Autor Tema: Gossip Girl  (Pročitano 2594 puta)

• Bebi
  • OGAE member
  • Pufnica
  • Zemlja: fm
Gossip Girl
« poslato: 18 Septembar 2011, 02:12:08 »
Serija koja je u poslednje vreme postala mnogo popularna...  ;:))

Ja se posle svake epizode posteno iznerviram kolike su to ku**e ali ipak je mnogo dobra serija ;D

Koji su vasi omiljeni likovi? ;D

Meni je Lily jedan od omiljenijih i ta zena mi je prelepa :-*

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=876.0
Regent Catherine Elizabeth "Kate"

OGAE Serbia forum

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #1 poslato: 18 Septembar 2011, 02:18:43 »
Ja sam se isto pošteno navukao na seriju. :-* Ne propuštam nijednu epizodu. :)

Svi likovi su mi super, ali ipak mi je Serena omiljena. :-* Bler me ponekad nervira, ali i ona mi je cool. :D

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #2 poslato: 18 Septembar 2011, 02:32:39 »
Dzeni bre... Najbolji lik u seriji ;D. Sestra mi kaze da ce ona posle da postane zestok idiot ;D. Ali cu je i dalje voleti... Serija je toliko dobra da se lako navuces i smejes se i kad ti je najteze...
Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

« Odgovor #3 poslato: 18 Septembar 2011, 11:38:58 »
Gledam svaku epizodu i isto me iznerviraju kao i deyu, taj svet pohlepe, pakosti i previse spletki mi nije blizak inace, ali mi je serija i pored toga zanimljiva za gledanje. Prva sezona je bila odlicna, dok je druga bila znatno losija. U trecoj sezoni koja se kod nas trenutno prikazuje su se vratili. Sto se likova tice, u pocetku mi je Serena bila omiljena, ali vremenom je pocela malo da smara, nekad mi bude ok, nekad smara. Inace je njen lik po mom misljenju jako nestabilna i cesto nepromisljena licnost. Bler ne volim jer je totalno nezrela bez zelje da se malo opameti i njene osnovne vrednosti se ni malo ne uklapaju uz licnosti kakve ja volim. Dzeni mi je potpuno antipaticna, i izgledom i ponasanjem, jako nestalan i prilicno iskompleksiran lik, imala je toliko faza u seriji i toliko padova iz kojih nista nije naucila. Nejtov lik mi je koliko toliko ok, ali mi je pomalo kontradiktorna licnost, ne uklapaju mi se neke osobine lika uz stvari koje je radio. Lili i Rufus su mi ok, iako je Lili kao licnost neko ko po mom misljenju gotovo nikad ne postupa pravilno. Inace, omiljeni su mi Den i Vanesa, pored njih mi je super i Elenor Valdorf koja se retko pojavljuje, ali mi je bas primetna licnost. Iako to svakako u pocetku nije bio, sada mi je najomiljeniji i najupecatljiviji lik Cak. Od najneodgovornije i najporocnije licnosti, stigao je do toga da je od svih glavnih junaka serije jedini stvarno sazreo. Inace smatram da je Ed Westwick, glumac koji glumi Caka u seriji najbolje izneo svoju ulogu. E da, jeste bila ubedljivo najpakosnija, ali sam na neki nacin voleo Dzordzinu, bila mi je zanimljiva :D

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #4 poslato: 18 Septembar 2011, 12:26:21 »
Ne gledam seriju,... moja mama gleda, pa sam imao priliku da vidim o cemu se radi, i ne dopada mi se..
Previshe spletki, muljanja, glumatanja itd... klonim se takvih ljudi i grupa i u svom zivotu, i ne zelim da ih pratim ni na TVu.. to nije nesto u cemu se pronalazim..
Posebno me nervira onaj njanjavi glas kao sa hotline-a koji najavljuje seriju  "Xo xo Gossip girl".. dize mi se kosa na glavi kad to chujem :D
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

• Bebi
  • OGAE member
  • Pufnica
« Odgovor #5 poslato: 18 Septembar 2011, 12:30:01 »
Da, Cak je veoma zanimljiv lik. Moja drugarica je za njega rekla: "Nije lep ali je tako Je**zovan" :D :D :D
Tacno je da Serena u poslednje vreme smara, i slazem se sa Stevanom u opisu likova, ali boze moj da nisu takvi kakvi su ne bi nam serija bila zanimljiva ;D
I zanimljivo je da ljudi iz moje okoline koji nemaju obicaj da gledaju serije ovog tipa, da su se i oni navukli na seriju i ne propustaju :)

« Odgovor #6 poslato: 18 Septembar 2011, 12:46:44 »
Da, Cak je veoma zanimljiv lik. Moja drugarica je za njega rekla: "Nije lep ali je tako Je**zovan" :D :D :D

:D Moja drugarica isto odlepila za Cakom ;D

• Sałek
  • Hero Member
  • Летај ми, летај, гулабе, високо меѓу ѕвездите
  • Zemlja: mk
« Odgovor #7 poslato: 18 Septembar 2011, 14:26:33 »
Meni su najjači likovi: Den, Vanesa, Džordžina, Dženi i Erik
1.:ilb: 2.:sib: 3.:esb: 4.:seb: 5.:itb: 6.:mkb: 7.:dkb: 8.:deb: 9.:chb: 10.:hub:
11.:ru: 12.:me: 13.:ua: 14.:ro: 15.:no: 16.:fi: 17.:ie: 18.:nl: 19.:al: 20.:gb: 21.:by: 22.:ee: 23.:az: 24.:lv: 25.:is: 26.:be: 27.:md: 28.:sm: 29.:fr: 30.:gr: 31.:mt: 32.:at: 33.:am: 34.:ge: 35.:pl: 36.:pt: 37.:lt:

« Odgovor #8 poslato: 18 Septembar 2011, 17:55:38 »
Zaboravih da napisem kako mi se svidja izbor muzike koju pustaju u seriji i kako je sve to uklopljeno u scene :d1: Inace, upravo me je "Gossip Girl" podsetila na pesmu koju sam i poslao na prethodni FSC i koju sam jako mnogo slusao poslednjih mesece, pogledajte kako je to zvucalo u seriji :)

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #9 poslato: 18 Septembar 2011, 18:01:50 »
Dzordzina ce tek je**ti kevu i biti zanimljiva ;)
Let’s put some light into our lives

« Odgovor #10 poslato: 19 Septembar 2011, 01:05:27 »
Екс оу, екс оу.
#хвалатијаниномцрнцу

« Odgovor #11 poslato: 19 Septembar 2011, 10:39:25 »
Pratim seriju! Odlicna je!

Meni najbolji likovi kroz celu seriju do sada su Den i Vanesa! Skroz super likovi! Tu je i Nejt! Serena je bila super, malo sada smara, ne zna sta hoce.Cak me je jako nervirao ranije, sad je ok, Bler je fuj xD Droljdzina uzas :D Dzeni je sad bas bezobrazna, nikakvu pouku nije izvukla iz ranijih gresaka...

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #12 poslato: 21 Septembar 2011, 22:48:57 »
Ne gledam. Je li treba da pocnem?
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

« Odgovor #13 poslato: 21 Septembar 2011, 22:52:23 »
Понекад погледам неку епизоду, али сестра ми редовно препричава али ту има превише замршених ситуација. Ко је кога и шта овај овоме...

• Bebi
  • OGAE member
  • Pufnica
« Odgovor #14 poslato: 21 Septembar 2011, 22:54:27 »
Ne gledam. Je li treba da pocnem?

Ako volis spletkarenja izmedju tinejdzera obavezno pogledaj :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter