Autor Tema: Under The Dome / Ispod kupole  (Pročitano 772 puta)

Odg: Under The Dome / Ispod kupole
« Odgovor #15 poslato: 26 Jun 2015, 18:03:43 »
Ju, ja i zaboravila na njih da treba da počnu.. :D
Moraću da pogledam. Isto mislim da bi ova treća trebalo da bude i finalna sezona, nema potrebe da dalje razvlače sa pričom.
:it: :au: :bg: :ee: :az: :at: :dk: :be: :hu: :is: :si: :by: :mk: :ru: :al:
- TOP15  (bez Srbije) -

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #16 poslato: 26 Jun 2015, 18:15:16 »
je stvarno već dojadilo bogu i narodu.. ono napravili sapunjaru ispod kupole  ::) ;--; ;D
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #17 poslato: 29 Jun 2015, 14:36:37 »
Konacno pogledah prvu epizodu, bome obecava ova treca sezona (samo ne znam zasto imam osecaj da ipak nece biti i poslednja   ;--; ).

« Odgovor #18 poslato: 20 Februar 2016, 22:15:18 »
Gledao sam ovo dok je izlazila prva sezona, kasnije odustao. Nedavno sam sve do kraja pogledao, lepo što su završili tu gde su završili, čisto da se ne uvajuju u još veća go*na  ;D
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

:amb: :beb: :azb: :bgb: :mkb: :isb: :lvb: :ltb: :ptb: :rub:

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #19 poslato: 20 Februar 2016, 22:40:45 »
koliko ta emisija ima sezona? nakon 2 sam odustao.. jer je previše postalo nerealno.. nekakvo prelaženje iz svjetova u svjetova.. podzemlje itd..

• Petar
  • Golden Member
  • Talk is cheap, don't speak in tongues
  • Zemlja: rs
« Odgovor #20 poslato: 21 Februar 2016, 00:24:40 »
Pročitao sam sinopis i dopao mi se. Baš moj ukus serije. Samo što ću sačekati da mi se završe The 100 i Colony, pa ću onda početi ovo.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.

:azb: :bgb: :nob: :dkb: :mkb: :itb: :ilb: :chb: :hrb: :alb:

11. :be: 12. :se: 13. :fr: 14. :rs: 15. :ge: 16. :by: 17. :si: 18. :cy: 19. :hu: 20. :de:
Poslednja izmena: 23.03.2017

« Odgovor #21 poslato: 21 Februar 2016, 00:32:35 »
Imala je još jednu sezonu (ukupno 3), završili su letos prikazivanje.  :)
Prva sezona odlična, druga tu i tamo, treća isto nije loša. Mada je super što nisu došli u iskušenje da nastave dalje sa serijom (iako su na kraju treće dali sasvim dobru mogućnost za to)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter