Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 20365 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #30 poslato: 13 Februar 2014, 16:12:41 »
Sad je i Okuka kandidat za selektora  ::)

Mada, Okuka je daleko ozbiljnije ime i od Mihajlovica i od Jankovica a i od Tumbe i on bi vec donekle bio prihvatljiv izbor obzirom da ima znanja i iskustva, ali mislim da ga je vreme pregazilo i da nije ono sto nama treba.

Mada, od koga je - ovo je dobro.

Nazalost, nece biti bolje dok se ne procisti savez i nas fudbal uopste od lopova, menadzera i ostalih stetocina, ali ono sto je pogresno je ceo sistem nazalost i on mora da se menja. Jer ovako jedan lopov menja drugog i bilo kakva promena, dok god je sistem je ovakav je iskljucivo kozmeticke prirode.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 13 Februar 2014, 20:18:04 »
Pa dobar je i on kad vec ne moze bolje.

Procitah danas da bi Tole sad kao Piksija za selektora. ;D Pusti snovi samo.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #32 poslato: 14 Februar 2014, 11:56:02 »
Nema nista od Piksija, on ne zeli da se vraca u srpski fudbal ni po koju cenu. A za Okuku cemo videti. U ovakvoj situaciji, prihvatljivo resenje, ako on bude izabran.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #33 poslato: 14 Februar 2014, 17:29:04 »
U Savezu izgleda je*e lud zbunjenog sto bi rekli ;D

Drulovic je sad privremeni selektor, a Sestko direktor reprezentacije.

Ovo samo kod nas ima, da se biraju privremeni selektori, komisije.........jbt, ko da je naucni simpozijum u pitanju. Mada s jedne strane i nije tako lose, nek se pokaze Drulovic, pa ako pokaze kvalitet verujem da ce postati selektor za stalno  :G)

« Odgovor #34 poslato: 22 Februar 2014, 18:16:19 »
Vama izgleda u poslednjim sezonama sudjeno da krecete u prolecnu polusezonu remijem u Pazaru.. ;D
Mada, ajd priznajem da ono kod ponistenog gola, mozda i nije trebalo da se svira prekrsaj, al valjda je sudija striktno primenjivao pravilo da se svaki kontakt sa golmanom u petercu svira kao prekrsaj. :)

« Odgovor #35 poslato: 23 Februar 2014, 11:22:51 »
Na stranu kriminalno sudjenje, nismo igrom zasluzili tri boda i to je to.

Nego, u podne je zrijeb za kvalifikacije za EP 2016.

Citat
Распоред шешира:
Први шешир: Шпанија, Немачка, Холандија, Италија, Енглеска, Португалија, Грчка, Русија, Босна и Херцеговина.

Други шешир: Украјина, Хрватска, Шведска, Данска, Швајцарска, Белгија, Чешка, Мађарска, Република Ирска.

Трећи шешир: Србија, Турска, Словенија, Израел, Норвешка, Словачка, Румунија, Аустрија, Пољска.

Четврти шешир: Црна Гора, Јерменија, Шкотска, Финска, Летонија, Велс, Бугарска, Естонија, Белорусија.

Пети шешир: Исланд, Северна Ирска, Албанија, Литванија, Молдавија, Македонија, Азербејџан, Грузија, Кипар.

Шести шешир: Луксембург, Казахстан, Лихтенштајн, Фарска острва, Малта, Андора, Сан Марино, Гибралтар.

rts.rs

Dejo Savicevic izdominirao: :D

Malo jos interesantnih informacija:

Citat
Uefa će sama odrediti raspored i termine utakmica

Uz “nedjelju fudbala”, koja podrazumijeva da se kvalifikacione utakmice igraju tokom šest dana u sedmici (od četvrtka do utorka) i to fiksnoj satnici od 18 i 20.45 časova, novina je i što se nacionalni Savezi više neće sami više dogovarati o rasporedu i terminima.

A to je obično bio najduži i najteži dio dana, često je i posredovala Uefa.

Ovoga puta će Uefa posredovati odmah, parovi i termini biće određeni automatski, a nacionalni selektori dobiće raspored već danas u 16 časova.

Crna Gora, dakle, neće birati sa kim će početi i završiti kvalifikacije, kao ni ostale reprezentacije.

Kvalifikacije počinju 7. septembra ove godine a većina reprezentacija će već do kraja 2014. odigrati četiri utakmice (jednu u septembru, dvije u oktobru i jednu u novembru).

Sparing sa Francuskom, što da ne?

Sama procedura žrijeba trajaće između 20 i 25 minuta, a televizijski program dvostruko više.

U bubnju će se naći 53 selekcije podijeljene u pet šešira sa po devet i jednim sa osam reprezentacija. Gibraltar će debitovati u takmičenjima pod okriljem Uefe i naći će se u posljednjem šeširu.

Prilikom žrijeba, Uefa će napraviti određene političke, ali i televizijske ustupke. Španija i Gibraltar neće moći da se takmiče u istoj grupi, kao ni Jermenija i Azerbejdžan. Takođe, Španija, Njemačka, Holandija, Italija i Engleska biće smještene u grupe od po šest timova zbog centralizacije televizijskih prava.

Biće žrijebano osam grupa po šest i jedna (posljednja) od pet selekcija. Novina je što će grupi od pet reprezentacija biti priključena Francuska, domaćin Eura, koja će sa rivalima igrati prijateljske utakmice. Ako Crna Gora dopadne u posljednju grupu sa pet timova, to znači da će odigrati dva takmičarska meča sa nekim od nosilaca (to mogu da budu Portugal, Grčka, Rusija i BiH) i još dva prijateljska sa Francuskom!

Prvo će se žrijebati selekcije iz prvog šešira i tako redom sve do šestog.

Na završni turnir plasiraće se prvoplasirane, drugoplasirane i najbolja trećeplasirana reprezentacija, dok će ostalih osam trećeplasiranih selekcija igrati u baražu. Evropsko prvenstvo u Francuskoj (10. jun - 10. jul 2016. godine) biće prvo na kojem će učestvovati 24 reprezentacije.

vijesti.me
« Poslednja izmena: 23 Februar 2014, 11:46:05 Albatros »

« Odgovor #36 poslato: 23 Februar 2014, 12:50:20 »
Izbegosomo A grupu..Dobro je. ;(:);

EDIT:
Prerano sam se poradovala. Gde bas Portugal. ::)

Portugal, Danska, Jermenija i Albanija + dve zagarantovane prijateljske sa Francuskom..Pa sta znam, sa jedne strane i dobro sto imamo manje takmicarskih utakmica, dok je sa druge strane lose sto mislim da nema sanse da iz ove grupe bude jena od najboljih treceplasiranih reprezentacija.

« Poslednja izmena: 23 Februar 2014, 13:04:25 ivana-ns »

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #37 poslato: 23 Februar 2014, 13:09:08 »
Albanija :( super, znaci u najmanju ruku opsedno stanje u Beogradu i svi nacionalisti na Marakani, bice dobro ako ne dobijemo neku kaznu
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

« Odgovor #38 poslato: 23 Februar 2014, 13:10:31 »
Da i to jos usput.  :(
Mislim da nema sanse da prodje bez nekog incidenta.

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #39 poslato: 23 Februar 2014, 13:29:55 »
Dovoljno ce biti KOSOVO JE SRCE SRBIJE i pogrdni uzvici i aludiranje na hladnjace i cao zdravo

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #40 poslato: 23 Februar 2014, 13:36:22 »
Portugal i Danska su jaki rivali, pogotovo Portugal. Biće jako teško igrati protiv te dve reprezentacije. Albanija i Jermenija su svakako slabiji, ali treba biti oprezan i tu, iznenađenja su uvek moguća. A u našem slučaju pogotovo. ::)

Nadam se da neće biti incidenata zasnovanih na nacionalnoj osnovi.

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #41 poslato: 23 Februar 2014, 14:03:02 »
jao jao.. kada sam gledao ždrijeb ostali mi i vi i mislim si ajme smao ne s portugalom..ok nam je skupina.. vaša je baš zeznuta. BIH je prošla izvanredno rekao bih najlakša od svih...

slovenija nema šanse u svojoj.. naša po mjeri... makedonija bi se mogla nadmetati u svojoj. uglavnom zanimljive kvalifikacije
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #42 poslato: 23 Februar 2014, 14:10:08 »
Kad ste ostali bili jos vi i Danci, ja sam bas bila u fazonu "Gle sad kad opet zapadnemo u istu grupu sa Hrvatskom". :D Na kraju ipak nije bilo tako.

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #43 poslato: 23 Februar 2014, 14:21:23 »
Jermenija je u proslim kvalifikacijama za nadolazece Svetsko prvenstvo u Brazilu pobedila Dansku na sred Parkena sa 4-0, Cesku u sred Praga a sa Italijom su igrali 2-2 u Italji. Veoma dobra selekcija, koju je kiks protiv Malte kuci kostao drugog mesta i baraza, tako da mislim da je nasa grupa iz ovih slabijih sesira dobila najjace protivnike.

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #44 poslato: 23 Februar 2014, 14:45:33 »
Kad ste ostali bili jos vi i Danci, ja sam bas bila u fazonu "Gle sad kad opet zapadnemo u istu grupu sa Hrvatskom". :D Na kraju ipak nije bilo tako.
da da isto sam i ja mislio hahaha.. samo ne opet sa srbijom :D najgluplje mi kada se neke države u kvalifikacijama viđaju jedno za drugim.. npr. mi sa englezima.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter