Autor Tema: Game of Thrones  (Pročitano 25823 puta)

• Josipa.
  • Golden Member
  • promise me no promises
  • Zemlja: it
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1125 poslato: 08 Avgust 2017, 22:32:51 »
Nekoliko ljudi koje znam su tek iz drugog, trećeg pokušaja postali fanovi. Vidim i Leo ima slični problem, pa sam zato pitao. Meni nije bilo toliko dosadno (odgledao sam prve četiri epizode pre koju godinu), ali jednostavno više nisam imao želju da pustim narednu...

Ja sam stao na kraju prve sezone i nemam ni zelju da pustim narednu  :(

Ovaj put sam stigao najdalje do sada pa cu videti da dam sansu drugoj sezoni  :G)

A meni iskreno prva najnezanimljivija sezona, ostale su mi puno bolje. A da ne pričam o šestoj i sad sedmoj. ;zv:)

OGAE Serbia forum

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1126 poslato: 08 Avgust 2017, 22:32:52 »
Sigurno da ima onih koji gledaju sto je in, ali 40 posto je previse. Ja sam poceo da gledam kad je u Srbiji malo ko znao da serija i postoji.

Interesantno je to sto si rekao da su epizode predugacke jer fanovi godinama kukaju da su prekratke.

U proseku su malo krace od HBO standarda. Mada su ove sezone generalno duze.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #1127 poslato: 08 Avgust 2017, 22:35:10 »
Nekoliko ljudi koje znam su tek iz drugog, trećeg pokušaja postali fanovi. Vidim i Leo ima slični problem, pa sam zato pitao. Meni nije bilo toliko dosadno (odgledao sam prve četiri epizode pre koju godinu), ali jednostavno više nisam imao želju da pustim narednu...

Ja sam stao na kraju prve sezone i nemam ni zelju da pustim narednu  :(

Ovaj put sam stigao najdalje do sada pa cu videti da dam sansu drugoj sezoni  :G)
Ako si pogledao celu prvu i ne svidja ti se onda nema poente da nastavljas. Ne kazem da kasnije sezone nisu bolje, ali to je taj ton.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1128 poslato: 08 Avgust 2017, 22:37:53 »
Nije da mi se ne sviđa, bilo mi je skroz ok, al' jednostavno mi se nije gledalo dalje i samo sam stao. Tako je bilo i sa TWD, al' tek na kraju treće sezone. ;D

Kad se uzme u obzir celokupna svetska populacija, mislim da je 40% realno. ;D

1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Many colors and shapes, so many voices to embrace
« Odgovor #1129 poslato: 08 Avgust 2017, 23:07:09 »
Gledao sam sad neke scene iz šeste sezone i taj momenat kada Ned nađe Lijanu i daju mu njeno dete i mali otvori oči, pa odmah preseku na Džona, uz sve muziku koja prati to, to mi je najbolji momenat u celoj seriji, svaki put kad je gledam nije mi dobro :D
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1130 poslato: 08 Avgust 2017, 23:12:05 »
Ја сам прве три сезоне одгледао за једно пет дана и баш сам се заразио, а редовно пратим од четврте сезоне.

• Doctor Who
  • OGAE member
« Odgovor #1131 poslato: 08 Avgust 2017, 23:36:46 »
Ja sam počeo da gledam kada su tri sezone već izašle i to sam mesecima odbijao da gledam upravo jer su svi gledali i svi su bili opčinjeni. Onda sam pogledao te tri sezone što kaže Skubi u pet dana, sad mi soba puna postera GoT :D

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1132 poslato: 08 Avgust 2017, 23:45:51 »
Али исто. И ја сам одбијао да гледам само зато што су сви пиздели за њом. А кад сам кренуо да гледам заразио се скроз. Мој бураз из истог разлога није хтео да гледа све до краја пете сезоне, а сада увелико заједно коментаришемо епизоде

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #1133 poslato: 09 Avgust 2017, 03:32:23 »
Baš smo in.  8)
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

• Doctor Who
  • OGAE member
« Odgovor #1134 poslato: 09 Avgust 2017, 09:39:23 »
 :D

• Josipa.
  • Golden Member
  • promise me no promises
  • Zemlja: it
« Odgovor #1135 poslato: 09 Avgust 2017, 09:50:30 »
Ja sam isto odbijala jedno 4 godine da gledam :D Konačno sam ove godine samo stala i krenula gledat i sve sezone pogledala u 10 dana :D

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
« Odgovor #1136 poslato: 09 Avgust 2017, 19:04:56 »
Konačno sam se uhvatio da gledam.
Prve dve epizode su mi takvo razvlačenje u nedogled, a tako je malo detalja rečeno.
Izguraću do kraja prve sezone, nadam se...
Spread the love, not hate! <3

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1137 poslato: 09 Avgust 2017, 19:49:55 »
Ja sam iz cetvrtog puta zavrsio prvu sezonu valjda ces ti bolje proci  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
« Odgovor #1138 poslato: 09 Avgust 2017, 20:57:34 »
Ja sam samo prvu epizodu gledao iz dva, tri puta... :-\

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #1139 poslato: 09 Avgust 2017, 21:29:19 »
Ja sam počeo da gledam kada su tri sezone već izašle i to sam mesecima odbijao da gledam upravo jer su svi gledali i svi su bili opčinjeni. Onda sam pogledao te tri sezone što kaže Skubi u pet dana, sad mi soba puna postera GoT :D

Ovo je i neka moja prica samo sto bez postera u mom slucaju :D Ali ostatak je otprilike isti ;D

Elem, ja ovaj zanr i inace volim tako da nije cudno sto mi se GoT svideo. Jedina sezona koja mi je bila dosta smorna je bila druga. Desavale su se stvari ali nekako sam na vecinu bio ravnodusan. I peta sezona mi je bila nesto slabija (posebno nakon odlicne trece i fenomenalne cetvrte sezone) ali je kraj izvukao stvari. Sve ostale sezone su mi bile vrhunske i generalno mi je cela serija fenomenalna  :G)

Doduse, moram da dodam da koliko god voleo GoT, LotR ce uvek biti LotR ali te dve stvari i nisu za poredjenje. Prosto dve razlicite kategorije. Ali izvandredne  ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Game of Thrones - SEZONA 1

Započeo Leo Cezar

66 Odgovora
1190 Pregleda
Poslednja poruka 06 Avgust 2017, 23:35:22
Josipa.