Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33569 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: Fudbal
« Odgovor #435 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:51:33 »
danska i portugal 0-0 ... haha nakon 3 kola portugalci zadnji :D

edit: portugal dao u zadnjoj sekundi gol.. danci spušili na parken stadionu  :-\ :-\ :-\ :-\
OMG.

prosle godine rasističke uvrede na utakmici s englezima.. sada ovo.. uefa će poludit. pogotovo jer je francuz izjavio da ste vi i mi pod posebnim povećalom...

svašta će sada tu biti ... zašto uopće nisu razdvojili vas i albance kao što su armenija i azerbajdžan

Vazno je da su razdvojili Spaniju i Gibraltar, jer ono, mocni Gibraltar ce baciti atomsku bombu u sred Madrida...
Da, Gibraltar je svetska sila, plaše se Španci.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

OGAE Serbia forum

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #436 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:53:13 »
hakovani su nam sajtovi medijskih kuca. ovo je skandal.
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #437 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:55:08 »
Slažem se, imenjače.
Ne bih da generalizujem, ne mrzim nikoga ali njih ne volim. Bilo je zviždanja i skandiranja na utakmici sa Hrvatskom ali sve je prošlo bez ovakvih ispada. Dovoljno govori da smo mi normalniji i bar malo (ako ništa) pametniji od njih dole.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #438 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:59:09 »
Orfi Rama, brat albanskog premijera Edija Rame, uhapšen je večeras u VIP loži stadiona Partizana pod osnovanom sumnjom da je organizovao i rukovodio incidentom sa albanskom zastavom posle kojeg je prekinuta fudbalska utakmica reprezentacija Srbije i Albanije, saznaje "Blic".

Strašni su Šiptari  ::)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #439 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:00:48 »
Pojavila se i njegova slika na internetu, strašno.

hakovani su nam sajtovi medijskih kuca. ovo je skandal.
Molim?!

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #440 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:01:13 »
Lepo si to rekao imenjak, ne mrzim ih, ali ih nimalo ne volim. Pa neka me proglašava rasistom ko hoće. Da smo pametni-nismo, ali imamo dostajanstva i nismo zli i podmukli poput njih.

Eto, pitam se da li će se gospodin Edi Rama usuditi da dođe u Beograd u službeni posetu, nakon ovoga. Dvolični skotovi.
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

« Odgovor #441 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:06:17 »
Orfi Rama, brat albanskog premijera Edija Rame, uhapšen je večeras u VIP loži stadiona Partizana pod osnovanom sumnjom da je organizovao i rukovodio incidentom sa albanskom zastavom posle kojeg je prekinuta fudbalska utakmica reprezentacija Srbije i Albanije, saznaje "Blic".

Strašni su Šiptari  ::)

:D
eto paćenika
Sticanje znanja je jako dug period, iskustva su varljiva, a povoljna prilka trenutna..
:E  ;)  https://www.youtube.com/watch?v=2L4poPzFEfU
Do What U Want https://www.youtube.com/watch?v=MXlS6yq2srU
http://i.imgur.com/caRiyLI.jpg

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #442 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:06:54 »
Kako je dotični uopšte pušten u VIP ložu? Koliko je platio? ;)

« Odgovor #443 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:12:58 »
Kako je izronio. A voditelj, faca njegova...

https://www.youtube.com/watch?v=snoBwtl6OnI

Pobeda :D Samo izronio, a voditelj :D :D :D
Budala, ali skroz komično :D

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #444 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:15:23 »
Da li je jadnicak jos ziv :(

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #445 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:16:25 »
Sklonuo sliku košarkaša, stavio Mitrovića. Opis ostao isti.

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #446 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:20:12 »
Ne mrzim ih, to odma da stavim svima do znanja. Ne mrzim ni njih ni nikoga. Niti cu vaspitavati svoju decu budem il ih imao, da mrze Albance ili bilo koju naciju. No to sto ih ne mrzim ne znaci da ih postujem. Vrlo je jasno da je ovo sto su uradili isplanirano da bude ovako. Igrali su na kartu da se prekine mec i oni da dobiju 3-0. Samo se nadam da je UEFA pravedna i da ce im se ovo obiti o glavu. Sve je snimljeno sve se lepo vidi ko je sta uradio...

Opet ponosan na nase igrace i na nacin na koji su izdrzali sve ovo. I zaista sam ubedjen da bi smo ih mi pobedili na kraju ali nazalost ovde se sad manje prica o fudbalu a vise o tupavim sporednim stvarima...
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #447 poslato: 14 Oktobar 2014, 23:23:37 »
Glasine o hapsenju brata premijera, Ofrija Rame su i dalje glasine, kazu na b92. Na RTS kazu da je to zvanicna informacija.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #448 poslato: 15 Oktobar 2014, 00:08:29 »
Nemam reci za ovo sto se desilo..........bolje je zapravo nista i ne komentarisati, jer svaka rec je suvisna.

Silikonska curka?! hm... ovde kad se izvredjaju zvezde`prijatelji ovog foruma` (citaj ovdasnji idoli) dobijes upozorenje. Skandalozno je da glavni na forumu ovako nesto napise.

Bilo bi dobro da ne izmisljas, jer niko nikad nije dobio upozorenje za "vredjanje zvezdi". Ja mislim o doticnoj to sto mislim, a tebi ako smeta sto sam uvredio tvoju idolku, to je tvoj problem. Samo nemoj da lazes javno, jer bolje baratamo informacijama od tebe.

« Odgovor #449 poslato: 15 Oktobar 2014, 00:09:43 »
Kako je izronio. A voditelj, faca njegova...

https://www.youtube.com/watch?v=snoBwtl6OnI

Хаххахахаахах која легенда од човека.  ;D :D Слобода говора мора бити гарантована.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter