Autor Tema: Preporučite film  (Pročitano 72623 puta)

• Josipa.
  • Golden Member
  • cold little heart
  • Zemlja: hr
Odg: Preporučite film
« Odgovor #1965 poslato: 13 Avgust 2017, 12:07:11 »
I ja sam gledala DS, mada mi iskreno nije nešto wow. Možda sam ipak prerasla te superherojske filmove. Benedict je odličan u finalu !_!

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1966 poslato: 13 Avgust 2017, 12:31:11 »
Meni je The butterfly effect veliko razočaranje, deleko je od ranga Inception-a. Zamisao odlična, al' je realizacija amaterska.  :(

« Odgovor #1967 poslato: 15 Avgust 2017, 19:09:05 »
Pa ne možeš upoređivati ta dva filma u smislu realizacije. Inception je imao budžet od 160 miliona dok je Butterfly effect imao samo 13, plus je snimljen 6 godina ranije.
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1968 poslato: 15 Avgust 2017, 19:17:22 »
Pa nisam ih ni poredio u tom smislu, jer prosto nisu ista kategorija. Euronik ih je stavio na isti spisak, pa sam zato prokomentarisao. ;zv:) TBE je k'o neki studentski film. ;D 

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #1969 poslato: 15 Avgust 2017, 22:56:46 »
Odgledah Moćne Rendžere (konačno).  ;D

Zanimljive su njihove pojedinačne priče, ali je sve to urađeno tako stereotipno za Amere, a hteli su kao nešto da postignu.

Najbolji utisak mi je ostavila Rita, tj Elizabet Benks. Totalno pozitivno creepy.  ;D

Nadam se da će biti bar još jednog filma.  :)

« Odgovor #1970 poslato: 16 Avgust 2017, 12:12:54 »
Ja sam ga pogledao do pola pa zaspao, nije me nešto privukao  ;D

Ovih dana sam pogledao Beauty and the beast i Boss Baby, oba su super  ;(:);

« Odgovor #1971 poslato: 06 Septembar 2017, 00:50:37 »
Знам да се тема зове препоручите филм, а да вас упозорим на Wonder Woman ако уопште издржите првих сат времена. Ја верујем да глупљи научнофантастични филм нисам гледао. Мајко мила, страхота и верујем да је оцена на имбд-у заправо милостиња. Глума и радња је ужасна, не зна се да ли су режисери или глумци лошији... Страшно али америчка продукција научнофантастичних филмова дебело заостаје за серијама...
#хвалатијаниномцрнцу

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #1972 poslato: 06 Septembar 2017, 01:02:18 »
Evo da i ja samo upozorim na It comes at night. Koliko sam ga cekao, ocekivao i na kraju.. Debeo mucak.

Zato preporucujem Ustav republike Hrvatske. Glogovac je razbio ulogom. Na Niskom film festivalu za ovu ulogu je dobio glavnu nagradu. Preporuke od srca, za sve sa ovih nasih ex-yu prostora.
You're not alone...

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #1973 poslato: 15 Septembar 2017, 04:42:48 »
Ako volite Noomi Rapace, obozavacete je u ovoj ulozi ili ulogama, tacnije receno.
Film What happened to Monday ili 7 sestara je post-apokalipticna futuristicka distopijska prica o 7 sestara bliznakinja u kojoj je zabranjeno imati bracu ili sestre. 7 sestara 1 identitet.
Film je pun akcije, zabave, emocije i neverovatno je kako cete brzo zavoleti svaku od sestara. Sve zahvaljujuci briljantno odigranim ulogama Numi Rapas.

http://m.imdb.com/title/tt1536537/

Ocena na IMDb: 6,9

P.S. neodoljiva asocijacija na Orphan black je namerna ili slucajna.
« Poslednja izmena: 15 Septembar 2017, 05:02:38 euronik »

« Odgovor #1974 poslato: 15 Septembar 2017, 10:24:34 »
Jedna preporuka i od mene, mada su ga neki verovatno i pogledali već. Španski film "Contratiempo" ili Nevidljivi svedok, kako je preveden kod nas (opet se igraju sa prevodom, mada ovaj, u neku ruku i ima logike). Film je za čistu "desetku" u svim segmentima.  :ooo:

https://www.youtube.com/watch?v=qWumRxCT-tw
:rub: :geb: :aub: :cyb: :itb:

:am: :ua: :rs: :pl: :ie: :mk: :pt: :al: :nl: :by: :mt:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1975 poslato: 15 Septembar 2017, 10:43:58 »
Preporuke i od mene za Contratiempo  :G)
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #1976 poslato: 15 Septembar 2017, 12:01:50 »
Drugarica mi ha je preporučila pre neki dan, pogledaću  ;zv:)

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #1977 poslato: 15 Septembar 2017, 14:53:56 »
Contratiempo ili Invisible guest je rezirao isti reziser kao i film The body ili El cuerpo. Tako da.. Preporuke i od mene. Za oba filma. Fantasticni spanski trileri. Filmovi da vam padne vilica na kraju, nesto kao ovakva reakcija. Haha.. :shock: :shock: :shock:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Omiljeni film/knjiga

Započeo Any

48 Odgovora
5705 Pregleda
Poslednja poruka 03 Maj 2010, 16:37:52
Walter