Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 32947 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #1665 poslato: 06 Jun 2018, 00:26:06 »
@1234567890

Otvorice se u naredna dva dana kada i kladionica :D

Послато са 5046Y уз помоћ Тапатока

:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

OGAE Serbia forum

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1666 poslato: 06 Jun 2018, 00:38:03 »
Ju Ivana se razmnozila i uduplala

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

Jako smešno.. ::) ;D
Ti znas da ja tebe volim. Pa nisam te dzaba prozvao Putin jer svi koji me poznaju znaju da njega gotivim very much

FYRIR ISLAND HM 2018

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1667 poslato: 10 Jun 2018, 20:52:59 »
Niko ne prognozira nista sto se nas tice? ;D

Elem, mislim da je dobro sto nema prevelike euforije ovog puta i sto ocekivanja nisu prevelika. Samim tim je i pritisak manji. Sto se sastava tice, mislim da po imenima mozemo da pomrsimo racune mnogima no ostaje najveci problem sto nas vodi covek kome ce mec sa Kostarikom biti prvi mec u karijeri (prijateljske ne racunam). Ostaje nam samo donekle sreca sto je pomocni trener Rastavac a on vec ima odredjeno znanje. Pitanje je koliko obzirom da je iskustvo iskljucivo sticao u JSL ali je jedan od boljih domacih trenera trenutno. Pa ako on bude radio na taktickom delu, onda mozemo i da zakumufliramo odredjene nedostatke ;D

Mislim da u napadu imamo dobar potencijal. Po prvi put jos od kraja 90-ih imamo napadace na koje mozemo da se oslonimo. Mitrovic je u odlicnoj formi, Prijovic odlican kao dzoker a Jovic takodje potencijalno odlican golgeter + velika nepoznanica za rivale.

Sredina nam je ok. Milivojevic i Matic su tu kljucni igraci koji drze ovu liniju i ocekujem obojicu protiv Kostarike. Milinkovic-Savic za sada ne pokazuje vanserijski kvalitet koji se od njega ocekuje ali opet nije previse ni gresio. Rekao bih da (bar za sada) zasluzuje da bude jedan od nosioca.

Od ovih koji igraju odma iza napadaca, Ljajic definitivno treba da bude odma iza Mitrovica, bar protiv Kostarike. Ista pozicija kao sada protiv Bolivije. Tadic je standardan i tu nema sta menjati. E sad probem je da li staviti Kostica koji deluje totalno van forme ili probati sa Radonjicem od pocetka (eventualno Zivkovicem). Kostic je najkompletniji igrac od ove trojice ali ovo sto se dalo videti ne uliva poverenje iskreno. Ocekujem da on pocne protiv Kostarike a onda, ako odigra lose, da ga zameni Radonjic.

I najzad odbrana....ovo nam je najkriticniji deo tima i na ovome se mora raditi. Mislim da je Kolarov-Tosic-Milenkovic-Ivanovic trenutno najsigurnija varijanta ali mora se dosta toga popraviti. Generalno imamo problem kad god protivnik brzom tranzicijom dolazi do gola a pored toga imamo problem sa brzim napadacima generalno. U nasoj grupi fakticki svi igraju tako i jasno je da se mora mnogo raditi na odbrani.

Kostariku moramo da dobijemo kako znamo i umemo. Dobra su ekipa ali nisu na onom nivou iz 2014. i kvalitet je na nasoj strani. Sa Svajcarcima mozemo cak i remi pa onda da gledamo da nas Brazil ne nabije sa vise od 2-3 gola razlike. Ali protiv Kostarike nam samo pobeda igra za plasman dalje. Ocekujem slicnu utakmicu kao onu protiv Gane od pre 8 godina. Ali se nadam da necemo praviti gluposti i pokloniti pobedu kao tada.
« Poslednja izmena: 10 Jun 2018, 20:56:43 Milos-S »

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1668 poslato: 10 Jun 2018, 21:00:04 »
Ma mi imamo odlican tim i sa dobrim i iskusnim selektorom mogli smo daleko da doguramo. Ali jbga, nama genijalci iz Saveza uvalise Krstajica. Sto da debelo placaju nekog stranca kad za dz dobiju dileju pa vise para ostane njima. Ali dobro, i Tito je bio bravar

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1669 poslato: 10 Jun 2018, 21:12:57 »
Glavni razlog je upravo to. Trebao je neko da klima glavom dok drugi skupljaju kajmak. A s druge strane, poklopilo se da je i partijski vojnik pa je samim tim postao idealan za ovu poziciju.

Meni je ova njegova izjava i dalje strasna:

Citat
Kao što je rekao Vučić, mi smo ovde zbog Srbije, a ne Srbija zbog nas. Ja sam apolitičan, nikad nisam glasao ovde, samo jednom u BiH u Bijeljini za prijatelja i nikad više. Ja sam poštovao predsednika jer sam tako vaspitan. Nije bitno ko je sad tu. Sad podržavam njega jer je aktuelni i što želi dobro Srbiji i treba da ga podržimo svi. Rekao je da bi nam dao i veću nagradu, ali i ovo je previše, da sad opterećujemo budžet

Ovde je izdominirao izjavom nacisto ;D Ali sreca pa je apolitican, sta bi tek bilo da nije.

Elem, prve dve utakmice su nam kljuc. Kostariku mozemo dobiti na suvi kvalitet ali pod uslovom da ne igramo rukomet u sesnaestercu kao na prosla 2 SP i da ne pravimo greske koje su vrlo tipicne za nas. Kostarika trenutno ima Navasa koji je golman svetske klase i Ruiza koji nije na onom nivou sa proslog SP. Gusman i Campbell su solidni igraci ali nisu svetska klasa. Kostarika je miljama daleko od one ekipe iz 2014. i to i rezultati za sada govore. Tako da ovde sve sem pobede (uz duzno postovanje) treba smatrati neuspehom.

Svajcarska ce biti tezi zalogaj ali mislim da nam generalno odgovara ovaj stil. Kod njih je sve tehnicki dobro potkovano u igri ali nema mnogo kreativnosti. Mislim da ima prostora da nametnemo nas stil a onda mozemo da izvucemo dobar rezultat.

Protiv Brazila........pa bice dobro ako nas ne ukanale. Gledao sam ih sada protiv Austrije, pokazali su totalnu nadmoc na terenu i to u sred Austrije. Austrijanci su se otvorili dobro i isli su sa idejom da se nadigravaju, medjutim bili su zreli da prime 7-8 komada. Dobro su i prosli sa samo 3. Neymar kod drugog gola izvrteo celu odbranu. Kad pomislim sta ce nasoj tek raditi..........  :D

Ovde 4-5-1 sa tri zadnja vezna i parkirati Bata Djora autobus kod Stojketa ;D Ako stignemo protiv ovakvog Brazila da se vadimo, nista dobro necemo izvuci. Ali ako se branimo onako tipicno JSL-style....mozemo nekim cudom da sacuvamo mrezu ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter