Autor Tema: Vaše omiljene serije na TV-u  (Pročitano 87441 puta)

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Re: Vaše omiljene serije na TV-u
« Odgovor #30 poslato: 17 Septembar 2009, 12:34:56 »
Gledam seriju "HITNA 94" na B92, hrvatska verzija "ER", "Uvod u anatomiju" i mogu vam reci da sam prijatno iznenadjena. Jednu od glavnih uloga igra Lucija Serbedzija, cerka Radeta Serbedzije...Osim sto se bori za zivote pacijenata bolnicko osoblje mora da resava i sopstvene zivotne probleme. Interesantno je to da zavrsne scene prate pesme, tacnije balade Olivera Dragojevica, Tonija Cetinskog, Gorana Karana.....
Da li neko iz Hrvatske moze da mi kaze da li se mozda govori o nastavku snimanja serije "Dobre namjere" posto se zavrsila bas onako kao da imaju nameru da je nastave ili mi ipak moramo sami da predpostavljamo sta se desilo s likovima iz serije, tacnije da izmastamo?

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 17 Septembar 2009, 12:49:59 »
Pa Elvis je ubijen i time kao da je sve rešeno, zašto onda da nastavljaju?  :)

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #32 poslato: 18 Septembar 2009, 12:44:20 »
BraniMire, gledao si? Neke stvari su ostale nejasne, pa rekoh da nije ostavljen prostor za nastavak, ako im padne na pamet!

« Odgovor #33 poslato: 18 Septembar 2009, 17:38:37 »
Gledao sam koliko sam i kad stigao, pošto je bila u neugodnom terminu. Mislim da će radije preći na drugu priču nego što će dopunjavati ovu. Mada ja ne bih imao ništa protiv.

Meni je trenutno omiljena serija "Svi vole Rejmonda", ali do pre nekoliko godina, kada je emitovao BK, nisam mogao da je smislim. Šta ćeš...

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #34 poslato: 23 Oktobar 2009, 01:11:03 »
Ja gledam seriju "Moje drage komsije", koje se emituje na televiziji b92, u 17h! Extra je, uvek se slatko ismejem i uvek me orasplozi!  :D
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #35 poslato: 23 Oktobar 2009, 11:17:24 »
E, stvarno su super "Moje drage komsije".........

« Odgovor #36 poslato: 23 Oktobar 2009, 11:42:04 »
Ma South Park rules!
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

:amb: :azb: :beb: :isb: :bgb: :mkb: :lvb: :ltb: :ptb: :plb:

11. :hu: 12. :al: 13. :ru: 14. :il: 15. :fr: 16. :gb: 17. :ch: 18. :ge: 19. :ro: 20. :cy:

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #37 poslato: 24 Oktobar 2009, 14:54:03 »
I ja otkačio za "Mojim dragim komšijama" stvarno extra serija!
One dve bakute su mi kraljice!!!

• Veronica
  • Hero Member
  • I'll shoot you
  • Zemlja: hr
« Odgovor #38 poslato: 24 Oktobar 2009, 15:10:54 »
Gledam seriju "HITNA 94" na B92, hrvatska verzija "ER", "Uvod u anatomiju" i mogu vam reci da sam prijatno iznenadjena. Jednu od glavnih uloga igra Lucija Serbedzija, cerka Radeta Serbedzije...Osim sto se bori za zivote pacijenata bolnicko osoblje mora da resava i sopstvene zivotne probleme. Interesantno je to da zavrsne scene prate pesme, tacnije balade Olivera Dragojevica, Tonija Cetinskog, Gorana Karana.....
Da li neko iz Hrvatske moze da mi kaze da li se mozda govori o nastavku snimanja serije "Dobre namjere" posto se zavrsila bas onako kao da imaju nameru da je nastave ili mi ipak moramo sami da predpostavljamo sta se desilo s likovima iz serije, tacnije da izmastamo?

serija Dobre namjere se emitirala na HRT-u i oni su očekivali da ce serija imati gledanost oko 17-18% no ona je imala oko 8-9% gledanosti,a dosta je koštala,pa je odluceno da se više nece snimati....no nedavno su je opet počeli emitirati,sve ispočetka,subotom i nedjeljom ide navecer

Hitna 94 takoder nije uspila u Hrvatskoj,trebalo je biti tridesetak epizoda,a emitirano je samo njih 10-ak koliko se sjecam,iako je stalno najavljuju,tj. povratak,ništa od toga
When life gives you Bad Romance. Show everyone your PokerFace and Teeth. When you have Eh Nothing Else to Say, buy a Telephone, and call Alejandro. When you’re kissing someone with Brown eyes, and realized that You Were born This Way. When you’re Beautiful Dirty and Rich, and playing LoveGames with someone Wonderful, When the Paparazzi’s come in the room and trying to Video Phone you, Just Dance.If someone has left you Speechless, remember that you Like it Rough. Just Dance In The Dark!

« Odgovor #39 poslato: 24 Oktobar 2009, 15:22:32 »
"Moje drage komsije" su vrh! Veoma duhovita i veoma dobra serija! :)

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #40 poslato: 24 Oktobar 2009, 20:10:39 »
I ja otkačio za "Mojim dragim komšijama" stvarno extra serija!
One dve bakute su mi kraljice!!!

Pogotovo ona mrsava!  :D

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #41 poslato: 25 Oktobar 2009, 02:42:40 »
Veronica, hvala na informacijama!!!

A sto se "Komsija" tice, ne zna se ko je ludji.....Bakice svakako, ali i portir Emilio i njegova Belen su sou!!! A tek Mauri.......vristim od smeha kolko je komican!!! :D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #42 poslato: 25 Oktobar 2009, 10:11:07 »
Ona mršava je Marisa - legenda, već sam i ja počeo da tragam za rakijicom od anisa zahvaljujući njoj  :D

A Emilio je legenda, posebno mi je bio super u ovoj zadnjoj epizodi kad je nokautirao Belen čepom od šampanjca  --;)

Mauri komedija  :D

« Odgovor #43 poslato: 25 Oktobar 2009, 13:43:54 »
Ma svi su ludi skroz! I Paloma mi je super, al' Marisa i Mauri su mi omiljeni! Evo uvodne spice za prvu sezonu!

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #44 poslato: 25 Oktobar 2009, 14:46:49 »
super
i ova naslovna pesma je extra

Marisa  :-* :-* :-*

« Poslednja izmena: 25 Oktobar 2009, 15:09:26 Scooby »

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Omiljene tv uvodne špice

Započeo tetsujin

15 Odgovora
515 Pregleda
Poslednja poruka 09 Mart 2015, 00:29:05
euronik
xx
Nadolazeće nove serije i filmovi

Započeo tetsujin

105 Odgovora
3298 Pregleda