Autor Tema: Filmske i serijske nagrade  (Pročitano 3100 puta)

• Björn
  • Hero Member
  • Zemlja: us
Odg: Filmske i serijske nagrade
« Odgovor #165 poslato: 18 Oktobar 2018, 14:10:57 »
Videcemo. Kazu da je Roma sad opasan konkurent.

Jeste, Gaga je ispricala da je tako bilo. Zakasnila je da se oprosti sa njom, pa se vratila na snimanje. Bredli ju je pitao da li je sigurna da moze nastaviti, a Gaga je rekla da sad samo zeli da peva... 🙁
Inace je toj drugarici posvecena i https://youtu.be/JvgB7yX7WV0
Meni jedna od omiljenih sa novog albuma. Ne znam koliki si monster bio do sad ;D
Ma cuo si Alibi, ali cekamo da izadje na Youtube. E, i meni je bilo cudno sto je Shallow tako rano otpevana, ali i posle smo imali dosta emotivnoh scena. Na primer, kraj nisam slutio i bas me je pogodilo. Meni je Jackson bio super lik.
Stop nekulturi u bioskopu! Kod mene su neke zene pricale i pre filma, pa sam vec na prvoj sceni rekao da se smire i posle ih nisam cuo <3 mnogo je lakse kad nema klinaca, ovi bar znaju za blam.

Taman ce torent da izadje kada cujemo ko je sve nominovan, pa da vidimo sija li i u masi.

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #166 poslato: 18 Oktobar 2018, 14:32:59 »
Uopšte nisam bio monster. ;D Znam i volim dosta njenih pesama, al' nisam bio njen fan. U AHS me nervirala je i bio sam iznenađen kad je dobila GG.

Jaoj, je l' Alibi ona pesma što je pevala u onoj emisiji kad je postala zvezda? ;D

• Björn
  • Hero Member
  • Zemlja: us
« Odgovor #167 poslato: 20 Oktobar 2018, 16:09:56 »
U AHS te je verovatno nervirala, jer je bila zamena za Jess. ;D

Ne, to je Why did you do that. U svakom slucaju, sve pesme su super  ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #168 poslato: 07 Novembar 2018, 23:41:32 »
Često slušam This is me ovih dana i ne mogu da se otmem utisku da se Američka akademija ogrešila o nju. Moguće da je uticalo i to da je ogroman favorit, pa je većina glasala za Remember me zbog toga. :( Inače, radio je isti tim k'o i City of stars, a Remeber me su napisali autori Let it go. Gledao sam Koko uoči Oskara pasam bio pod utiskom filma, tako da mi tad nije smetalo što nije pobedila, ali sad tek shvatam da su pogrešili, pogotovo što sam film nije dobio nijedog Oskara.

Sledeće godine očekujem bar 2 pesme iz filma ASIB da budu nominovane i mini koncert LG na dodeli. ;zv:)

« Odgovor #169 poslato: 08 Novembar 2018, 01:56:55 »
Ne znam, "Remember me" je ipak mnogo više od pesme. Ona je jedan od ključnih trenutaka filma. Ovaj drugi nisam gledao, tako da ne mogu proceniti. Ali znam da sam uz "Koko" plakao kao kiša. Nisam mogao da se smirim. Kakav crni Titanik, E.T. i slični :D Mogu reći da je definitivno, meni, najbolji film (ne mislim pritom na animirane samo) koji sam pogledao prošle godine, a možda i jedan malo duži period.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter