Autor Tema: Preporučite film  (Pročitano 79413 puta)

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Ain't it funny?
  • Zemlja: rs
Odg: Preporučite film
« Odgovor #2220 poslato: 15 April 2018, 17:41:47 »
Sve su kao u istoj franšizi. Ja ta dva prethodna uopšte nisam gledao, ovaj mi se učinio zanimljiv ali su ocene preloše svuda :D
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #2221 poslato: 15 April 2018, 17:51:54 »
Orbiter 9 ide na listu za gledanje.

Cloverfield Lane je sjajan film, šteta što Paradox nije nastavak.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

1. :bgb: 2. :cyb: 3. :dkb: 4. :plb: 5. :mkb: 6. :ilb: 7. :sib: 8. :rsb: 9. :mtb: 10. :azb:

11. :fr: 12. :es: 13. :ie: 14. :se: 15. :fi: 16. :at: 17. :gb: 18. :me: 19. :lt: 20. :ch:

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Ain't it funny?
« Odgovor #2222 poslato: 16 April 2018, 12:10:34 »
Pogledah juče The Forest sa Natali Dormer. Priča o šumi Aokigahara u Japanu koja je poznata kao mesto za samoubistvo. Dobar horor, mada ono što me iznenadilo je to da je snimanje u toj šumi u Japanu zabranjeno, pa su snimali nigde drugde nego kod nas, na Tari :D I još ima par srpskih imena u listi glumaca, mada niko poznat.

• EvilSmile
  • Hero Member
  • "Luna Moon Me UP!!!"
« Odgovor #2223 poslato: 16 April 2018, 22:04:00 »
@Doctor Who
Šta ima da ti bude nejasno na kraju "Annihilation"-a. Msm nije kao da su ispričali sve direktno, ali mislim da je prilično jasno. E sad, možda jer je tema malo pipava, pa ko kako shvati.

Gledao sam Veroniku. Preporuka i od mene. Odličan horor. Svideo mi se jer je pomalo kliše priča ispričana verodostojno realnom životu. Koliko god je to u hororima moguće. I  plus što je na španskom, nisam navikao na njihov jezik (pošto više nema da televisa presenta).

Gledam na preporuku "The Forest" uskoro.

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Ain't it funny?
« Odgovor #2224 poslato: 16 April 2018, 23:20:00 »
Pa što se tiče Annihilation-a, samo je to moj ukus, stvari koje su meni bitne su ostale nedorečene. Nije da mi se nije svideo ali ga ne bih gledao opet.

Sent from my Xperia XA1 Ultra using Tapatalk

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #2225 poslato: 16 April 2018, 23:22:07 »
Pogledah juče The Forest sa Natali Dormer. Priča o šumi Aokigahara u Japanu koja je poznata kao mesto za samoubistvo. Dobar horor, mada ono što me iznenadilo je to da je snimanje u toj šumi u Japanu zabranjeno, pa su snimali nigde drugde nego kod nas, na Tari :D I još ima par srpskih imena u listi glumaca, mada niko poznat.
Opa :o

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #2226 poslato: 16 April 2018, 23:38:39 »
Cudi me da do sad niste odgledali i saznali za tu cinjenicu s obzirom da se uveliko snimaju strani filmovi i serije kod nas. Film sam gledao jos 2016.
Obradujem se kad saznam da je snimano kod nas, a ovo je prvi put da je Tara scenografija za neki strani film, pored Beograda i sl.setova za snimanje.
euronik ESC18 top 20 lista:
:beb::bgb::grb::eeb::frb::sib::seb::ilb::hrb::mkb:
:cyb::ptb::byb::lvb::amb::fib::dkb::nob::deb::czb:

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Ain't it funny?
« Odgovor #2227 poslato: 17 April 2018, 09:55:14 »
Jedno godinu, dve sam jako ali jako retko gledao filmove. Mnogo sam izbiriljiv pa više vremena provedem tražeći neki film nego što sam film traje :D Pa sam stalno gledao serije.

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #2228 poslato: 17 April 2018, 10:07:37 »
Ja sam The Forest gledao s mamom i nismo znali da je snimano kod nas.. Mama komentarisala 'kako je lepa suma' a ja kazem 'ma to su garant ovde na Avali snimali'... kad kasnije procitam Tara  :D
ESC   :grb:  :eeb:  :frb:  :rsb:  :czb:  :bgb:  :ilb:   2018

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Ain't it funny?
« Odgovor #2229 poslato: 17 April 2018, 10:30:55 »
Da da i meni je bio šok :D I ona mala što glumi tu glavnu kao klinku je naša, i njihovi roditelji isto :D Mada su im to jedine uloge ikad lol

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #2230 poslato: 17 April 2018, 21:59:49 »
@Mislim ono

« Odgovor #2231 poslato: 17 April 2018, 22:06:08 »
Haha, pa da :D Mada, složila sam se sa tim 8)

• EvilSmile
  • Hero Member
  • "Luna Moon Me UP!!!"
« Odgovor #2232 poslato: danas u 21:30:32 »
Gledao "Nevestu". Malo mi je konfuzan po pitanju likova, a podseća me na "Get out". U suštini može da prodje.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Omiljeni film/knjiga

Započeo Any

48 Odgovora
5989 Pregleda
Poslednja poruka 03 Maj 2010, 16:37:52
Walter