Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41050 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: Fudbal
« Odgovor #405 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:04:12 »
Kad se strasti stisaju, i napravi istraga koju ce naravno UEFA traziti, naravno da ce biti dokazano da je dron sa zastavom pustio Srbin. Mene niko ne moze ubediti da u sred Beograda moze doci Albanac i pustiti dron sa zastavom!!! A ako je ipak Albanac, e onda draga moja drzavo, kakva si drzava kad moze u ovakvom danu da ti u sred glavnog grada leti albanska zastava na mecu ekstremno visokog rizika.
Nema šanse da je Srbin to pustio. Albanski fudbaleri kao da su očekivali da zastava sleti i gledali su s osmehom. Država je očigledno omanula.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

OGAE Serbia forum

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #406 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:04:33 »
Ovo je prvorazredan skandal i ako je uradjeno sa albanske strane, veoma nevesto i providno, nece proci nekaznjeno
Svaka cast sudiji i delegatima, sto su resili da nastave utakmicu. Sada ako hoce nek ne izadju, 3*0 za nas. Pa onda neka smisljaju nesto bolje za Tiranu.
« Poslednja izmena: 14 Oktobar 2014, 22:09:48 Miloš »
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #407 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:06:13 »
Obrt: Toma se smorio pa se igrao dronom :D

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #408 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:08:15 »
Ovo je prvorazredan skandal i ako je uradjeno sa albanske strane, veoma nevesto i providno, nece proci nekaznjeno

Reci mi da nisi ozbiljan? Ti zaista misliš da je neko od naših pustio zastavu na teren? Ja znam da smo prilično specifičan narod, ali ovako nešto je zaista nebulozno. Prosto se videlo da su njihovi igrači u nekom silnom iščekivanju, te su odugovlačili na svakom koraku u igri.
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

« Odgovor #409 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:08:56 »
Vučić je dežurni krivac za SVE , pa i za ovu utakmicu jer nije postavio obezbeđene izvan stadiona .. i tako dok ne ode sa vlasti...kad ode doće neko drugi i onda će taj biti peder i krivac za SVE  ! Tako je svude!  :D

čuj Darinku  Srbin pustio dron za šiptarskom zastavom... da se malo igra...   :D
pa koliko može biti čovek  puknut i  opijen nekom ludošću da u to poveruje...
e što država nije postavila obezbeđenje ispred staddiona , onako kako treba ..  naravno da je kriva.... dron je došao izvan stadiona.
Ubeđen sam da se neki gostujući Šipac popeo na drvo u blizini stadiona i da je  gore sklopio taj dron.... a da su bili instrisani šiptari  sa zapada tačnije  iz američke ambasdade, gde su i dobili taj dron , ...  tako da ovaj ispad izazove namerni  prekid  utakmice  i tako spasu  šiptarske guzice od potencijlnog gubitka  ove tekme....

Sada Šipci traže da se stadion  ISPRAZNI.......
Sticanje znanja je jako dug period, iskustva su varljiva, a povoljna prilka trenutna..
:E  ;)  https://www.youtube.com/watch?v=2L4poPzFEfU
Do What U Want https://www.youtube.com/watch?v=MXlS6yq2srU
http://i.imgur.com/caRiyLI.jpg

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #410 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:12:21 »

Reci mi da nisi ozbiljan? Ti zaista misliš da je neko od naših pustio zastavu na teren? Ja znam da smo prilično specifičan narod, ali ovako nešto je zaista nebulozno. Prosto se videlo da su njihovi igrači u nekom silnom iščekivanju, te su odugovlačili na svakom koraku u igri.

Zelim da verujem u to, jer ako je to uradio Albanac, kakva smo mi smejurija od zemlje. Pa mogao je na dronu da stavi i bombu jbt . CEO BEOGRAD JE U TENKOVIMA I AVIONIMA A NAMA LETI ALBANSKA ZASTAVA NA NACIONALNOM STADIONU HELLOOOUUU

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #411 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:13:00 »
Stadion nikada nije ni trebalo da bude pun.

« Odgovor #412 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:13:25 »
Obrt: Toma se smorio pa se igrao dronom :D

:lol)) :lol)) :lol))

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #413 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:15:03 »
bome u pravu si dario.
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #414 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:16:09 »
Сад ће на*ебати и наша млада репрезентација, а таман је победила Шпанију.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #415 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:16:50 »
Zelim da verujem u to, jer ako je to uradio Albanac, kakva smo mi smejurija od zemlje. Pa mogao je na dronu da stavi i bombu jbt . CEO BEOGRAD JE U TENKOVIMA I AVIONIMA A NAMA LETI ALBANSKA ZASTAVA NA NACIONALNOM STADIONU HELLOOOUUU

To apsolutno stoji. I meni je frapantno da se na utakmici ovolikog rizika ne postavi obezbeđenje izvan stadiona.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #416 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:17:03 »
Napisa mi jedan Albanac na Fejsu da je ona zastava proletela onako jer su albanski fanovi bili razočarani jer nisu mogli da prisustvuju meču. Kao da bi se vratili živi s tog meča, anyway.

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #417 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:18:10 »
Napisa mi jedan Albanac na Fejsu da je ona zastava proletela onako jer su albanski fanovi bili razočarani jer nisu mogli da prisustvuju meču. Kao da bi se vratili živi s tog meča, anyway.

Reci mu da to nije albanska zastava vec zastava Velike Albanije.

« Odgovor #418 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:19:33 »
Možda su dron ubacili Rusi  tačnije obezbeđenje  predsednika Putina,   ima ih par stotina agenata trenutno u BGD  ..mislim da će se  Golumka , Bojanka i Darinka   odmah složiti  sa ovim  :D šta više biti oduševljeni  :D

ovo je provokacija osoblja nižeg ranga  iz američke i alabanske ambasade,  sinhronizovano .............

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #419 poslato: 14 Oktobar 2014, 22:28:03 »
Golumka, Bojanka, Darinka  :D

Ja sam jos u detinjstvu prestao da nasedam na provokacije ovog tipa... Hvala drugarima iz vrtica koji su me zvali zenski petko i na vreme ocelicili da me kasnije nista slicno ne pogadja  ;zv:)

Komentar na situaciju sa utakmicom - Nista vise ne moze da me iznenadi...

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter