice izjavio da nije mogao učiniti ništa drugo nego prekinuti utakmicu. A kakva će biti kazna, saznat će se ovih dana.

- Poslije svega što se dogodilo nismo mogli nastaviti utakmicu. Nije na meni da govorim tko je kriv, a tko nije, to će odlučiti Disciplinska komisija Uefe nakon mog izvještaja i izvještaja specijalnog promatrača za sigurnost - rekao je Been nakon prekida.

Srbima nije prvi put da su odgovorni za incidente dok igra reprezentacija. Protiv Hrvatske su prošle godine letjele stolice i palila se hrvatska zastava, ali Srbija je samo simbolično kažnjena s 40 tisuća eura, iako se prijetilo da će biti možda i izbačena. U susretu mlade reprezentacije s Engleskom 2012. godine izbio je rasistički incident i Srbija je kažnjena utakmicom bez gledatelja i s 80 tisuća eura.

Najdrastičnije je Srbija prošla 2010. godine nakon utakmice kvalifikacija za Europsko prvenstvo, kad su njeni navijači u Genovi napravili nerede. Susret je registriran sa 3:0 u korist Talijana, Srpski nogometni savez morao je platiti 120 tisuća eura kazne i Srbije je odigrala susret bez gledatelja. A bila je i pod uvjetnom kaznom dvije godine, koju su prekršili protiv Engleske U21 i zato su i tad kažnjeni s utakmicom bez gledatelja.

Incidenti koje su napravili navijači Crvene zvezde i Partizana su toliko česti da ih je teško pobrojati, ali dovoljno je spomenuti kazne dobivene u ovoj godini. Naime, prvak Srbije nije kažnjen zbog svojih Delija nego zbog kršenja pravilnika o licenciranju i financijskog fair-playa, a to ih je koštalo godinu dana igranja u Europi.

Partizan je pak zaigrao u Europi, ali su se protiv Tottenhama Grobari "proslavili" antisemitskom porukom zbog čega je klub kažnjen sa 40 tisuća eura i zatvaranjem dijela južne tribine jednu utakmicu.

Kad se sve to uzme u obzir, a posebno incidenti koje su navijači Srbije napravili u posljednjih nekoliko godina, sigurno je da UEFA neće imati milosti. Uostalom, njen predsjednik Michel Platini u više ih je navrata prozivao (zajedno s Hrvatima) te upozoravao da će svaki sljedeći incident biti drastično kažnjen. Drugačije očito ne ide.

Istina, Albanci su provocirali, ali provokacije su bile očekivane. Bespilotna letjelica na stadionu ipak je prvenstveno propust organizatora jer nevjerojatno je da se tako nešto moglo izvesti. Što da je za letjelicu bila spojena bomba? To sve ide na dušu organizatoru, baš kao i nedopustiva utrčavanja na teren i napadi na igrače Albanije.

mislim da će uefa biti nemilosrdna  ::) ::) ::) ::) :o :o :o :o
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #458 poslato: 15 Oktobar 2014, 11:14:04 »
A ne znam sta se sad ocekivalo? Da se pretrazi citava okolina stadiona Partizana? Jer ako je istina da je letelica pustena sa crkve, ne vidim kako je to moglo da se zna. Ne opravdavam huligane kojima je najmanja varnica dovoljna da krenu put terena i nasrnu na igrace i naravno da je to propust u organizaciji, ali Albanci su svakako podjednako krivi (ako ne i vise).

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #459 poslato: 15 Oktobar 2014, 11:23:13 »
Znači trebalo je da se uvede vanredno stanje i policijski čas jer stiže reprezentacija Albanije. I sada kada je grupa poremećenih Šiptara svesno krenula da provocira mi opet treba da snosimo krivice? Ma jel boga ti.
Šta bi bilo da je neko iz našeg tabora ili VIP lože na prošloj utakmici u Zagrebu okačio sličan transparent na kojem bi pola Hrvatske bilo obojeno u naše boje? Kakve bi reakcije domaćih navijača bile!

Ovaj put mi ne snosimo odgovornost za to što se desilo. Policija ne sme da pretresa VIP lože koje duže gostujući Savezi i timovi. I tačka

Uzgred da podsetim, Josip Šimunić je zbog daleko manjeg prekršaja Svetsko prvenstvo gledao od kuće  bye:)
« Poslednja izmena: 15 Oktobar 2014, 11:56:37 Scooby »

« Odgovor #460 poslato: 15 Oktobar 2014, 12:06:11 »
Ovo je nešto neviđeno i sramotno.. Bojim se da uefa neće doneti odluke koje će biti u našu korist.. Najžalije mi je naših igrača, sportista, ljudi kakvi god da su nisu zaslužili ovo, a tek mogu da zamislim šta će da bude u Tirani.. :-\
A što se tiče mržnje prema narodima, ja nikoga ne mrzim, al' postoji poveliki broj tih tkz. "komšijskih" naroda koje ne volim, ali opet velika je razlika neki su gospoda za nas, a neki su obična prljava gamad kao ovi sinoć.
« Poslednja izmena: 15 Oktobar 2014, 12:13:17 Nije sve tako sivo »

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #461 poslato: 15 Oktobar 2014, 12:45:49 »
Bravo Skubi. :G)

Tetsi, voleo bih da odgovoriš na pitanje, i staviš se u situaciju od sinoć. Zanima me tvoja reakcija, pošto vidim da potenciraš neke potpuno pogrešne činjenice.

Ukoliko se kojim slučajem dogodi da odluka UEFE bude bilo kako štetna po nas, zaista sam za to da se povučemo iz kvalifikacija. Dokle će bre više svakojaka polupismena stoka da nas j*** u zdrav mozak? Krajnje rešenje: Razdvojiti nas kao Jermene i Azere i kraj. Više nikakvih dodirnih tačaka nemati sa divljacima i tačka.
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #462 poslato: 15 Oktobar 2014, 13:00:51 »
Boze kad ce neki prestati biti kompleksi i prestati da se raduju tudjoj nesreci i jedva cekaju odluku UEFA koja ce biti pogubna po nas. Pa da li je moguce da je uvek nas neuspeh bio bitniji od njihovog uspeha. STRA SNO!!! Kako bi voleo da na Maksimiru leti zastava cetnicke Srbije ili na Kosevu zastava Republike Srpske pa da vidim Evropejce. Pa znaci super su prosli Albanci juce, ja sam ocekivao i plasio se da ce biti mrtvih. Sreca pa je retko ko znao sta predstavlja ona zastava.

A Milose i tebi da odgovorim, ja jesam dobijao upozorenja u svom proslom bivstvovanju ovde za slicne stvari i meni ne mozes izbrisati to iz secanja, ako iz poruka moze. Ali skandalozno je da se administrator tako ponasa i tako pise, to cu ponoviti, jer treba biti primer svima, tako da si mogao mnogo lepse i drugacije da se izrazis i iskazes koliko nju ne volis, u temi sport pogotovo, zaista nema potrebe za takvim recnikom za nekog ko ti nista uradio nije. Ti trebas biti primer, ako to od nekog zahtevas, nemoj ici po difoltu, vec daj sam budi taj primer. Toliko.

p.s nema potrebe pocinjati obracanje meni sa Bilo bi dobro da .... to shvatam kao upozorenje i pretnju, a nema potrebe za tim.
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #463 poslato: 15 Oktobar 2014, 13:04:31 »
Ajd Dario ne seri života ti  :drug:

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #464 poslato: 15 Oktobar 2014, 13:07:38 »
Ajd Dario ne seri života ti  :drug:

Hvala. Ovo cu shvatiti kao reakciju ne na napisano, nego na to sto sam iskulirao ona tvoja udvaranja.
Sto se tice Milosa, vise sam neprijatno iznenadjen jer je do sada bio besprekoran.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter