Autor Tema: Game of Thrones  (Pročitano 20962 puta)

Odg: Game of Thrones
« Odgovor #975 poslato: 11 Mart 2017, 16:25:26 »
Zaista je sve vrhunski odrađeno. Gluma, kostimi, ideja, baš sve !_!
Priđi da se pokloniš za glavu da te skratim!

OGAE Serbia forum

« Odgovor #976 poslato: 12 Mart 2017, 12:14:24 »
Poslednja epizoda šeste sezone je za mene remek delo. !_!
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

:amb: :azb: :beb: :isb: :bgb: :mkb: :lvb: :ltb: :ptb: :plb:

11. :hu: 12. :al: 13. :ru: 14. :il: 15. :fr: 16. :gb: 17. :ch: 18. :ge: 19. :ro: 20. :cy:

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #977 poslato: 12 Mart 2017, 14:57:58 »
crvena svadba i ona epizoda sa septom.. vrh :-*
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #978 poslato: 12 Mart 2017, 20:06:30 »
Crvena svadba, tj. ta epizoda, je jedan od najgorih momenata mog života :D

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
  • Zemlja: rs
« Odgovor #979 poslato: 12 Mart 2017, 20:25:43 »
Ne spojlujte joj. Cak ni indirektno :D
* bez Srbije

:gbb: :itb: :seb:  :azb:  :mkb: :ilb: :chb: :hub: :bgb: :cyb:

« Odgovor #980 poslato: 13 Mart 2017, 00:20:25 »
Upravo je potvrđeno da će 8. sezona (poslednja) imati 6 epizoda. Znači još 13 epizoda je ostalo.  :G)
http://winteriscoming.net/2017/03/12/game-of-thrones-panel-at-sxsw-provides-insight-into-show-seasons-7-and-8-details/
TOP 10
:beb:  :seb:  :itb:  :rob:  :uab:  :frb:  :hub:  :ilb:  :bgb:  :rsb:

« Odgovor #981 poslato: 13 Mart 2017, 09:32:31 »
Ćutim  :D

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

• Bebi
  • OGAE member
  • Flamboyant schemer
  • Zemlja: fm
« Odgovor #982 poslato: 17 Mart 2017, 00:47:35 »
Upravo sam završila prvu sezonu i jako mi se dopada. Odmah krećem na prvu epizodu druge sezone !_!
Taman fino polako da gledam da vas stignem do juna :D

Priznaj da si Arja Stark ;D
Pusti me, bre, čoveče, ja samo ovde pijem kafu i samo sam hrišćanka!
1. :it: 2. :mk: 3. :pt: 4. :rs: 5. :be: 6. :hu:  7. :fr: 8. :me: 9. :bg: 10. :lv: 11. :az: 12. :ro: 13. :dk: 14. :au: 15. :am:

« Odgovor #983 poslato: 17 Mart 2017, 00:59:21 »
Ne, mala je dosadna i samo donosi nesreću, kako se ona pojavi eto ti nekog rata.

Nego, pogledala sam tri sezone i jako sam razočarana sa svadbom :( Pa mislim, poubijajte sve likove. Taman se naviknem kad ono op, idemo napolje iz serije ::) Ali sve je super, čarobno i divno !_! Serija za deset. Nemam pojma kako bi se sve moglo završiti, baš brutalna serija.

« Odgovor #984 poslato: 17 Mart 2017, 01:32:59 »
U tome je i čar serije delimično, što praktično niko od likova nije siguran i nikad ne znaš šta može da se dogodi.
:it: :au: :bg: :ee: :az: :at: :dk: :be: :hu: :is: :si: :by: :mk: :ru: :al:
- TOP15  (bez Srbije) -

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #985 poslato: 20 Mart 2017, 16:20:37 »
Mislim da su poslednje 3 sezone i bolje od prve tri.  ;D

• euronik
  • Hero Member
  • ..ali ja pevam na Evroviziji..ahahahahaha!
« Odgovor #986 poslato: 24 Mart 2017, 01:07:15 »
Ne da sam imao problem sa ovom serijom da je odgledam (losi linkovi, sajtovi) da sam se posle milion i jedne preporuke od društva naoštrio, uozbiljio i krenuo da gledam. Prvo krenem preko kokice (losi linkovi, prevod), pa sajt (prve 2 sezone) pa ga ukinu, sad opet kokica (3.i4.sez) Stigoh do 5.sezone u 5 dana čini mi se. Kakva luda serija! Pre svega svaka epizoda je spektakl, ali na stranu kvalitet.. Sadržaj, likovi, preokreti, zloba, nameštaljke, smicalice, ubistva, izdaje, incest, sex sex sex sex sex pa ovo je čudo jedno.
Za sad epizode od kojih sam zanemeo su 'krvava svadba' jer mi je Ketlin Stark bila jedna od omiljenih likova, a inače sam na strani Stark familije. Tu izdaju, na venčanju i ep. kad izdaju namesnika Starka na početku, još se oporavljam. Posebno što gutam epizode.
Drugi šok (pozitivan) je trovanje onog bolesnika i umobolnika Džofrija (konačno) i naravno ubistvo gosn Lanistera seniora u klozetu od strane još jednog mi omiljenog lika Tiriona. Čekam još onu Sersu da srede.
Inače, veliki zid, bitka oko njega, beli hodači, mali Stark i njegove moći, zmajevi, divovi, sve mi je spektakularno.
Avantura male Arje i Psa, Brijane i Džejmija, život Sanse, lepotice Targerijanke i njene vojske (valjda pišem dobro ova imena) sve mi je to ultra zanimljivo, vrhunsko, i jedva čekam da krenem 5.sezonu. Verovatno još noćas. Bar jednu, dve ep. Danas sam 10ak odgledao. To je bre ljudi 10 sati buljenja. Kako ova serija opija, to je strašno. Odoh.. Čekaju me... :D
ESC 2017 top 20 by euronik:
:itb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::fib::eeb:
:azb::frb::ptb::czb::aub::mdb::ilb::meb::lvb::gbb:

« Odgovor #987 poslato: 24 Mart 2017, 01:11:34 »
Evo i ja da se oglasim da sam na sestoj sezoni, epizodi broj sedam. Verovatno cu vec sutra sve zavrsiti, tako da cu onda opsirno da napisem svoje utiske.

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #988 poslato: 24 Mart 2017, 11:35:16 »
tko je vidio gledati preko siteova. daj skidaj u mkv formatu i uživaj kako treba :D

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #989 poslato: 25 Mart 2017, 00:21:20 »
Pišite svoje utiske, što detaljnije, obožavam da čitam.  ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter