Autor Tema: Yu-Gi-Oh!  (Pročitano 7155 puta)

Yu-Gi-Oh!
« poslato: 18 Avgust 2010, 13:58:28 »
U pocetku nista osim manga stripa u Japanu, kasnije animirana serija i u Americi, pa dugometrazni animirani film i na kraju, dvoboji!

Uopsteno, glavni lik Yugi Moto otkriva da trenutno najpopularnija igra zvana "Dvoboj cudovista" potice jos iz Drevnog Egipta, gde se nije igrala sa holografskim efektima nego pravom magijom, koju je faraon Yami zatocio u milenijumske elemente. Yugi dolazi do Milenijumske Zagonetke, jednog od 6 elemenata. On resi zagonetku i duh faraona Yamija se nastani u Yugiju, i on izlazi samo kada se Yugi bori protiv nekog u dvoboju.
Tokom serije otkrivaju se mnoge tajne, a moj trenutni avatar je Maximilian Pegasus, jedan od polu-zlikovaca, koji hoce da dodje do svih milenijumskih elemenata kako bi oziveo svoju zenu, ali to pokusava na pogresan nacin.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=536.0
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

OGAE Serbia forum

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
  • Zemlja: rs
Re: Yu-Gi-Oh!
« Odgovor #1 poslato: 18 Avgust 2010, 16:29:37 »
odgledao svaku sezonu :D svaku fun napravljenu epizodu :D sve zivo :) film sam takodj pogledao :D i imam original karte ( to jest moj brat ima :D ) zaludno je :)
Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

« Odgovor #2 poslato: 18 Avgust 2010, 19:42:40 »
Secam se da su priakzivali Bey blade na RTS-u i to je bio poslednji crtani koji sam pratio (i danas volim da gledam sve crtace koje sam pratio kao mali, ali ne zapocinjem da gledam nove). Nakon toga je usledio Yu-Gi-Oh! i to nisam pratio uopste. Mnogi su bili zaludjeni tim karatama, a ja  nikako nisam mogao da skapiram pravila. :D

Nije me privukla serija, jer mi se cini da je preozbiljna za decu, a neozbiljna za odrasle. Takve su, ustvari, sve anime serije i zato nisam njihov fan.

« Odgovor #3 poslato: 18 Avgust 2010, 19:57:35 »
Mnoge anime koje su emitovane kod nas, u Japanu su posvećene deci predškolskog uzrasta. Tu se između ostalog ubrajaju i Beyblade i Yu-Gi-OH! Međutim, velike su razlike u pogledu nasilja između istoka i zapada, pa su Amerika i Evropa svoje cenzurisali. Japanske su znatno ekstremnije.
Uvek stoji pitanje koliko daleko ti ljudi mogu da odu....

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #4 poslato: 19 Avgust 2010, 13:31:27 »
ja sada pratim naruta... :) i npr kada amerikanci prevode naruta kada je neka krvava scena ili psovka oni to cenzurisu i lupe neku rec... a japanci ne cenzurisu... ( inace anime je super )

« Odgovor #5 poslato: 21 Avgust 2010, 01:13:18 »
Ja ovaj crtani, strip, film.. ma sta god da je NE PODNOSIM !!!
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #6 poslato: 23 Avgust 2010, 20:30:21 »
Odgledao sve sezone, ali "Enter the shadow realm" me je oduševila! To je ono u virtuelnom svetu kod Setovog polu-brata Noe. GX je njesra!
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #7 poslato: 23 Avgust 2010, 20:33:47 »
To Bigi, udri xD

Ne verujem, dulchew..Gledas yugia? Koji LOL -.-'

Ja sam pre citala mangu :)

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #8 poslato: 23 Avgust 2010, 20:39:37 »
Svi imaju svoje misljenje :) ali to ne znaci da je lose... zanimljivo je :D ali manga je bolja... :) za svaki anime manga je uvek bolja :D

« Odgovor #9 poslato: 23 Avgust 2010, 20:44:38 »
@Any, ti si zensko, naravno da ti se nece svideti ovo, ali ne moras nekog da ismejavas jer to gleda. ako nisi znala, ceo crtani i sve oko yu gi oh!-a je popularno kod starijih, jer se konstantno odzavaju turniri u dvoboju cudovista...

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #10 poslato: 23 Avgust 2010, 20:50:16 »
Slažem se sa postom gore. Yu-gi-oh! je crtani za sva vremena, kao i priča.

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #11 poslato: 23 Avgust 2010, 20:52:57 »
Eto ova dvojica su sve rekli :) yugioh nikad nece umreti xD

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #12 poslato: 24 Avgust 2010, 00:25:59 »
@Any, ti si zensko, naravno da ti se nece svideti ovo, ali ne moras nekog da ismejavas jer to gleda. ako nisi znala, ceo crtani i sve oko yu gi oh!-a je popularno kod starijih, jer se konstantno odzavaju turniri u dvoboju cudovista...

Ti mene zezas? 0_O Jbt, nmg da verujem. 
Izvini, pa sta ako sam zensko?! I ja sam gledala sve te crtace kad sam bila mala -.- Neg tesko mi da poverujem u to :S

« Odgovor #13 poslato: 24 Avgust 2010, 00:29:32 »
Ima i sad na ULTRA TV Yu Gi Oh GX, isto super, ja svaki dan gledam. ::)
#1 :chb:

#2 :hub:

#3 :plb:

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #14 poslato: 24 Avgust 2010, 10:33:27 »
Muzika koja je pratila stariju sezonu je bila odlicna i dan-danas je slusam. :) Pogotovo onaj "glavni deo" i egipatski pocetak.

@Any, da Bog da sanjala faraone  :D :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter