Autor Tema: TV  (Pročitano 35580 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Odg: TV
« Odgovor #1140 poslato: 22 Oktobar 2017, 14:42:58 »
U drugoj emisiji šoua "Luda noć" (večeras na RTS1 od 21:42), dva nova tima koja se nadmeću u pevanju i igri čine Bojana Stamenov, Knez i Ksenija Mijatović sa jedne i Jelena Tomašević, Dženan Lončarević i Dušan Svilar sa druge strane. :)

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1141 poslato: 22 Oktobar 2017, 15:00:59 »
Pa oni će ovim tempom ispucati sve te kvalitetne pop rok izvođače već za dve, tri emisije.

• stres92
  • banovan član
  • OGAE member
  • Parumaš
« Odgovor #1142 poslato: 22 Oktobar 2017, 18:15:59 »
Pa zar im nije plan 10-15 emisija? :neznam:

• stres92
  • banovan član
  • OGAE member
  • Parumaš
« Odgovor #1143 poslato: 29 Oktobar 2017, 17:25:31 »
TBBT na Foxu. Otkad to? :-\

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1144 poslato: 11 Januar 2018, 17:49:20 »
Jovana i Srđan prelaze na Prvu. ;:))

izvor

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #1145 poslato: 11 Januar 2018, 18:33:06 »
Vrh
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica
:fr: Paradis/Mamma Mia :am: Escape/Poison (Ari ari) :ch: Stones/A Thousand Years :no: You Got Me :gb: Crazy/Astronaut :es: Lejos De Tu Piel/Lo Malo :se: All the Feels :dk: Higher Ground/Unfound :rs: Zemlja čuda/Beži od mene/Ruža sudbine :is: Battleline :me: Neželjena/Inje/Dišem
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

« Odgovor #1146 poslato: 11 Januar 2018, 21:36:58 »
Oni su meni iritanti. Ovo je dobar potez Pinka  ;zv:)

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1147 poslato: 11 Januar 2018, 21:37:37 »
:D

« Odgovor #1148 poslato: 11 Januar 2018, 22:16:42 »
Nisu jos stigli Dejana Pantelica,on promjenio cak 4 televizije Pink,BK,RTS,Prva.Vanja Bulic je isto promjenio 4 televizije.
A da i Jovani je ovo 4. televizija.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #1149 poslato: 11 Januar 2018, 22:23:22 »
3000 za gospodina!

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #1150 poslato: 14 Januar 2018, 10:39:39 »
Hvala Bogu da su se sklonili sa tog smetilista od televizije, nikad im tu nije ni bilo mesto.

« Odgovor #1151 poslato: 14 Januar 2018, 21:31:22 »
Mada je cudno sto Jovana koja je vodila i ESC i dalje vodi Jutarnji program.Nekako mi je Jutarnnji program vise za neke početnike.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #1152 poslato: 24 Januar 2018, 00:12:00 »
RTS Planeta

RTS je pokrenuo platformu "RTS Planeta" na https://rtsplaneta.rs. Pored verzije za računare, dostupne su i aplikacije za iOS i Android.

RTS Planeta je multimedijska internet usluga koja vam omogućava uživo praćenje televizijskih i radijskih programa Medijskog javnog servisa Radio-televizije Srbije, „catch up“ uslugu od 72 sata (odloženo gledanje programskih sadržaja), usluge Video na zahtev i Audio na zahtev (mogućnost praćenja TV i radijskih emisija u okviru Videoteke i Slušaonice), kao i pojedinačnih priča iz dopisničke mreže RTS-a u okviru celine Moj grad. Takođe, na multimedijskoj platformi RTS Planeta dostupna su i muzička izdanja PGP RTS-a.

Programska ponuda

RTS TV kanali - osnovni paket:
-   RTS 1
-   RTS 2
-   RTS 3
-   RTS HD
-   RTS SAT
-   RTS Trezor
-   RTS Život
-   RTS Drama
-   RTS Kolo
-   RTS Muzika
-   RTS Poletarac

Radio kanali:
-   Beograd 1
-   Beograd 2
-   Beograd 3
-   Beograd 202

Posebni prenosi uživo:
-   Sportski multi prenosi – prvenstva, lige
-   Koncerti i muzički festivali
-   Kulturni multimedijalni projekti

RTS Videoteka

U Programskom arhivu TV Beograd od 1958. godine, kada je počelo emitovanje televizijskog programa, čuva se arhivsko blago od nacionalnog značaja, koje je svojevrsno svedočanstvo kulturnog miljea, političkih, društvenih, socijalnih i drugih prilika Jugoslavije, Srbije, ali i šireg evropskog i svetskog konteksta druge polovine dvadesetog veka do danas. Iz bogate TV produkcije najstarijeg nacionalnog emitera u okruženju u okviru VoD usluge RTS nudi najkvalitetnije i najraznovrsnije sadržaje svih programskih žanrova, od aktuelno-informativnog, preko obrazovno-naučnog, kulturno-umetničkog, programa za mlade, dečjeg, zabavnog, muzičkog, sportskog programa do kultnih serija RTS-a. 

Nacionalni bioskop

RTS Planeta u svom Nacionalnom bioskopu donosi kultna ostvarenja jugoslovenske i srpske kinematografije. Pored ostalog, na repertoaru će se naći nove, remasterizovane verzije najgledanijih filmova domaće produkcije. 

RTS Slušaonica

Jedan od najstarijih radija u Evropi, Radio Beograd u Slušaonici predstavlja ono što niko drugi nema - od najstarijih snimaka iz Srbije iz treće decenije 20. veka, do jedinstvenih informativnih, zabavnih, muzičkih, dečjih, kulkturnih , naučnih i drugih modernih sadržaja današnjeg vremena. Slušajte  glasove srpskih velikana, najkvalitetniju muziku, od prvih zvučnih zapisa do novih snimaka legendarnog Studija 6 Radio Beograda, kultne i nagrađivane stare i nove emisije naša četiri programa Radio Beograda 1, Radio Beograda 2, Radio Beograda 3 i Beograda 202. 

Moj grad

Posebna pažnja u TV ponudi posvećena je pričama koje stižu iz 25 gradova širom Srbije preko Dopisničke mreže RTS-a. Na jednom mestu, u okviru VoD usluge Moj grad, konzumenti platforme imaju mogućnost da prate slike iz gradskog i seoskog života. Kroz sveobuhvatnu sliku svakodnevice u Srbiji, iz gradova i najudaljenijih mesta, o budućnosti kojoj stremimo i prošlosti koja nas uči, kroz reportaže sa terena, pratimo puls Srbije, uz informacije o važnim događajima, životnim problemima.  Vesti iz prve ruke u kriznim situacijama, slike koje nikoga ne ostavljaju ravnodušnim. Od severa Srbije, preko šumadijske pitomine, do južnjačkih običaja Vranja, Kosova ili Niša, reporeti RTS-a u svojim pričama čuvaju istoriju i neguju običaje.

PGP RTS

Korisnicima OTT platforme Radio-televizije Srbije biće dostupna i muzička izdanja PGP-a. Prva ploča sa znakom PGP - RTB je objavljena oktobra 1959.  To je bila prva samostalna ploča i prvi veliki hit “Zvižduk u 8” Đorđa Marjanovića. Od prvog singla “Kafu mi draga ispeci”, Cuneta Gojkovića do danas izdat je veliki broj reprezentativnih i ekskluzivnih izdanja, od kojih PGP na OTT-u predstavlja izbor najboljih. U bogatoj istoriji produkcije gramofonskih ploča, potom kaseta i kompakt diskova, pa do najnovijih digitalnih izdanja PGP je realizovao i u svojoj fonoteci sačuvao više od 18.000 izdanja ili oko 200.000 pesama. Zato PGP sa pravom nosi epitet rizničara muzičkog blaga Srbije.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1153 poslato: 16 Februar 2018, 13:41:21 »

« Odgovor #1154 poslato: 16 Februar 2018, 14:03:04 »
Pa Pink hoće da se sahrani :O On samo krševe dovlači na svoju TV, a sve što je dobro i gledano izbacuje.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter