Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33563 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #120 poslato: 14 Maj 2014, 19:00:53 »
Al je i pobedio na ESCu, moze mu se ;)  ;D

Cujem nesto, hoce Robi u Konju da ga vodi. Bese istetovirao njegovo ime na ledja? ;D

OGAE Serbia forum

« Odgovor #121 poslato: 14 Maj 2014, 19:07:14 »
Da, ipak je to najvaznije. ;D
Nek ga vodi slobodno, ako je istina. Vec poceh da mislim da ce se zadrzati u Zvezdi do kraja karijere, s obzirom da je pitanje ko bi ga sad uopste hteo i to jos ovakvog kakav je. Za ovo poslednje ne bih znala da ti kazem, posto nisam upucena. ;D
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #122 poslato: 15 Maj 2014, 10:01:54 »
Neki misle da je on najbolji golman u ligi i da zasluzuje i da brani za reprezentaciju Srbije ;D  Meni je stvarno zao sto odlazi, nekako mi najsladji bio osecaj kad njega punimo ;D Nijedan vas prethodni golman nas nije ovako inspirisao da ga punimo kao doticni ;D Naravno, ono kad je nogom ubacio loptu u gol nakon Jojicevog projektila necu nikad da mu zaboravim, hvala Bajko  :ooo:

Bajko, Bog ti dao srece
Grobari te nikada zaboraviti nece

:harmonika:

A evo, otkrio je i pravi razlog zasto vas napusta  :lol)) :lol)) :lol)) :lol)) :lol))

Eto sta je pravi razlog ;D Ali, realno, mislim da ce biti stvarno lep par  :lol))
« Poslednja izmena: 15 Maj 2014, 12:15:30 Milos-S »

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #123 poslato: 15 Maj 2014, 11:25:32 »
Pa opšte je poznato da se vi palite na naše golmane u tolikoj meri da niste uspeli da odolite Mustafinim čarima  ;D

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #124 poslato: 15 Maj 2014, 13:04:31 »
 --;) --;)

A sto se tice clanka, njuzovci po obicaju rasturaju. ;D :ooo:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #125 poslato: 27 Maj 2014, 10:20:52 »
Reprezentacija sinoc pobedila Jamajku. Nimalo naivan protivnik, ali rezultat je odlican.

Iako smo prikazali dva razlicita lica tokom utakmice, veoma sam zadovoljan kako izgledamo na terenu. Prvo poluvreme smo igrali odlicno, pogotovo prvih 20ak minuta kada smo mogli da postignemo bar 3-4 gola i kada smo u potpunosti kontrolisali posed lopte i non-stop se igralo na njihovoj polovini. Tada nas Jamajka, takodje, uopste nije ugrozila. Drugo poluvreme........nesto slabiji ritam, moguce da su se igraci  i opustili a mozda je sve samo posledica istrosenosti i nedostatka svezine.

Ne svidja mi se kako smo primili gol i to je jedina zamerka. Ne smeju takvi trenuci dekocentracije da se desavaju, da protivnicki igrac skace sam i neometen u sesnaestercu i da glavom daje gol sa 10 metara.

Vidi se da je ekipa vec neko vreme na okupu i da se sad vec dobro poznaju. Mislim da reprezentacija ima veliki potencijal i ocekujem da to pokaze u predstojecem ciklusu kvalifikacija.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #126 poslato: 27 Maj 2014, 10:42:02 »
Meni nikako nije jasno koja je poenta putovati na drugi kraj sveta, bukvalno bogu iza tregera da bi se odigrale prijateljske utakmice sa rivalima poput Jamajke i Paname. Mogli su ladno da odigraju protiv Kipra i Uzbekistana i negde u Evropi

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #127 poslato: 27 Maj 2014, 13:47:53 »
Dobro, igramo i sa Brazilom, sto jes jes  :) Verujem da je savez hteo da zadovolji malo i nase gastose koji zive u Americi.

Inace, Jamajka uopste nije slab protivnik, u kvalifikacijama ih niko nije nadigrao a i kad su gubili, gubili su maksimalno sa jednim golom razlike. Tvrda su ekipa, sto se videlo i juce. Recept za probijanje takvog defanzivnog bloka je pre svega brza tranzicija. Sto smo mi jedno vreme i imali, a posle smo stali.

Zadovoljan sam prikazanim.

« Odgovor #128 poslato: 27 Maj 2014, 18:00:15 »
Meni nikako nije jasno koja je poenta putovati na drugi kraj sveta, bukvalno bogu iza tregera da bi se odigrale prijateljske utakmice sa rivalima poput Jamajke i Paname. Mogli su ladno da odigraju protiv Kipra i Uzbekistana i negde u Evropi

zbog nasih ljudi koji zive tamo :)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #129 poslato: 28 Maj 2014, 17:44:46 »
hrvatski dres dobio ocjenu 4 od 5 za izgled.. najbolji proglašeni francuski i brazilski, a najlošiji onaj bosne i hercegovine...

inače, brazilci su toliko bahati i već su navodno razdijelili koliko novca kome ide kada budu svjetski prvaci.. joj da im bar već u prvoj utakmici zapaprimo :D
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #130 poslato: 28 Maj 2014, 18:34:16 »
Sta je ovo, izgleda svi cekali poslednje kolo da se raspucaju. ;D
Mada je ovo u Ivanjici i te kako sumnjivo, a bome priznajem da je i Jovic primio loptu skoro pa rukom, ali je dobra utakmica. ;D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #131 poslato: 28 Maj 2014, 18:45:32 »
Piskavac se seli u drugu ligu. Ako, nije mi zao. Zasluzeno. Zao mi je samo Uzicana koji su uvek bili uz klub.

A svidja mi se sto ce Borac da se vrati u JSL  ;(:);

« Odgovor #132 poslato: 28 Maj 2014, 18:56:45 »
Jel vode? Komentator na Vojvodina-Zvezda rece poslednji put da je nereseno, a navodno ih samo pobeda vodi direktno u Superligu.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #133 poslato: 28 Maj 2014, 20:10:02 »
čitao sam danas da neki skandal potresa srbiju u vezi nogometa. nešto s nekim klubom iz novog pazara..da su se nudile pare i bodovi za neki remi  :o

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #134 poslato: 28 Maj 2014, 20:58:00 »
Jel vode? Komentator na Vojvodina-Zvezda rece poslednji put da je nereseno, a navodno ih samo pobeda vodi direktno u Superligu.

Mladost i Borac ulaze direktno, dok će Metalac u baraž sa Radom (smradom).

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter