Autor Tema: TV  (Pročitano 32020 puta)

Odg: TV
« Odgovor #30 poslato: 19 Februar 2011, 14:39:19 »
Ne znam šta da mislim kada pogledam ovo!?

Ognjen je izrežirao priču i dotakao srca svih koji su ovo pogledali, ali se istovremeno poigravao sa životima ovih ljudi i zadirao u njihovu privatnost...  :o

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 19 Februar 2011, 18:52:45 »
Ne znam šta da mislim kada pogledam ovo!?
Ево шта ја помислим, надам се да Александрина песма (мислим да она побеђује) неће расплакати Европу.
#хвалатијаниномцрнцу

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
  • Zemlja: rs
« Odgovor #32 poslato: 19 Februar 2011, 19:01:53 »
@lazarica..

nije im ognjen zadirao u privatnost, ovo su slike koje su bile po chasopisima ranije, on ( ili neko iz njegove ekipe ) ih je samo stavio u ovaj video... sto je prilicno bezveze i nepotrebno.. ali Natasha je sama htela da dodje pred gledaoce i cmizdri, tako da ko joj je kriv... poslednje sto bih ja uradio je da cmizdrim na televiziji zbog licnih problema, a pritom kuka kako joj ne daju da na miru prezivljava teske trenutke
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

« Odgovor #33 poslato: 22 Februar 2011, 15:13:47 »
RTS je u novu 2011. godinu ušao sa prelepim džinglovima i sjajnom grafikom, originalnim reklamama u kojima se neguju tradicija, kultura i pismo Srba. Podsetimo se...

Misliom da nas ovakva grafika i sličan studijo očekuju 26. 2. 2011. kad aćemo izabrati svog predstavnika za ESC 2011.

« Odgovor #34 poslato: 15 April 2011, 19:13:37 »

« Odgovor #35 poslato: 15 April 2011, 20:03:18 »
Svaka cast RTS-u na svemu sto je Lazarica postavio! Jako mi se svidja sto neguju tradiciju i nisam primetio da jos neka nasa televizija toliko forsira cirilicu. ;)
A sta je ovo PRVA Droid? :neznam:

Po meni je potpuno besmisleno insistirati da se nesto zabrani ako nam se ne svidja. Vise ne gledam nijadan relaty (osim mozda Survivor-a), ali me niko ne prisiljava na to i nemam nista protiv ako neko hoce da gleda. E sad, naravno da treba cenzurisati svadje, tuce, psovke, vredjanje, seks itd. Da imam svoju televiziju, sigurno na njoj ne bi bilo mesta za program ovakvog tipa.
Svidja mi se odluka (ako se uopste postuje) da prenos uzivo moze da se vrsi samo nakon 00:00, kao i da na svakih 5 minuta izlazi znak da program nije pogodan za gledaoce mladje od 18 godina...

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #36 poslato: 15 April 2011, 20:12:39 »
Šta je Prva Droid?
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #37 poslato: 16 April 2011, 09:29:19 »
Ja licno ne bih zabranio rijalitije zato sto se meni ne svidjaju (zapravo, to je i blago reci da mi se ne svidjaju - "jer su mi odvratni" je prikladnije), vec zato sto smatram da lose uticu i na mladju populaciju a i na ljude koji ih gledaju. Naravno, ne uticu lose na svakog, jer bi po tom kriterijumu i horor filmovi lose uticali na gledaoce, ali uticu lose pre svega na decu i mladju populaciju koja jos nije dovoljno psihicki i mentalno sazrela da razlikuje dobro i moralno od nemoralnog ponasanja, i onda pored svega drugog negativnog u nasoj zemlji imamo i rijalitije kao slag na tortu koji imaju "kancerogeno" dejstvo po mozak i psihu buduceg intelektualca. Moram da napomenem da me ne cudi sto smo mi jedina zemlja u regionu (a i medju prvima u Evropi) gde su rijaliti programi zapravo i  najgledaniji program na televiziji, pored vec dovoljno toksicnog Granda. Kazu da televizijski program najbolje oslikava stanje u zemlji, i zbilja, "Farma", "Dvor" i Grand parada su Srbija u malom. Bruka i sramota.

No, dobro je da jos uvek imamo izbor, pa cu tako UVEK pre sesti i pogledati recimo neku sportsku utakmicu umesto rijalitija. Kad bude programska sema svih kanala ispunjena sa rijalitijima, tad ce biti i signal da smo definitvno u k***u, da prostite.

EDIT: Jedini rijaliti koji bi izdvojio iz mora prostakluka koji se servira je "Survivor". Nije da sam i to nesto posebno pratio, ali tu bar ima sta i korisno da se vidi, no "jedna lasta ne cini prolece"
« Poslednja izmena: 16 April 2011, 09:36:18 Milos-S »

« Odgovor #38 poslato: 21 April 2011, 12:29:04 »
TAČNO U PONOĆ

« Odgovor #39 poslato: 21 April 2011, 12:52:29 »
"Prva Droid": Spoj televizije, interneta i mobilnih komunikacija

Prošlo je tačno šest dana od emitovanja ovog prvog džingla kojim je najavljen dolazak PrveDROID.
"Prva srpska televizija" i Mobilna telefonija Srbije predstavili su novi "Prva Droid" postpejd paket, prvi ovakve vrste u Srbiji, koji će korisnicima omogućiti da putem mobilnog telefona besplatno gledaju omiljene emisije "Prve" i ujedno telefoniraju.
Dejan Jocić demonstrira "Prva droid" paket

"Prva srpska televizija stalno je u koraku sa svetskim trendovima. Trudimo se da svojim gledaocima ponudimo nove i zanimljive forme, a ovog puta prvi u Srbiji uvodimo koncept televizije na mobilnom telefonu", rekao je Dejan Jocić, direktor Prve srpske televizije.

"U saradnji sa liderskom kompanijom Telekom Srbija kreirali smo Prva Droid paket koji će našim gledaocima omogućiti da budu uz program Prve gde god se nalazili. Ono što je važno, korisnici Prva Droid paketa, uz izuzetno atraktivne cene i razgovore za nula dinara u okviru mreže, moći će unapred, pre svih da pogledaju omiljene emisije i serijski program Prve", rekao je Jocić.

Ovaj paket će korisnicima biti dostupan od 21. aprila.

"Pogodnost više za korisnike ovog paketa su besplatni razgovori, SMS poruke, korišćenje interneta, kao i ekskluzivni android mobilni telefoni po povoljnim cenama", rekao je Vladimir Lučić, direktor Direkcije za komercijalne poslove Telekoma Srbija.

Ovaj paket nudi smart telefon i "mt:s" postpejd tarifni plan. Pored modela "Samsung Galaxy S", uz koji će moći da se bira i šestocifrena 066 numeracija, korisnicima je na raspolaganju i telefon "LG Optimus GT540".

"Prva Droid" paket čini 501 minut za besplatne razgovore, 1001 SMS poruka, kao i besplatan pristup aplikaciji i 1GB za pristup ostalim internet sadržajima u okviru mesečne preplate u iznosu 1.501 dinar.

Uz ovaj tarifni profil i ugovor na 12 meseci korisnici imaju mogućnost da između sebe razgovaraju za 0 dinara po minutu, uz uspostavu veze od samo 1 dinar.
« Poslednja izmena: 21 April 2011, 12:58:32 Lazarica »

« Odgovor #40 poslato: 21 April 2011, 17:16:08 »
Sta mislite o novoj B92?

« Odgovor #41 poslato: 21 April 2011, 18:54:54 »
Šta je to Prva droid? Je l' to neka emisija o robotima?  ;D

« Odgovor #42 poslato: 21 April 2011, 20:22:54 »
Šta je to Prva droid? Je l' to neka emisija o robotima?  ;D
Pa, pogledaj iznad, napisao sam... :)

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #43 poslato: 08 Maj 2011, 20:08:56 »
Večeras u Ami G Show-u od 22h, gostuje Željko Joksimović.

« Odgovor #44 poslato: 14 Maj 2011, 16:14:06 »

Večerašnji izbor za pesmu Evrovizije  prenosi   u preko 45 zemalja!
Evo i liste svih tih televizija:
                   Public Television of Armenia
                         SBS ONE
                ORF eins
         Belteleradio First Channel
  RTBF
            DR HD
            DR
            Eesti Televisioon
                                     YLE TV2

Pored ovih televizija, prenos će se pratiti putem mnogih radio stanica, kao i putem signala televizija koje nisu na ovoj listi, a koje će prenosti  večerašnje finale najveće muzičke manifestacije na svetu.
« Poslednja izmena: 16 Maj 2011, 23:20:17 Lazarica »

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter