Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 41098 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #45 poslato: 23 Februar 2014, 19:30:52 »
I meni je to jadno isto. Mi smo sa Farskim Ostrvima bili dva ciklusa za redom (od ovih skorijih). A recimo eto Danci se opet gledaju sa Jermenima sada :D

Elem, grupa je mogla i gora da nam bude ali nije lagana. Portugal oscilira dosta u kvalfikacijama, zna da kiksa protiv bukvalno svake malo ozbiljnije ekipe ali je i dalje, po meni, favorit grupe. Ipak, daleko da su nepobedivi i da ne moze da se igra sa njima. Verujem da kuci mozemo da igramo nereseno, pa i da dobijemo a i tamo mozemo, uz malo srece, i tamo da remiziramo. Nisu protivnik za strah ali jesu za respekt jer je ipak ekipa sa velikom fudbalskom tradicijom.

Danci su sada u padu, ali daleko me vise oni brinu nego Portugal. Umeju da igraju tvrdo i na rezultat, a i prilicno su nepredvidljivi. Bendtner je kljucni sraf u ekipi. Taj dvomec sa njima ce nam u dobroj meri odrediti sudbinu.

Jermeni, ne previse kvalitetna ali jako nezgodna ekipa, pogotovo za nas kojima ne odgovara sovjetska skola fudbala. Lupale su nas Estonije, Kazahstani, Azerbejdzani........pa i ova Jermenija nam je uzela bodove u kvalifikacijama za EURO 2008. Nisu nikako za potcenjivanje, u proslom ciklusu su cak ovu Dansku dobili 4:0 u Kopenhagenu. Prvo kolo igramo odma tamo i maksimalno moramo da usredsredimo snage da pokusamo da dobijemo jer ce time sve biti lakse.

I na kraju Albanija. Tacno sam osecao da ce oni da nam padnu u grupu, a morali su kad tad :D Ne volim sto su tu, jer ce ti dueli cirkus da budu, tu fudbal nece da bude u prvom planu, a pritisak ce biti najveci na nama bas tu, jer cenim da nas narod nece oprostiti bilo kakav kiks protiv Albanaca ni ovde a ni u Tirani. Mozemo da izgubimo petardom od Portugala, ali poraz od Albanije nece tako da se dozivljava. Sa druge strane, oni nisu dunsteri kako se predstavljaju, nisu laki za pobedjivanje, prilicno su tvrdi, a kuci u Tirani svakome mogu da pomrse racune. Cak su i Francuzi svojevremeno ostali praznih saka tamo. Takodje ubedjen sam da cemo se vise muciti sa Albanijom nego sa Portugalom i Danskom.

Ipak, kad se podvuce crta, ako ne mozemo BAR treci da budemo i izborimo baraz ovde, onda treba da se obesimo i batalimo fudbal. Moramo korak po korak. Prvo igramo sa Jermenima tamo, pa kuci sa Albanijom i Danskom. Sa te tri pobede ili bar 2 pobede i remijem bi bili dobrim delom blizi Francuskoj i EURO-u.

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #46 poslato: 23 Februar 2014, 19:47:53 »
pa ja vjerujem da ćete vi biti najmanje 3.

I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #47 poslato: 23 Februar 2014, 19:55:15 »
Ja mislim da možemo i drugi da budemo, samo ako budemo znali igrati. Najgore će biti sa Albancima, rekao sam da mi je draže da ih pobijedimo oba puta nego da odemo na EP :D (dobro, ne BAŠ). Biće to haos i u Tirani i u Beogradu, da je UEFA pametna, organizovali bi utakmice na terenima bez publike, jer je jasno da će uvijek gostujućoj ekipi biti "pakao" kakav nam Albanci i najavljuju dole ::)

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #48 poslato: 23 Februar 2014, 20:06:32 »
Kako nekome moze biti draze pobeda nad susedom nego plasman na Euro ...
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #49 poslato: 23 Februar 2014, 20:07:47 »
Nije to bilo kakav susjed :D Šalim se, rekoh već, ne BAŠ ;D

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #50 poslato: 23 Februar 2014, 20:11:20 »
Ne znam, ja nekako razmisljam drugacije i odgajan sam drugacije. Sport je sport, politika politika. Ali i svestan sam da vecina u Srbiji razmislja kao ti :)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #51 poslato: 23 Februar 2014, 22:33:05 »
Kao sto sam i napisao iznad, ja sam ubedjen da nas narod nema teoretske sanse da ce da oprosti bilo kakav kiks protiv Albanije, dok recimo ne verujem da bi (previse :D ) teske reci pale kad bi kiksnuli, ne daj Boze, u Jerevanu vec u prvom kolu.

A na stranu sto Albanija nije ekipa sastavljena od dunstera. Ima dosta igraca tamo koji su se skolovali na zapadu, a imaju njihove pasose. Njih do sad niko nije raskantao ni u jednim kvalifikacijama. Oni tesko primaju a tesko i daju golove, ali sve u svemu su nezgodna ekipa, kad se potcene jos gora........

Ali ipak, ako sam za neke utakmice siguran da nece biti potcenjivanja i da cemo ozbiljno odigrati, to je upravo ovaj dvomec sa Albanijom.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #52 poslato: 27 Februar 2014, 16:51:49 »
Ne znam, ja nekako razmisljam drugacije i odgajan sam drugacije. Sport je sport, politika politika. Ali i svestan sam da vecina u Srbiji razmislja kao ti :)

Ja ne mrzim nikoga, ali ne volim ih kao narod generalno, i silne one poruke i slike mržnje prema Srbiji koje kače gdje god stignu me nerviraju jako. I mnogo su iskompleksirani Srbima i zato bih volio da ih dobijemo u obe. A ovde nije riječ o politici nego o narodu njihovom ;D

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #53 poslato: 27 Februar 2014, 16:57:22 »
Ali ne moze se u odnosu na jedan deo  govoriti o celom narodu.  :G)
Nisu svi Albanci losi,kao sto ni svi Srbi nisu dobri.  :G)
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #54 poslato: 27 Februar 2014, 19:44:42 »
Iako su moja iskustva sa njima, za sad, veoma losa (samo 1 Albanac od svih koje sam upoznao je vise nego korektan, a ovi ostali........), potpuno se slazem sa Leom  :G)

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #55 poslato: 27 Februar 2014, 20:45:12 »
Naravno da ne mislim da su svi loši, znam i ja jednog Albanca koji je baš gotivan, ali kažem da ih generalno kao narod ne volim. Doduše bolji su oni od ovih sa Kosova koji kao da nikad izašli iz kuće nisu.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #56 poslato: 27 Februar 2014, 22:02:51 »
Jedan od ovih sa kojima sam imao losa iskustva je upravo sa Kosova :D Intresantno je da je prvo sto je uradio kada je dosao na taj forum da meni i ostalim Srbima tamo (tada) psuje sve po spisku i to nicim izazvan. Da ne ulazim u to sta se desavalo dalje a i nije tema........

Ja se nadam da cemo ih isprasiti dva puta kao sto bi se nadao i za bilo koga drugog, ali moramo ih ozbiljno shvatiti i tada nece biti problema.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #57 poslato: 27 Februar 2014, 22:07:25 »
To, znači na stranici Troll Football stave sliku potpuno nevezanu za Srbiju ili Albaniju, i oni pišu: "F*ck Serbia :)" i 1000 lajkova na komentar, ili "Serbia is shit" i opet milion lajkova, a niko ništa spomenuo nije.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #58 poslato: 28 Februar 2014, 19:59:39 »
naš igrač halilović (tzv.wunderkind - ne znam po čemu) prešao u barcelonu..  ;(:);

« Odgovor #59 poslato: 01 Mart 2014, 10:05:48 »
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=02&dd=28&nav_id=817831

Citat
Jagodina – Crvena zvezda (14.30)
Glavni sudija: Majo Vujović
Pomoćnici: Dejan Petrović, Saša Živković

Vec zamisljam komentare, ako bude neka sumnjiva situacija i na njegovo sudjenje uopste.. ;:)) ;:)) ;:)) :dq:
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter