Autor Tema: Nadolazeće nove serije i filmovi  (Pročitano 4400 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Nadolazeće nove serije i filmovi
« poslato: 03 Avgust 2015, 00:26:35 »
MTV: THE SHANNARA CHRONICLES

Jel možete vjerovati da je ovo snimio MTV? Nova serija iz postapokalipse nam dolazi!!  ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

Prenosim dio teksta o ovoj seriji:

Jedna od sljedećih adaptacija popularnih fantasy romana bit će The Shannara Chronicles, serija koja inspiraciju crpi iz Shannara serijala romana autora Terryja Brooksa. Kompletna saga broji preko 20 romana kroz nekoliko serijala, a serija primarno posuđuje materijal iz druge knjige originalne trilogije, The Elfstones of Shanara.

Smještena u postapokaliptični svijet tisuće godina ispred nas, kada je Zemlja izmjenjena do neprepoznatljivosti, a njome vladaju kraljevi, demoni, vilenjaci, druidi i kompanija. Jednostavna paralela je sa Tolkienovim Gospodarom prstenova, a trailer vas možda tu i tamo podsjeti na filmsku sagu Petera Jacksona — nije pretjerano slučajno, jer serija se također snima u Novom Zelandu.

Jedna je stvar pomalo čudna — adaptacije se uhvatio MTV, koji baš i nema neki televizijski pedigre, barem ne još. Pogotovo ne kad su u pitanju epski spektakli snimani na egzotičnim lokacijama. Pogledajte taj trailer i recite nam da bi vam MTV pao kao logičan kandidat za emitiranje serije.

Iako će tu i tamo izletjeti paralela sa najpopularnijom (fantasy) serijom televizije, Igrom prijestolja, njen autor odbacuje takve paralele. Shannara je svijet pristupačan i mlađim uzrastima, no nadamo se da ipak neće otići u smjeru, primjerice, Legend of the Seekera ili sličnih tinejdžerski orjentiranih adaptacija.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=1913.0
« Poslednja izmena: 25 Avgust 2015, 12:29:59 tetsujin »
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Golden Member
Odg: Nadolazeće nove serije i filmovi
« Odgovor #1 poslato: 08 Avgust 2015, 16:23:38 »
2017. izlazi novi film franšize Pirati s Kariba - 4. nastavak će se zvati "Mrtvaci ne govore".

« Odgovor #2 poslato: 14 Avgust 2015, 21:10:26 »

Ово са Пријанком делује супер за биг 5. ABC
#хвалатијаниномцрнцу

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #3 poslato: 16 Avgust 2015, 13:06:05 »
HBO: WESTWOOD

Radi se o remakeu istoimenog filma iz 1973. godine, futurističkom western techno-trileru. Kao i original, serija se također smješta u distopijsku budućnost i zabavni park kojeg čine androidi.

Ispred i iza kamere stoje i sjede poznata lica — autor adaptacije je Jonathan Nolan, koji je kreirao Person of Interest, a producira je Bad Robot, studio J.J.-a Abramsa.

Glumačka ekipa je također prilično impresivna: Anthony Hopkins kao direktor zabavnog parka, Ed Harris kao misteriozni negativac “Men in Black”, Jeffrey Wright kao tvorac androida u zabavnom parku… Tu su još Evan Rachel Wood, Shannon Woodward…

Origial je napisao i režirao Michael Crichton, autor niza kultnih romana, koji su kasnije adaptirani u uspješne filmove, a za televiziju je kreirao — primjerice — Hitnu službu. Teme kojima se bavi su tehno-trileri, a Westworld također upada u taj žanr. HBO kaže da bi osim ideje i atmosfere, serija trebala biti zasebna i odvojena stvar.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #4 poslato: 25 Avgust 2015, 12:22:11 »
AMC: FEAR THE WALKING DEAD

What did the world look like as it was transforming into the horrifying apocalypse depicted in "The Walking Dead"? This spin-off set in Los Angeles, following new characters as they face the beginning of the end of the world, will answer that question.

Sinoć upravo krenula ova serija!  :G)

Ista kuća koja je i radila The Walking Dead.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #5 poslato: 11 Septembar 2015, 16:48:10 »

;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #6 poslato: 11 Septembar 2015, 21:14:07 »
Hmm.. pa ne deluje nešto wow. Ali, ako sa ovom temom ne mogu da naprave dobru (horor) sezonu, onda stvarno...  I je l' vreme centralne radnje 2015. godina (sve i da jeste, vraćaće se sigurno krоz epizode u prošlost, kao u svakoj sezoni do sad) ili je radnja smeštena u prošlosti?
« Poslednja izmena: 11 Septembar 2015, 21:17:30 mirCo »

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #7 poslato: 12 Septembar 2015, 00:58:18 »
ne bih znao nisam guglao. meni je dosad jedina dobra asylum sve ostalo mi bilo bezveze. asylum je izvrsna! napeta do kraja. a radnja se okretala samo tako ;:))

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #8 poslato: 12 Septembar 2015, 01:02:21 »
meni je Asylum odlična od početka do kraja. Jedino mi je glupo ono sa vanzemaljcima. MH mi poprilično ok, dok mi je Coven besmislena. Freak show, nisam gledao. Odgledao sam sam  prve 3 epizode i onda prestao. A kad sam hteo ponovo da gledam nisam mogao nigde da nađem epizode sa prevodom. :crazy:

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #9 poslato: 12 Septembar 2015, 01:03:50 »
yes i ja pogledao 3 ep freak showa i odustao. preeeedosadno.. kao da je neki pedeseti tim slagao seriju

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #10 poslato: 12 Septembar 2015, 01:07:00 »
Meni su te tri epizode više drama, nego horor. Al' ja volim dramu... ;D

« Odgovor #11 poslato: 14 Septembar 2015, 23:04:08 »
Ja sam je pogledala do kraja i jako je smor, baš sam jedva čekala da se završi. Malo sam preskakala, smorčina  ;--;
Jedva čekam ovu sezonu, mnogo mi se sviđa ideja sa hotelom. Kažu da će gosti hotela biti i glumci iz ranijih sezona, a i Lady Gaga je tu, očekujem vrh  ;zv:)
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #12 poslato: 28 Septembar 2015, 13:51:12 »
krenula serija Quantico sinoć!

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #13 poslato: 27 Januar 2016, 11:53:31 »
STAR WARS VIII će se snimati djelomično i u Dubrovnikuuuu  ;:)) ;:)) ;:))

wooot  ;:)) ;:)) ;:))

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #14 poslato: 27 Januar 2016, 12:16:52 »
Sve pohvale za temu, nisam je ranije video :G)
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Dokumentarni filmovi

Započeo tetsujin

8 Odgovora
257 Pregleda
Poslednja poruka 28 April 2017, 19:25:07
tetsujin
xx
Crtani filmovi

Započeo Gollum

58 Odgovora
12896 Pregleda