Autor Tema: Serije - preporuke i utisci  (Pročitano 158277 puta)

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
Odg: Serije - preporuke i utisci
« Odgovor #3540 poslato: 31 Avgust 2018, 20:16:14 »
Vjerovatno.

OGAE Serbia forum

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
  • Zemlja: rs
« Odgovor #3541 poslato: 07 Septembar 2018, 01:56:51 »
Castle rock - misticna, mracna, triler prica sa fantasticnim glumcima. Ocena: 8,4
Skoro je 8.ep.izasla, od 10. Naravno, po prici majstora za misteriju Stivena Kinga.

https://m.imdb.com/title/tt6548228/?ref=m_nv_sr_1
euronik ESC18 top 10 lista:
:cyb::beb::bgb::grb::eeb::frb::sib::seb::ilb::hrb:

« Odgovor #3542 poslato: 07 Septembar 2018, 10:29:14 »
Za 20 dana kreće The Good Place S03 ;(:);
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #3543 poslato: 08 Septembar 2018, 00:58:10 »
Jos jedna mracna i misticna triler serija, ovaj put pravo iz Nemacke. Prijatno sam iznenadjen pricom, atmosferom, a ponajvise glumcima. Svi su vrhunski!

https://m.imdb.com/title/tt5753856/?ref=m_nv_sr_5

Od srca preporucujem za sve ljubitelje takvih serija.
Ocena 8,6

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #3544 poslato: 12 Septembar 2018, 16:28:18 »
svi oduševljeni ja se tjerao 4,5 epizoda pogledati i odustao -.-
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #3545 poslato: 12 Septembar 2018, 19:26:43 »
Isto tako

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #3546 poslato: 12 Septembar 2018, 21:57:34 »
Steta..  :(

• nikma
  • Golden Member
  • lannister always pays his debts
« Odgovor #3547 poslato: 16 Septembar 2018, 21:36:15 »
Jos jedna mracna i misticna triler serija, ovaj put pravo iz Nemacke. Prijatno sam iznenadjen pricom, atmosferom, a ponajvise glumcima. Svi su vrhunski!

https://m.imdb.com/title/tt5753856/?ref=m_nv_sr_5

Od srca preporucujem za sve ljubitelje takvih serija.
Ocena 8,6

Odlična serija!

« Odgovor #3548 poslato: 16 Septembar 2018, 23:15:58 »
Za 20 dana kreće The Good Place S03 ;(:);

ALI JEDVA ČEKAM!!! Samo još se više radujem trenutku kada će ponovo da umru (kako nas tu očekuje najzanimljivije), ali msm da to ide tek dogodine (eventualno pri kraju sezone :D)...

Inače došao sam da iskomentarišem AHS. Premijera me nije oduševila. Razumem da prva epizoda služi samo da nam zagolica maštu, ali ništa razumeo nisam. Nešto kao "Divergentni" u svetu čudaka? Mlak utisak posle premijere...

« Odgovor #3549 poslato: 19 Septembar 2018, 01:07:27 »
После La casa del papel, коју обавезно морате погледати, сад препоручујем La casa de las flores, то је као нека драма/црна комедија Нетфликсова мексичка серија. По пола сата траје епизода, мени се свиђа, подсећа мало на Очајне домаћице...
https://www.youtube.com/watch?v=zP7PcXQLmcI
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #3550 poslato: 19 Septembar 2018, 05:45:12 »
Napokon krenula druga sezona Urgentnog centra, mnogo je bolje sve u poredjenju sa prvom

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

FYRIR ISLAND HM 2018

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #3551 poslato: 19 Septembar 2018, 08:07:19 »
Top je.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

« Odgovor #3552 poslato: 09 Oktobar 2018, 00:04:30 »
Dakle, dragi drugari uskoro kreće reboot "Charmed"  ;:))
Baš i ne znam šta da mislim jer sudeći po trejleru biće  :dq: . Iako je i original bio nekad totalni kliše da gore nije moglo, postava je bila fantastična, i mix supernatural / drama žanra mi je bila baš kul. Iz ovoga novog što sam video, ne znam šta da mislim. Dok se sa jedne strane radujem, sa druge mi grebe živce činjenica da su ključne elemente, kojima je trebalo razviti čitavu priču (o istoriji sestara, moći i sl), nabacali za kratak period. Čak i to što najstarija, usvojena sestra , eto tako bane u prvoj epizodi (originalna, Pejdžina priča je opet, bila smislenija) je čudno u krajnju ruku.

Uspešan reboot ili nastavak ili štaveć mi je Vil i Grejs. Pa obožavam ih. Kao da nikad nisu ni stali. Iako su vidno ostarili, hemija je i dalje tu, sve funkcioniše besprekorno. Jedino mi je bzv što gledanost nije ni blizu pređašnjoj. A realno zanimljiviji su od Big Banga npr...

I za kraj, Good Place. Hmmm. Nije baš loše, ali i dalje čekam da se nešto wow desi. Mada mislim da zabava tek kreće što se njih tiče. Jedino što ne bih voleo je da bespotrebno razvuku seriju na 6-7 (ili više sezona), što bi stvarno bilo previše... I naravno Dženet  :-*
« Poslednja izmena: 09 Oktobar 2018, 00:07:43 EvilSmile »

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #3553 poslato: 09 Oktobar 2018, 10:58:33 »
Charmed mi je jedna od omiljenih serija svih vremena i sumnjam da ću dati priliku tom sranju od ributa. :-\

« Odgovor #3554 poslato: 09 Oktobar 2018, 11:52:05 »
Dakle, dragi drugari uskoro kreće reboot "Charmed"  ;:))
Baš i ne znam šta da mislim jer sudeći po trejleru biće  :dq: . Iako je i original bio nekad totalni kliše da gore nije moglo, postava je bila fantastična, i mix supernatural / drama žanra mi je bila baš kul. Iz ovoga novog što sam video, ne znam šta da mislim. Dok se sa jedne strane radujem, sa druge mi grebe živce činjenica da su ključne elemente, kojima je trebalo razviti čitavu priču (o istoriji sestara, moći i sl), nabacali za kratak period. Čak i to što najstarija, usvojena sestra , eto tako bane u prvoj epizodi (originalna, Pejdžina priča je opet, bila smislenija) je čudno u krajnju ruku.

Uspešan reboot ili nastavak ili štaveć mi je Vil i Grejs. Pa obožavam ih. Kao da nikad nisu ni stali. Iako su vidno ostarili, hemija je i dalje tu, sve funkcioniše besprekorno. Jedino mi je bzv što gledanost nije ni blizu pređašnjoj. A realno zanimljiviji su od Big Banga npr...

I za kraj, Good Place. Hmmm. Nije baš loše, ali i dalje čekam da se nešto wow desi. Mada mislim da zabava tek kreće što se njih tiče. Jedino što ne bih voleo je da bespotrebno razvuku seriju na 6-7 (ili više sezona), što bi stvarno bilo previše... I naravno Dženet  :-*
I ja jedva čekam da vidim Charmex, ne očekujem ništa pa se nadam da će biti ok.

I meni je Good Place za sada meh ali sigurno neće biti tako do kraja sezone, nema šanse :D

I Will & Grace... Pa slažem se u potpunostj. Kao da nisu stali Svidela mi se i prethodna sezona pa i sad ova epizoda.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Nadolazeće nove serije i filmovi

Započeo tetsujin

177 Odgovora
7267 Pregleda
Poslednja poruka 18 Jun 2018, 23:55:57
Eurovisioner
xx
utisci stranaca u BG

Započeo Kolumbo

5 Odgovora
2314 Pregleda