Autor Tema: Serije - preporuke i utisci  (Pročitano 165213 puta)

• Stole
  • Golden Member
  • Ko mi je stavio bubu u supi!?
  • Zemlja: rs
Odg: Serije - preporuke i utisci
« Odgovor #3660 poslato: 23 Oktobar 2018, 15:09:32 »
Fibi, Pejdz i Pajber nikad nisam mogao da rangiram, sve tri su mi savrsene i bas su bile super trojka. Pru mi je uvek bila antipaticna onako hladna, cak mi je malo bilo i drago kad je umrla :D i jos je zamenila Pejdz  mica mawa :mmm:
1 :am: 3 :by: 4 :fr: 5 :mk: 6 :al: 7 :ua: 8 :pl: 9 :ru: 10 :ge:

11 :nl: 12 :au: 13 :rs:  14  15 :mt: 16 :il: 17 :it: 18 :az: 19 :pt: 20 :ie:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #3661 poslato: 23 Oktobar 2018, 17:59:27 »
Ja bih samo u ovoj seriji da vidim razvoj likova kakav je bio u originalu. Neka prica ide na desetu stranu, nije me briga, ali zelim da sestre odrastaju i sazrevaju kako ide koja sezona, da bi na kraju postale ultimatemadafaka-witches (prvenstveno stavom). Ono sto mene brine je nekonzistentnost likova sto americke tv serije umeju da odlicno rade zarad produzetka broja sezona. Gde se mnogi i nakon dugog puta, vracaju na pocetnu stavku, ili pak odlaze u sasvim nekom drugom, neocekivanom pravcu (na primer kod "Heroja", "Ocajnih domacica"... i slicnih serija).

« Odgovor #3662 poslato: 23 Oktobar 2018, 21:49:19 »
Ja polako završavam The Originals. Baš sam se dugo nećkao da gkedam, nikad mi porodica Mikaelson u TVD nije bila zanimljiva ali me serija oduševila Dok je TVD teen drama, ovo mi je nekako mračnije, ozbiljnije... Preporuke
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #3663 poslato: 24 Oktobar 2018, 16:29:34 »
Da li neko gleda 13RW i Riverdale? Meni je prosto negledljivo, jedva sam odgledao prvu epizodu druge sezone obe serije. :-\  A prve sezone su mi bile skroz solidne.

Za AHS i zvanično nema spasa. Apocalypse je možda najbolja sezona od FS (nisam gledao Cult, lol), ali definitivno nije to to, čak im ni gostovanje Džesike Leng nije pomoglo. :(

« Odgovor #3664 poslato: 24 Oktobar 2018, 18:21:51 »
13RW, druga sezona, potpuno mi je nepotrebna ali 'ajde, pogledao sam. A Riverdale več bogami treču gledam, skroz mi je super mada ovo što su uveli u novoj sezoni mi je malo blah, ali videćemo u kom će pravcu otići

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #3665 poslato: 24 Oktobar 2018, 21:51:55 »
I jedna i druga serija su imale po meni predobre prve sezone, a sledece su vec mlaaaah. S tim da mi je druga sezona bolja od 13RW.

• Björn
  • Hero Member
  • Zemlja: us
« Odgovor #3666 poslato: 24 Oktobar 2018, 22:14:35 »
Da li neko gleda 13RW i Riverdale? Meni je prosto negledljivo, jedva sam odgledao prvu epizodu druge sezone obe serije. :-\  A prve sezone su mi bile skroz solidne.

Za AHS i zvanično nema spasa. Apocalypse je možda najbolja sezona od FS (nisam gledao Cult, lol), ali definitivno nije to to, čak im ni gostovanje Džesike Leng nije pomoglo. :(
Hvala! Odledao sam mozda dve epizode i uspeli su od jedne ozbiljne teme da naprave takvu tinejdz sapunjaru. Fujchina!

AHS s08e06...nidje veze...Lepo sto su se mnogi vratili i sto smo ponovo videli tu kucu, ali se nikakav trud ne vidi. Gledanost je strasno pala pole sedme sezone i sad na silu dovode sve zive  ::)

• Milos97
  • Hero Member
« Odgovor #3667 poslato: 24 Oktobar 2018, 22:23:09 »
Ahs je odlična, mene baš zanima šta će se desiti sada kada se svi udruže protiv Antihrista
ESC 2019 wishlist:

:al: Inis Neziri
 :at: Sara de Blue
 :hr: Mia Dimsic
 :dk: Simone
 :ee: Ariadne
 :fi: Emma
 :fr: Kendji Girac
 :gr: Kostas Martakis
 :it: Giusy Ferreri
 :lv: Markus Riva
 :lt: Greta Zazza
 :mk: Lina Pejovska
 :mt: Brooke
 :pl: Margaret
 :rs: Lena Kovacevic, Goga Stanic, Sasa Kovacevic
 :si: BQL
 :se: Wiktoria
 :ua: Tayanna

• Björn
  • Hero Member
« Odgovor #3668 poslato: 24 Oktobar 2018, 22:50:02 »
Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #3669 poslato: 24 Oktobar 2018, 23:06:16 »
A je l' može neko da mi objasni kako to da je apokalipsa zaobišla kraj gde je murder house i kuću veštica, lol?! U početku napolju nije bilo ničega i nikoga, samo dim i smog. A u toj epizodi sunčano vreme, normalno bleje napolju...

« Odgovor #3670 poslato: 24 Oktobar 2018, 23:24:44 »

Hvala! Odledao sam mozda dve epizode i uspeli su od jedne ozbiljne teme da naprave takvu tinejdz sapunjaru. Fujchina!

AHS s08e06...nidje veze...Lepo sto su se mnogi vratili i sto smo ponovo videli tu kucu, ali se nikakav trud ne vidi. Gledanost je strasno pala pole sedme sezone i sad na silu dovode sve zive  ::)

Zar nije od početka to tinejdž sapunjara? :D Rađeno po popularnom tinejdž stripu... Ja sam stekao utisak da je Riverdale zapravo (na neki način) Gossip Girl nove generacije :D

• Milos97
  • Hero Member
« Odgovor #3671 poslato: 24 Oktobar 2018, 23:26:51 »
Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.
Naravno, ali ce sama borba i njen zar biti zanimljiva za gledanje. :)

• Björn
  • Hero Member
« Odgovor #3672 poslato: 25 Oktobar 2018, 00:23:32 »
@DoctorWho, Riverdale sam precrtao, nisam nikada gledao tu seriju.

A je l' može neko da mi objasni kako to da je apokalipsa zaobišla kraj gde je murder house i kuću veštica, lol?! U početku napolju nije bilo ničega i nikoga, samo dim i smog. A u toj epizodi sunčano vreme, normalno bleje napolju...
To je flešbek ;D od četvrte epizode gledamo samo dogadjaje iz bliske nam prošlosti. Sledeće nedelje se vraćamo u sadašnjost, baš za Halloween <3

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #3673 poslato: 25 Oktobar 2018, 00:35:59 »
Dobro je, nije mi logično da toliko ne vode računa. Napravio sam veću pauzu, pa se ni ne sećam šta je bilo u četvrtoj epizodi.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #3674 poslato: 25 Oktobar 2018, 20:40:06 »
Pogledao sam Cari i odlicno deluje . Jedva cekam trecu epizodu  ;(:);
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Nadolazeće nove serije i filmovi

Započeo tetsujin

177 Odgovora
7900 Pregleda
Poslednja poruka 18 Jun 2018, 23:55:57
Eurovisioner
xx
utisci stranaca u BG

Započeo Kolumbo

5 Odgovora
2351 Pregleda