Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33537 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
Odg: Fudbal
« Odgovor #270 poslato: 10 Avgust 2014, 17:58:19 »
Naravno da ću da navijam i za Šiptare. Opšte poznato je da je Fljamurtari moj omiljeni klub  ;:))

FYRIR ISLAND HM 2018

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #271 poslato: 10 Avgust 2014, 19:28:26 »
Nego, tvoji Azeri popise tri komada od debitanta u ligi :(

Izgleda da necemo bas da izgubimo sa 5-0 od Nefcija, izbeci cemo petardu. Ali nemamo ni teoretske sanse da dobijemo, nazalost. I dalje mi se tresu gace od te ekipe koja je mnogo strasna :(

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #272 poslato: 10 Avgust 2014, 19:37:39 »
Pa čuvaju se za vas  ;D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #273 poslato: 10 Avgust 2014, 19:40:34 »
Moguce je to..........

Al moguce je ipak da necemo bas 5 golova da primimo. Svi se jako bojimo strasnog Nefcija i kad smo saznali ko nam je protivnik, ne zna se ko se vise ukenjao od straha, ali ovaj rezultat govori da bi ipak mogli i da izgubilo sa 2-3 gola razlike sto je, imajuci u vidu da smo mi u rangu Farskih Ostrva a protivnik u rangu Barselone zaista vise nego zadovoljavajuce.

« Odgovor #274 poslato: 10 Avgust 2014, 20:50:31 »
 :D

Nego, vidim i vi krenuste odmah po svom oprobanom receptu. ;D Cim ne ide, tu je protivnik da prvo sam sebi zabije gol, pa onda lepo "zasluzi" crveni i u nadoknadi vec svi znamo sta sledi (ovog puta cak dva komada). !_!
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #275 poslato: 10 Avgust 2014, 21:59:43 »
Nego, vidim i vi krenuste odmah po svom oprobanom receptu. ;D Cim ne ide, tu je protivnik da prvo sam sebi zabije gol, pa onda lepo "zasluzi" crveni i u nadoknadi vec svi znamo sta sledi (ovog puta cak dva komada). !_!

Ma nije valjda  :D

« Odgovor #276 poslato: 10 Avgust 2014, 22:07:29 »
Ja ti kazem. Stoper Vozdovca na trenutak pomislio da je u ulozi napadaca pred protivnickim golom, ali realnost je drugacija ipak. Jos je sou bio da je njihov golman Supic u prvom poluvremenu kao "slucajno" umesto da izbaci loptu u polje, gle cuda, napucao Lazovica umesto toga, ali na nesrecu, lopta zavrsila na kraju u gol autu.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #277 poslato: 10 Avgust 2014, 22:49:51 »
Vi mislite da ako vi zatvarate, onda svi zatvaraju ;D

Volite uvek druge da trpate u isti kos sa vama pa to je...........mislim dovoljno je uporediti "energiju" naseg protivnika na danasnjem mecu i vaseg jucerasnjeg koji vam se sklanjao i gde je golman bio u fazonu "u jbt, valjda necu da odbranim" i sve ce sa samo kasti ;D

Ne mozete vise nikog da prevarite, sad vas je UEFA javno oznacila kao prevarante, tako da te vase fazone ostavite za vase Terzice, Kokeze, Covice.........i tako te legende ;D

« Odgovor #278 poslato: 10 Avgust 2014, 22:55:13 »
Sam si ranije pomenuo termin. Ovi vasi danas su bolje ODGLUMILI, a sad sto vi necete da viidite istinu, to je vas problem.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #279 poslato: 10 Avgust 2014, 23:28:15 »
Aha, znaci ovo danas je bila cista namestaljka.........da vrlo intresantno, pogotovo smo stelovali da damo dva gola posle 90. minuta. To se tako radi kad se namestaju utakmice.

Uzgred, ti si za sad jedina koja vidi ovde namestenu utakmicu, a za vasu utakmicu svi vide da je namestena osim vas samih. Razlika je znaci vrlo ocigledna  ;zv:)

EDIT: I jos samo da priupitam, sto nam sudija nije svirao penal kad je igrac Vozdovca igrao rukom u sesnaestercu ako je namesteno?

Kad vec tvrdis nesto, pogotovo sto jedino je po tebi ovo namesten mec, onda obezbedi dokaze. Jer ovako je neozbiljno. A ja za vase utakmice imam dokaze u bukvalno svakoj. Tu ni ne treba nista da se dokazuje, zapravo, jer i coravom je jasno da je mec zatvoren.
« Poslednja izmena: 10 Avgust 2014, 23:32:12 Milos-S »

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #280 poslato: 21 Avgust 2014, 20:34:36 »
A "Parni valjak" melje li melje  :lol)) :lol)) :lol))

Ko je sada kriv? Vučić, Dačić, možda Erdogan, eventualno Alijev  :D

« Odgovor #281 poslato: 21 Avgust 2014, 22:15:05 »
Više sreće nego pameti su imali. ;D
Mada je i Grbićev gol fantastičan. ;(:);

Sve u svemu, moglo je da bude mnogo bolje, ali i mnogo gore, ali bar se na revanš ide sa nekakvom prednošću. Iako ne sporim da će biti veoma teška utakmica i tamo. :)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #282 poslato: 21 Avgust 2014, 22:41:26 »
A "Parni valjak" melje li melje  :lol)) :lol)) :lol))

Ko je sada kriv? Vučić, Dačić, možda Erdogan, eventualno Alijev  :D

Zalosno je koliko si iskompleksiran. Idi placi s tvojim Azerima, izgubili ste utakmicu.

Sve vise se brukas.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #283 poslato: 21 Avgust 2014, 22:56:08 »
 Ja iskompleksiran a Parni valjak na jedvite jade dobije pumpadžijski klub  ;:))

aman petrol čanum petrol  jooooj  :drunk:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #284 poslato: 21 Avgust 2014, 23:07:49 »
Prekinuo mi se net pa si ostao uskracen za drugi deo odgovora, ali sad ces ga dobiti.

Ovde je bilo dozvoljeno i vise nego sto treba to tzv. "peckanje" ali ti si jasno pokazao i protiv Ludogoreca i sad svoje prave namere. Tvoji postovi su toliko jadni da je prosto iluzorno i smesno odgovarati nesto na to............

Da znas samo da si zasrao zestoko i da vise s tobom necu da razgovaram. Niti cu da odgovorim na ove tvoje pateticne provokacije, niti cu da odgovorim na bilo sta. Imas tvoju bracu Azere, pa navijaj za njih i mozes samo da puknes od muke sto smo preokrenuli rezultat. I da znas, u inat tebi i takvima kao si ti smo ga preokrenuli! I tebi u inat cemo uci u Ligu Evrope i mozes samo da patis i cmizdris zbog toga.

Da znas samo da si me debelo razocarao. Eto toliko. Sad mozes da se okrenes tvojim Azerima. Treba da te bude sramota.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter