Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33553 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #255 poslato: 09 Avgust 2014, 10:38:25 »
Sta reci za Trajkovica...........ovo je namerno uradio da bi pokrio neki svoj kockarski dug i u suprotno ne moze niko da me ubedi. Nazalost, i zbog toga sam ja bio protiv toga da on predje kod nas, jer je i Vojvodinu prodao koliko samo puta, pored toga sto sam vec znao kakav prekid u mozgu ima, ali sta je tu je............

Da smo ostali sa 11 igraca do kraja, cenim da bi dali jos jedan do dva gola, jer se ovakve utakmice kad se protivnik vrati iz mrtvih i kad rivalu udje voda u usi, rutinski zavrsavaju. Ali, sve u svemu ispasti od ekipe koja je igrala 1/4 finale Lige Evrope i koja je nakantala PSV, Lacio i Dinamo sa dva remija nije Bog zna kakav neuspeh.

I svakako imamo lepu sansu za Ligu Evrope protiv Nefcija. Svakako da smo favoriti. Obzirom da jos prvu igramo kuci, sto nama vise odgovara, sanse su nam jos vece. Nefci je slabiji nego sto je bio i dosta tesko je dosao do ove faze kvalifikacija, provlaceci se na guzove protiv Kopera i Cikure. Naravno, tu je i Stamenkovic, nas ljubimac, ne sumnjam da ce nas on dodatno motivisati  ;D

OGAE Serbia forum

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #256 poslato: 09 Avgust 2014, 12:26:34 »
Da su imali i 13 igraca na terenu bilo bi im isto.
Nas fudbal je u totalnom rasulu i pomoci nema  ;D

Inace ocekujem laganu pobedu Nefcija.  :G)

P.S. Inace ja nisam ni Partizanovac ni Zvezdas da ne bude zabune  ;D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #257 poslato: 09 Avgust 2014, 13:16:20 »
Mozda Trajkovic i nije bas cist u glavi, ali realno ne moze samo on biti kriv za eliminaciju. Mozda jeste napravio glupost (sto je i sam priznao) u trenutku kada je ekipa bila "u zaletu", ali niko ne moze da tvrdi da bi 100% prosli i da su ostale izjednacene snage na terenu. Svi smo bili svedoci toga da ste i sa 11 na 11, vec posle 25 minuta gubili 2:0.

Mada ne bih bila bas toliki pesimista kao Leo i kazala da cete sigurno izgubiti i od Nefcija, ali nikad se ne zna.

:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #258 poslato: 09 Avgust 2014, 14:47:33 »
Pa nije jedini, ali je najveci krivac on. Gubili smo 2:0 i izjednacili 2:2 sa 11 igraca na terenu. Takve utakmice se rutinski posle resavaju nakon vracanja iz mrtvih, a on nas je zakopao, tako da jeste najveci krivac i dobro je sto ce dobiti ispisnicu iz kluba, jer to je najmanje sto moze da se uradi. Svedoci smo i poravnjanja rezultata, jednako koliko i tog minusa sa pocetka utakmice.

Nego, nas narod generalno je sklon ili da omalovazava protivnike do krajnjih granica ili sopstvenu ekipu isto tako do krajnjih granica, vec sam pisao o tome. Prvo, mi smo ispali bez izgubljene utakmice protiv ekipe koja je prosle godine igrala 1/4 finale Lige Evrope i koja je nalupala jace protivnike od nas, a to su PSV, Lacio i Dinamo. Mi smo protiv takve ekipe ispali sa dva remija. Tako da ne znam o kakvoj se katastrofi tu govori, a da ne pricam tek o pojedincima koji su isli i toliko daleko da su Ludogorec nazivali ispodprosecnom ekipom, sto jasno pokazuje koliko se doticni razumeju u fudbal.

Nadalje, ne znam cemu takav crni pesimizam za utakmicu protiv Nefcija. Ako nismo izgubili utakmicu protiv mnogo jace ekipe od njih i bili na korak od prolaska, ne vidim po cemu to nismo favoriti protiv slabijih od sebe? Nas fudbal nije sjajan, ali nije ni toliko los koliko ga neki predstavljaju.

Doduse, nekima bi i odgovaralo da ispadnemo, kao recimo Scoobyju, za kojeg verujem da vec uci navijacke pesme Nefcija i koji ce verovatno puci od muke ako Partizan udje u Ligu Evrope. Jel tako Scooby, jel si se spremio da navijas za Azere?

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #259 poslato: 09 Avgust 2014, 21:36:44 »
sve u svemu ispasti od ekipe koja je igrala 1/4 finale Lige Evrope i koja je nakantala PSV, Lacio i Dinamo sa dva remija nije Bog zna kakav neuspeh.

Ispasti od seoskog prvoligaša iz Bugarske sa fudbalskom tradicijom i istorijom jednog našeg Sevojna ili Jedinstva iz Donje Mutnice, ali uz dva remija (ej dva remija i uzgred tri šanse srpskog prvaka u dve utakmice) za vatrenog navijača Partizana i nije neki neuspeh jer su oni pobogu nekada nekog i pobedili ... ha ha... i posle kažu kako mi Zvezdaši omalovažavamo Partizan ....  :D

Ja sam Miloše prilično jasno naglasio hiljadu puta da me Partizan kao sportski kolektiv zanima samo kad igra protiv Zvezde, i to u kontekstu našeg rivala i kada igra neke važne međunarodne utakmice sa odličnim protivnicima (čisto sportski motivi). Jedina stvar koju znam o Nefčiju je da je to tim koji niste uspeli da pobedite u zadnje dve utakmice u Evropi, i to u momentima kad ste imali mnogo bolji i tim i trenera (pošto ovaj diletant veze sa trenerskim poslom nema). Da li ćete pobediti ili izgubiti od tog Nefčija, iskreno ne interesuje me ni 0,01%. Mnogo više me interesuje predstojeće evropsko u atletici i letnji prelazni rok u NHL i KHL  bye:)

FYRIR ISLAND HM 2018

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #260 poslato: 09 Avgust 2014, 22:03:12 »
Presmesno je koliko si sposoban da lupas samo da bi bio kontra, a sto je najgore i sam si svestan da lupas, ali sta ima veze, bitno je kenjati po Partizanu.

Zar nisi ti prvi rekao kako je Ludogorec, u najmanju ruku, Bajern Minhen u poredjenju sa ostalim ex-yu timovima, a sta je sad, sad su seoski prvoligas?

Da da, ne intresuje te Partizan, samo si nakon 2:0 za Bugare upao u nirvanu. Uzivaj gledajuci jedinog srpskog predstavnika u Ligi Evrope, koja ce za tebe ostati samo nedosanjani san  bye:)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #261 poslato: 09 Avgust 2014, 22:29:04 »
Uzgred, kakav intresantan drugi gol na danasnjoj utakmici.............fasciniran sam. A uz to kretanje defanzivaca Radnickog jako zanimljivo isto. Jos malo pa cemo valjda da vidimo i da se golman sklanja sa gola, nismo daleko od toga.

Nastavljate gde ste stali prosle godine, sad ste od prvog kola krenuli, da ne prepustite nista slucaju ;D

Ide to tako u ovoj mocvari, al onda naidje jedna UEFA..........a ona nece da se skloni.

I onda posle svi su krivi osim nas samih.

« Odgovor #262 poslato: 09 Avgust 2014, 22:34:16 »
Pa da, kad je nas golman pre neku godinu napravio slicnu situaciju, onda je bilo nikom nista. a cim igrac neke druge ekipe napravi isto protiv nas, onda odmah krece "namesteno, Vucic, CIA, Arapi,..." Interesantno..

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #263 poslato: 09 Avgust 2014, 22:49:08 »
Ma kad sam ja udarao hvalospeve i pisao neka poređenja između Ludogoreca i ex yu fudbala? Ajd mislim.... jebote ko neki političar

Ali bitno da ste vi nas "silovali u derbiju" i bukvalno tokom cele sezone otimali svaki bod od korumpiranog saveza, sudijske organizacije, borili se sa Vučićem, Dačićem, Haškim sudom, Svetim Petrom i sa kim sve ne kad je ionako ceo svet protiv vas, a sve u korist "stuba srpstva". Svi ostali su derišta i lopovi, samo je Partizan jadni mali dečkić koga svi tuku u školi, dušica mala.

Eto silovali ste nas u derbiju, blago vama, uživali ste. Još više ste uživali i naslađivali se kad nas je UEFA izbacila. Eto uživao sam i ja u vašem silovanju od strane Bugara, a za Azere ću da navijam iz sveg srca jer je to naš bratski narod, a i lupili smo spomenik njihovo "ocu nacije" usred Beograda.  Happy now?

Niti sam gledao utakmicu sa Bugarima, niti me zanimala. Jednako kao što me ne zanima ni ova sledeća sa tamo nekim banana timom u kom je glavna zvezda propali golman kluba za koji navijam.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #264 poslato: 10 Avgust 2014, 09:09:32 »
Pa da, kad je nas golman pre neku godinu napravio slicnu situaciju, onda je bilo nikom nista. a cim igrac neke druge ekipe napravi isto protiv nas, onda odmah krece "namesteno, Vucic, CIA, Arapi,..." Interesantno..

Nemojte da se pravite ludi, pre te situacije u bar 3-4 navrata su vam se sklanjali stoperi Radnickog da date gol, a ovom golmanu kao slucajno ispada lopta i ne moze da je uhvati...............mislim, ajd sto ste zatvorili utakmicu, al moglo je bar manje providno da bude ;D A ovaj drugi gol nikako ne moze da se poredi sa Bajkovicevim golom u Jagodini. Ovde je lik skocio a nije ni probao da odbrani. Prvo kao slucajno ispadaju lopte, onda ovo........... ;D Doduse, dobro da se zaustavio na vreme kod skoka, da je malo pozurio, lopta bi se odbila od njegove glave i zavrsila u korneru  :lol))

Ma kad sam ja udarao hvalospeve i pisao neka poređenja između Ludogoreca i ex yu fudbala? Ajd mislim.... jebote ko neki političar

Ali bitno da ste vi nas "silovali u derbiju" i bukvalno tokom cele sezone otimali svaki bod od korumpiranog saveza, sudijske organizacije, borili se sa Vučićem, Dačićem, Haškim sudom, Svetim Petrom i sa kim sve ne kad je ionako ceo svet protiv vas, a sve u korist "stuba srpstva". Svi ostali su derišta i lopovi, samo je Partizan jadni mali dečkić koga svi tuku u školi, dušica mala.

Eto silovali ste nas u derbiju, blago vama, uživali ste. Još više ste uživali i naslađivali se kad nas je UEFA izbacila. Eto uživao sam i ja u vašem silovanju od strane Bugara, a za Azere ću da navijam iz sveg srca jer je to naš bratski narod, a i lupili smo spomenik njihovo "ocu nacije" usred Beograda.  Happy now?

Niti sam gledao utakmicu sa Bugarima, niti me zanimala. Jednako kao što me ne zanima ni ova sledeća sa tamo nekim banana timom u kom je glavna zvezda propali golman kluba za koji navijam.

Auuuuuu, ovo je antologijski post, ovo moram da umemorisem. Nadmasio si samog sebe. Citam peti put svaku recenicu i jos ne verujem kako si se izvalio. Da ne spominjem rekordan broj kontradiktornih stavova i kolicinu kompleksa koji izbijaju iz bukvalno svake recenice  ;D

Uzivaj i navijaj za bratski narod  bye:) Ti bi navijao i za Siptare protiv Partizana, priznaj lepo i to. To je tvoja slika i prilika. Makar si javno i KONACNO priznao da mrzis Partizan, sto je doduse meni bilo jasno jos od ihaj kad. Mene bi bila sramota na tvom mestu zbog ovoga sto si izbacio u samo jednom postu, da ne idem dalje...........zesce si se izbrukao. A brukas i druge navijace kluba za koji navijas, koji imaju malo racionalnije stavove od tebe.

Ti si ziv primer sta kompleksi mogu da urade od normalnog i pametnog coveka.

EDIT: Evo, ovo si ti napisao dana 18. jula u 18:49 h:

Citat
A ja pak mislim da je sudeći po igračkom kadru Ludogorec misaona imenica za sve ex ju klubove

Ajde sto se izvaljujes, ali izgleda patis i od amnezije ;D Al ne brini, oce to isto od kompleksa da se zaboravlja sta se kad kaze, ali zato smo mi tu da to ispravimo  ;zv:)
« Poslednja izmena: 10 Avgust 2014, 09:43:14 Milos-S »

« Odgovor #265 poslato: 10 Avgust 2014, 11:24:52 »

Nemojte da se pravite ludi, pre te situacije u bar 3-4 navrata su vam se sklanjali stoperi Radnickog da date gol, a ovom golmanu kao slucajno ispada lopta i ne moze da je uhvati...............mislim, ajd sto ste zatvorili utakmicu, al moglo je bar manje providno da bude ;D A ovaj drugi gol nikako ne moze da se poredi sa Bajkovicevim golom u Jagodini. Ovde je lik skocio a nije ni probao da odbrani. Prvo kao slucajno ispadaju lopte, onda ovo........... ;D Doduse, dobro da se zaustavio na vreme kod skoka, da je malo pozurio, lopta bi se odbila od njegove glave i zavrsila u korneru  :lol))

Ocigledno smo gledali dve razlicite utakmice, a i da jesmo "zatvorili" nismo im mi krivi sto ne znaju uverljivo da odglume. :y) Mada, ja mislim da bi lopta zavrsila u golu svejedno i da je golman pokusao da brani drugi sut.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #266 poslato: 10 Avgust 2014, 11:35:43 »
Jao sto je meni uvek bilo zabavno da slusam i citam prepucavanja navijaca ova dva kluba  :-* :D
A oba kluba "cvecke"  :-*

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #267 poslato: 10 Avgust 2014, 14:11:05 »

Ocigledno smo gledali dve razlicite utakmice, a i da jesmo "zatvorili" nismo im mi krivi sto ne znaju uverljivo da odglume. :y) Mada, ja mislim da bi lopta zavrsila u golu svejedno i da je golman pokusao da brani drugi sut.

Aha, znaci, oni su krivi jer ne umeju da odglume a ne recimo vi jer ste zatvorili utakmicu? ;D

Moram da priznam da je recimo pao bar jedan zuti karton mogao bi da kazem da je stvarno dobro odradjena predstava, ovako je ostalo na pokusaju........... ;D

Ali nije samo gol intresantan, kazem, meni su recimo jake intresantne bile reakcije i defanzivaca Radnickog, a tom istom golmanu su ispadale lopte pre tog gola ;D Cenim da je moja baba stala na gol liniju da bi ulozila veci napor da odbrani Milisajev sut i svakako bi njen pokusaj izgledao fudbalskije ;D

A sta tek reci za ovo:

https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fscontent-b-vie.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-xfp1%2Ft1.0-9%2F10590645_681254211956161_8595654169683669268_n.jpg&h=-AQEtNEQc

Jel ima ovo u jos nekoj ligi osim nase?

« Odgovor #268 poslato: 10 Avgust 2014, 15:56:27 »
Aha, znaci, oni su krivi jer ne umeju da odglume a ne recimo vi jer ste zatvorili utakmicu? ;D

To nisam rekla..

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #269 poslato: 10 Avgust 2014, 16:58:01 »
Aha, onda ok  :G)  ;D

Nisam ja doduse ni sumnjao u tebe, nisi ti kao ovaj grobaro-mrzac. Ali, doduse, i njega donekle razumem, njemu je Dusko Vujosevic naneo velike traume i nakon 14 godina "tlacenja", kako kaze  Prosinecki ( ;D ), logicno da sad sve sto ima veze sa Partizanom u njemu izaziva dusevne boli i nemire.

A u nedostatku sopstvenih rezultata, on mukica mora sada da navija za sve Partizanove protivnike, makar bili i Hitleri licno i vise se raduje nasim neuspesima nego uspehu njegovog kluba. Kao, ne intresuju ga utakmice Partizana a cim dobijemo gol on dozivljava erekticne napade. Kompleksi su cudo  ;zv:)

Ali ti, hvala Bogu, nemas problema sa time  :)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter