Autor Tema: Game of Thrones  (Pročitano 22312 puta)

Odg: Game of Thrones
« Odgovor #960 poslato: 28 Jun 2016, 17:36:38 »
Sad je završena 6, po sezoni ima 10 epizoda sa trajanjem otprilike po 50, 60 minuta.
Jedino su krajnje epizode duže, mislim.

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #961 poslato: 28 Jun 2016, 17:43:00 »
dap 10 po sezoni. zadnja je finale pa traje malo duže.. najčešće nekih 70min.. ovisi kako koja.. i sve su šokantne :D kada misliš da se opustiš dođe šok :D
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #962 poslato: 28 Jun 2016, 18:05:42 »
Znaci svaki dan po dve i gotov sam  za mesec dana.Odlicno
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #963 poslato: 29 Jun 2016, 11:48:16 »
За разлику од прошлог финала сезоне, имали смо више расплета и мање најава за наредну сезону. :G) Свакако није толико добра епизода као претходна, али је одлична.

Ja imam osećaj da su celu sezonu bazirali na ove poslednje dve epizode. odnosno da je prvo napisan scenario za njih, a u prvih 8 nabacano koječega čisto da popuni prostor i da budu na broju.
Управо то. Боље што ће бити мање епизода у наредним сезонама, када већ праве толико празних епизода само због ишчекивања и гледаности.

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #964 poslato: 29 Jun 2016, 12:36:48 »
bit će još 2 sezone jedna od 7 ep i jedna od 6  ;(:);

TEK što su se pomirili s činjenicom da je šesta, uobičajeno sjajna sezona megapopularne serije Igra prijestolja gotova, fanove GOT-a dočekao je hladan tuš kakav nisu očekivali.

Producenti serije, David Benioff i Dan Weiss potvrdili su naime ono o čemu se šuškalo - da u planu imaju snimiti još samo 13 novih epizoda.

"U planu su još dvije sezone, ukupno 73 sata, kako smo i planirali od početka. Želimo ispričati jednu kvalitetnu priču, sa suvislim početkom, sredinom i krajem. Već neko vrijeme znamo kakav će biti kraj i krećemo se ka njemu. Posljednji nastavci su to i onako najavili", objasnio je Benioff, odgovarajući na negodovanja fanova.

Prema trenutnim planovima, 2017. godine u novj sezoni gledat ćemo sedam epizoda, a 2018. fanove čeka posljednjih šest epizoda hit serije.

"Sve polako dolazi na svoje mjesto. Daenerys se napokon vraća u Westeros, Jon Snow je kralj Sjevera, Cersei je zasjela na Željezno prijestolje. A znamo i da ih Night King tamo gore čeka. Nalazimo se u neobičnoj situaciji jer se ovoga puta ne možemo osloniti na Martinov pisani materijal, ali znamo što želimo učiniti sa završetkom", dodao je Benioff.
« Poslednja izmena: 29 Jun 2016, 12:47:20 tetsujin »

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #965 poslato: 29 Jun 2016, 19:42:33 »
Aco

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

« Odgovor #966 poslato: 19 Jul 2016, 02:07:18 »
Pomeren je početak prikazivanja - 7. sezona startuje na leto 2017. (umesto dosadašnjeg proleća) Navodno su odlučilli da produkciju rade malo kasnije od uobičajenog termina. Načekaćemo se bogami..

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #967 poslato: 21 Jul 2016, 11:55:44 »
I imace samo 7 epizoda.

Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

MEGA RIBA MEGA ZVEZDA MEGA NIVO

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #968 poslato: 09 Avgust 2016, 23:38:36 »
pomakli su na ljeto jer su i snimanje pomaknuli zbog zimskih uvjeta..

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #969 poslato: 22 Oktobar 2016, 22:20:09 »
Odgledao sve sezone za ovih mesec dana. Da, trebalo mi je bukvalno oko mesec dana, nisam žurio namerno. Pročitao sam 4 knjige, i mogu reći da su super dočarali knjigu u seriji. Ne znam za poslednje dve sezone jer njih nisam čitao.

Kako ne bih pisao utiske o svim sezonama, reći ću da su mi trenutno omiljeni likovi Džon, Sansa, Deneris i Olena. Od mrtvih mi je najžalije Margari i donekle Ketlin. :( Sersei bih zaklao. Biće zanimljiva sedma sezona svakako, mada ne kapiram zašto će imati sedam epizoda, a ne deset.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #970 poslato: 28 Novembar 2016, 17:57:40 »
za nekoliko dana HBO ekipa dolazi ponovno u Dubrovnik gdje će snimati novu sezonu GOT-a...
ako netko želi biti statist može se slobodno prijaviti :D

Serija "Igra prijestolja" vraća se u Dubrovnik, doznaje Dubrovački vijesnik od izvora bliskih produkciji. Tako su demantirane glasine kako se ekipa ove megapopularne serije neće vratiti u Dubrovnik i snimati nastavke sedme sezone.

Na svojim službenim stranicama  Embassy Film Croatia objavila je poziv na audiciju na kojoj se traže muškarci snažnije građe stariji od 20 godina te žene starije od 18 godina. Snimanje će se odvijati sredinom prosinca, a osim u Dubrovniku, čije zidine su poslužile kao odlična kulisa radnji ove serije.

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #971 poslato: 10 Mart 2017, 20:46:33 »
17.6. dolazi sedma sezona sa 7 epizoda!  ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #972 poslato: 11 Mart 2017, 09:40:02 »
Jedva cekam  ;zv:)

« Odgovor #973 poslato: 11 Mart 2017, 16:19:57 »
Upravo sam završila prvu sezonu i jako mi se dopada. Odmah krećem na prvu epizodu druge sezone !_!
Taman fino polako da gledam da vas stignem do juna :D
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #974 poslato: 11 Mart 2017, 16:22:41 »
završićeš mnogo pre juna  :D

serija postaje sve bolja  ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Game of Thrones - SEZONA 1

Započeo Leo Cezar

44 Odgovora
611 Pregleda
Poslednja poruka danas u 18:16:53
Josipa.