Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 26048 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #15 poslato: 04 Februar 2014, 09:40:17 »
Stanoje izgleda novi selektor Srbije, kako cujem  ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 04 Februar 2014, 11:28:56 »
Procitah i ja i podrzavam apsolutno..  ;(:); ;(:);

Nego, jel ovo sa Oumaruom 100% zavrseno?  Ja opet sad procitah da vam ipak nece dati da ga registrujete, navodno zato sto mu je treci klub u sezoni i igrao je za Vojvodinu u Ligi Evrope? Meni bas i nema smisla, ali reko, ajd da pitam.

Kelhar izgleda sigurno narednih dana postaje Zvezdin igrac. ;(:); :G)
« Poslednja izmena: 04 Februar 2014, 16:21:48 ivana-ns »
:rub: :geb: :aub: :cyb: :itb:

:am: :ua: :rs: :pl: :ie: :mk: :pt: :al: :nl: :by: :mt:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #17 poslato: 04 Februar 2014, 12:01:19 »
Navodno je, bar kako sam cuo od obavestenih ljudi, on pristao i sad ceka da se konacno "raspusti" sa bivsim klubom da bi i konacno usledila promocija. E sad, kazu i da se savez navodno jos "kur*a" sa Mihom i moljaka ga da se vrati pa da vodi paralelno reprezentaciju i klub ali sa redukovanim primanjima, medjutim male su sanse za to. Opet, i drugi kandidati (ukljucujuci i Tumbu  :fuj: ) su u igri, ali sanse su im sada jako male.

Znaci, nije jos zvanicno ali Stanoje je sada gotovo izvesno novi selektor. Mislim da, u ovom trenutku, ne postoji bolje resenje od njega. Jedino Djukic ili Antic, ali zna se u kakvim su odnosima sa Tomislavom, tako da je to samo "wet dream". Stanoje je fudbalski fanatik i ubedjen sam da ce napraviti nesto sa reprezentacijom  :G) Moju podrsku apsolutno ima.

Iskreno, vise mi nije jasno ko koga tu j**e i sto se Abua ali i Babovica tice. Naime, do juce Babovic nije bio ni u kakvoj kombinaciji, cak je i njegovim drugarima pricao da ni lud nece nazad u Partizan, jer zna sta ce da mu rade navijaci, a juce ujutru sam dobio info da je Babovic sredjen i da dolazi. I napustio je stvarno pripreme Vozdovca. A jutros cujem opet kao nema nista toga i vidim i Blic i to objavio.

Abu je dobio zeleno svetlo juce, ali nocas je neko vrsio pritisak na savez i sad je sve veliki znak pitanja. Generalno, ako dodje, super, ako ne.........mislim da je prelazni rok odlican i bez njega. Ali videcemo sta ce ispasti na kraju.

Svaka cast za Kelhara, iako ne znam o kakvom se igracu radi, dobijate igraca sa odlicnim CVem  ;(:);  :G)

« Odgovor #18 poslato: 04 Februar 2014, 16:24:12 »
Mozda Covke krenuo i u fudbal da se mesa?  ;D :lol)) :y) :y)
Al nece da mu bude lako, s obzirom da je naisao na sebi ravnog (citaj Toleta). ;D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #19 poslato: 05 Februar 2014, 18:54:09 »
Ma, Covke je strasan faktor, ne znamo kako da se izborimo sa njim ;D

Nije jos sve gotovo sto se tice Abua.......... ;D Tole demonstrira silu ;D  :kontrabas:

« Odgovor #20 poslato: 05 Februar 2014, 19:40:08 »
Jadni vi. ;D

A stvarno su malo neodredjeni sto se tice tih propisa. Mislim da ni oni koji su ih sastavljali, ne znaju sta su ustvari mislili da naprave, pa sad ispade da u isto vreme i moze i ne moze da dodje kod vas. :-\

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #21 poslato: 07 Februar 2014, 10:52:41 »
Stanojevic zvanicno novi selektor Srbije!  ;:)) ;:)) ;:)) ;:))  ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); Promocija ce biti sledece nedelje, a debi ce imati u Dablinu protiv Irske.

Najbolje moguce resenje i sigurno najbolji trener u Srbiji u ovom trenutku. Plus veliki fudbalski radnik i fanatik. Siguran sam da ce nas odvesti na EURO i da cemo tamo biti nesto vise od pukih posmatraca. Dobrodosao majstore  !_!

Jadni vi. ;D

A stvarno su malo neodredjeni sto se tice tih propisa. Mislim da ni oni koji su ih sastavljali, ne znaju sta su ustvari mislili da naprave, pa sad ispade da u isto vreme i moze i ne moze da dodje kod vas. :-\

Mislim da nema nista od toga na kraju, ali videcemo. Prethodno je bila kombinacija da tatko da pare za Abua ali da mu i udomimo sina, a posto se od toga odustalo, nece da da pare. Ali mozda se drugacije organizujemo. Nije toliko oko propisa (a po UEFA-inim moze, jedino mogu da zatezu sami savezi) koliko ocito ni mi nismo nacisto dal ga hocemo ili ga necemo.

Dakle, da slikovito objasnim prethodnu situaciju, cale je dao ultimatum: hocete k***c? - evo vam kuronja. Necete kuronju? - evo vam k***c!  :lol))

« Odgovor #22 poslato: 07 Februar 2014, 13:45:23 »
Stanojevic zvanicno novi selektor Srbije!  ;:)) ;:)) ;:)) ;:))  ;(:); ;(:); ;(:); ;(:); Promocija ce biti sledece nedelje, a debi ce imati u Dablinu protiv Irske.

Najbolje moguce resenje i sigurno najbolji trener u Srbiji u ovom trenutku. Plus veliki fudbalski radnik i fanatik. Siguran sam da ce nas odvesti na EURO i da cemo tamo biti nesto vise od pukih posmatraca. Dobrodosao
Презадовољан сам избором! !_!
Морам да признам да је Станојевић имао неке испаде агресије и простаклука, који превазилазе границе класичних оправдања о жару борбе, афекту и слично, али шта је ту је. Нико није савршен, али га генерално готивим и уклапа ми се у скорашње промене у репрезентацији. :G)

Следеће европско првенство ће имати 24 репрезентације (што ми је безвезе). Прво двоје из групе ће ићи директно, најбољи трећи, а остали трећи у бараж. Највећи неуспех до сада ће бити ако се ту не пласирамо.
« Poslednja izmena: 07 Februar 2014, 13:52:41 Aca Srbin »

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #23 poslato: 11 Februar 2014, 11:39:19 »
Slazem se, ako se ni na ovo prvenstvo ne plasiramo onda smo stvarno dunsteri nevidjeni. Ali, znajuci Stanoja, ubedjen sam da idemo na EURO i to da idemo tako da ne budemo puki posmatraci vec da nesto i pokusamo da napravimo. Makar i tu grupu najzad da prodjemo. Stanoje je veliki fudbalski radnik, konstantno radi i usavrsava se, uci na svojim greskama, mnogo paznje posvecuje skautingu protivnika i taktickim detaljima, da ne pricam sto je mlad, ambiciozan, drcan, ima vec odredjeno iskustvo, ume da igra na rezultat (jedini nas trener trenutno koji PROVERENO ovo zna) i da se nosi sa pritiskom.............on je susta suprotnost Mihajlovica koji je od pocetka samog sebe reklamirao i isticao u prvi plan. Glavna zvezda je on, a igrace ko sisa.

Imamo odlican tim, evo sad nam svi kljucni srafovi igraju vazne uloge u svojim klubovima i, sa te strane gledano, bili bi u odlicnom momentumu pred SP u Brazilu, ali jbg.........ostacemo najskuplja reprezentacija koja se tamo nije plasirala :(

Sto se tice svlacionice, nije da ih branim jer sam i ja protiv toga, ali to je nesto sto se desava i po drugim svlacionicama, a one nisu javno mesto. Sad to sto je snimljeno pa okaceno na sajt je vec nesto drugo, ali to je postalo normalno u svetu fudbala. A i sporta uopste. Mrdja je posle jedne utakmice sa Zvezdom (dok je bio u Vosi) isto pevao kraj atletske staze sa navijacima (bio je i klip, ne znam dal jos postoji) "ne bi je je*o ja kur*a je ciganska" pa nisam primetio da ikome smeta sto je sad u Zvezdi.

« Odgovor #24 poslato: 11 Februar 2014, 13:42:46 »
Sale odustao od mjesta selektora.

Pretpostavljam da su trazili da ''gura'' menadzerske igrace, a i Zvezda je vjerovatno vrsila pritisak na Savez, s obzirom da je on okorjeli Partizanovac.

Neka se spremi tumbica slihtara.

« Odgovor #25 poslato: 11 Februar 2014, 14:00:44 »
Steta. Mada sam i pretpostavila da ce tako nesto da se desi.
A da je i pristao, verovatno bi u dogledno vreme gledali isti scenario kao sa Anticem u kvalifikacijama i SP 2010.
Nista necemo postici, dok se ne iskoreni to da menadzeri "guraju" igrace (mada je pitanje da li je to uopste i moguce uraditi sad).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #26 poslato: 11 Februar 2014, 14:20:01 »
Zasto li sam i pomislio da ce najzad nesto lepo da se desi reprezentaciji.

Nek se spremi Tumba jajara  --( --( --( Odo po lavor da povratim :fuj:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #27 poslato: 11 Februar 2014, 19:54:29 »
Tumba je predlozen i zvanicno veceras na sednici FSS i sad je on kandidat broj 1. Dakle, definitivno, kao sto sam i rekao i ranije, ako se nesto izjalovi, on ceka ko zapeta puska, pa se moze reci sa velikom sigurnoscu da je on novi selektor.

Da stvari budu jos tragicnije, ako i ovo propadne nekim slucajem (ali ne verujem), sledeci na listi je Jankovic  :lol)) Tako da nema mesta radovanju i da se ovo izjalovi. U trouglu Mihajlovic-Tumbakovic-Jankovic je Miha najmanje zlo, pa je to dosta da se sagleda na kakve smo grane spali sto se struke tice.

Piksi, Muslin, Djukic.............nemaju nameru ni da zakorace u ovaj mulj od fudbala i svaka im cast na tome.

Stanojevic je odustao jer je saznao da se FSS i dalje "k***a" sa Mihom (a o tome sam pisao ranije) i iako je sutra trebala da bude promocija, logicno je bilo da se zahvali na ponudi nakon ovog saznanja. Dogovoris sve, mediji cak platu pocnu da objavljuju..........a iza ledja se dogovaras sa Mihajlovicem i cekas njega, dok je ovo onako tek kao rezerva. Jednostavno neko ko ima karakter nece da predje preko ovakvih stvari i zato svaka cast Stanojevicu, ima moju podrsku u ovoj odluci  :G)

A o ovoj jajari Tumbakovicu nemam sta da kazem. Potpuno se uklapa u nas fudbal. Beskicmenjak, poltron, dupelizac, obraz = djon.........idealan kao dvorska luda da zameni dve prethodne na klupi. Sto se fudbalskog znanja tice, on je ostao u vremenu od pre 20 godina, nijedan klub nije sastavio da vodi duze od polusezone, u Kini za 2 meseca dobio otkaz, pa je jasno sta nas ceka sa njim na klupi.........

Najveca greota je sto imamo odlican tim i sto rizikujemo da jos jednu generacijauolako ispustimo zbog idiostkih i sumanutih poteza celnih ljudi srpskog fudbala.

« Odgovor #28 poslato: 12 Februar 2014, 15:32:57 »
Znaci, stvarno ne znam ko tu koga j***. ::)  :-\ Iako je video kako smo prosli sa Mihom u ovom kvalifikacionom ciklusu, Tole i dalje zeli da ga zadrzi na mestu selektora. Ne mogu to da shvatim, al sta znam, mozda on zna nesto sto sira javnost ne zna. ;D
Zezam se, ali kao sto sam rekla, nama nema boljitka diok se ne nadje neko da popravi stanje i procisti Savez i, uopste nas fudbal, od ovih sadasnjih "funkcionera" i menadzera, ali cisto sumnjam da ce se naci neko u skorije vreme, a i da je to uopste moguce.
Mada kad vidim ko su alternative, izgleda da cemo mi Mihajlovica i moliti da se vrati na mesto selektora. Volela bih da gresim, ali tesko.

« Odgovor #29 poslato: 12 Februar 2014, 19:29:59 »
Ау, велико разочарење... :o :meh: Мада, када размислим, ништа не треба да нас изненађује од ФСС.
Не сећам се да ми се свиђала нека њихова одлука скоео и да сам толико чекао да се озваничи.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter