Autor Tema: The Maze Runner / Lavirint - Nemoguće bekstvo  (Pročitano 263 puta)

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
The Maze Runner / Lavirint - Nemoguće bekstvo
« poslato: 02 Avgust 2015, 23:30:21 »
Je li netko gledao ovaj film?

Ja inače obožavam ove postapokaliptične filmove. Moram priznati da me full zainteresirala ova tema kada sam vidio foršpan. I film mi je bio odličan. No, pročitao sam knjigu i puno stvari ne prati knjigu kroz film.

Ako je netko čitao da čujem mišljenja. Što mislite što je zapravo problem svega? Zašto postoji labirint? Što će biti na kraju? :) Btw. film neodoljivo podsjeća na neodoljivu "Kocku".

Inače u drugom filmu glumi i Maloprstić iz GOT-a. :) E da i Jojen Reed je u filmu :)

Evo i trailera. Film dolazi u kina u 9. mjesecu. :)  ;:)) ;:))

edit: već vidim po traileru da opet ne prate neke dijelove druge knjige (trenutno ju čitam i na pola sam).

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=1912.0
« Poslednja izmena: 02 Avgust 2015, 23:49:06 Miloš »
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• DeMarcus
  • Hero Member
  • So dont't pull the rug from underneath us...
  • Zemlja: au
Odg: The Maze Runner / Lavirint - Nemoguće bekstvo
« Odgovor #1 poslato: 03 Avgust 2015, 01:47:36 »
Meni je film bio onako, i ne citam knjigu. Volim ovu tematiku, ali Hunger games su mi daleko ispred ovoga...

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: The Maze Runner / Lavirint - Nemoguće bekstvo
« Odgovor #2 poslato: 04 Avgust 2015, 00:28:20 »
mene je baš zainteresiralo zbog labirinta.. puno više nego hunger games.. no, drugi dio mi nije tako napet..

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter