Autor Tema: JA IMAM TALENAT!  (Pročitano 10284 puta)

• euronik
  • Hero Member
  • ..ali ja pevam na Evroviziji..ahahahahaha!
  • Zemlja: rs
Odg: JA IMAM TALENAT!
« Odgovor #15 poslato: 29 Januar 2012, 23:00:37 »
Zadovoljan jesam finalistima, ali broj od dvoje finalista iz svake emisije je vrlo malo. Finale zaslužuju bar još 2 takmičara! Možda je i grupa bila jaka...
ESC 2017 top 20 by euronik:
:itb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::fib::eeb:
:azb::frb::ptb::czb::aub::mdb::ilb::meb::lvb::gbb:

OGAE Serbia forum

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #16 poslato: 29 Januar 2012, 23:05:18 »
ja bih dalje pustio ovaj etno par umesto ove male ali ajd.... sve u svemu, ok su finalisti
:rsb: :nob: :uab: :ilb: :deb: :eeb: :czb: :hrb: :bgb: :amb:

« Odgovor #17 poslato: 29 Januar 2012, 23:05:56 »
Ko je prošao?

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #18 poslato: 29 Januar 2012, 23:07:12 »
operski pevach i mala od 11 godina.. treci bili etno dvojac

« Odgovor #19 poslato: 29 Januar 2012, 23:14:13 »
Mala nije trebala proći. Etno duet jeste! Ali premalo je dva mesta u finalu, jer je najmanje četvoro zasllužilo da se nađe u finalu.
Ne  može mala parirati etno dvojcu, ni Mileni, ni grupi iz Niša koja igra.
A takođe se ne mogu oni uvrstiti u grupu onih koji su ostali u polufinalu, a nisu ni bili za to polofinale.
Nepravda... Al videćemo kako će se dalje sve odvijati...

« Odgovor #20 poslato: 30 Januar 2012, 01:17:18 »
Ne verujem da ziri nije pustio Katarinu i Stevana, bili su odlicni :( Vise su zasluzili prolazak od male Dejane...

• Petar
  • Golden Member
  • Vanglobalni moderator
  • Zemlja: kp
« Odgovor #21 poslato: 30 Januar 2012, 12:10:51 »
Nisam gledao, ali sam video kako su sredili onu scenu. Sad napokon liči na nešto... RTS je stvarno staromodan, mogli bi da se ugledaju na Prvu bar malo što se toga tiče. I da, naravno da će se u tom studiu predstaviti Željkova pesma :D Samo što će biti crven lol Ako promene studio iznenadiće me.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.

:azb: :bgb: :nob: :dkb: :mkb: :itb: :ilb: :chb: :hrb: :alb:

11. :be: 12. :se: 13. :fr: 14. :rs: 15. :ge: 16. :by: 17. :si: 18. :cy: 19. :hu: 20. :de:
Poslednja izmena: 23.03.2017

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #22 poslato: 30 Januar 2012, 12:55:22 »
RTS sve svoje emisije snima na manje-vise istoj sceni, samo nesto promene i eto ga Bingo, pa nesto sklone eto ti Zikine Sarenice, pa dodaju nesto pa imamo nacionalno finale... ;D
Tolike pare uzimaju, najgledaniji kao a sve izgleda kao da im je mesecni budzet 500 evra

• Mithrandir
  • Moderators
  • It's not bragging if it's true
« Odgovor #23 poslato: 30 Januar 2012, 13:23:31 »
Zadovoljan sam prvim finalistima :) Sasvim su zasluženo prošli. I etno pevači su bili ok, ali mi je bolja bila mala Dejana. Opasna je mala   :)

• Mithrandir
  • Moderators
« Odgovor #24 poslato: 01 Februar 2012, 11:19:43 »

Dejana Bajić i Marko Milanović uspeli su da prvi obezbede svoje mesto u velikom finalu šou programa "Ja imam talenat", a osmoro novih kandidata boriće se da im se pridruže u nedelju 5. februara od 21. čas na RTS1.

Nagrada od 100.000 evra postaje sve opipljivija kako se takmičari trećeg ciklusa "Ja imam talenat" bliže velikom finalu koje će se održati 8. marta. U sledećoj polufinalnoj emisiji videćemo veoma zanimljive tačke, a mi vam predstavljamo takmičare koji će se boriti za naklonost glasova publike i žirija ove nedelje.

"Pogrešila roda"

Bend "Pogrešila roda" jedan je od retkih koji je na ovo takmičenje došao kako bi predstavio svoju muziku, a momci iz benda zakleti su rokeri, koji sami komponuju muziku koju izvode, zbog čega su i dobili tri "da" od žirija "Ja imam talenat". Oni dolaze iz Aranđelovca i na sceni deluju veoma moćno.

Vjekoslav Vidović

Vjekoslav je jedini takmičar koji dolazi iz susedne Hrvatske, a među polufinaliste se plasirao zahvaljujući svom neobičnom performansu. Naime, on je moderni derviš, koji na sasvim nov način prezentuje ne tako uobičajeni muški trbušni ples.

Marija Serdar

Iako ima svega 11 godina, ova učenica iz batajnice već je dobila nadimak "srpska Adel". U kvalifikacijama se predstavila pesmom "Someone Like You", a publika očekuje da vidi da li će ispuiti svoje obećanje i u polufinalnoj emisiji otpevati nešto od Celine Dion.

Mina Matijašević i Marko Marić

Simpatični Čačani predstavili su se u petoj epizodi i izveli su jednu izvornu makedonsku kompoziciju u kojoj je Minin raskošni glas došao do izražaja. Kako kažu muzika je njihova svakodnevica, a za polufinale su pripremili jedan adađo, što znači da će ponovo raznežiti kako gledaoce tako i žiri.

"Dance Factory"

Sedam devojaka iz Beograda čine plesnu grupu "Dance factory" koja će se takođe nadmetati za glasove publike i žirija u nedelju od 21. čas na RTS1. Kada su dobile tri "da" koliko je bilo potrebno za prolazak u sledeći krug plesale su u belom, dok su za polufinale pripremile tačku kojom će pokazati koliko ima lepote u svetu.

Boris Subotić

Dečak iz Sremske Mitrovice koji je osvojio žiri nakon što je priznao da roditeljima peva po ceo dan u kući, te je zato rešio da malo "dosađuje" i Mini, Miliju i Tasovcu u "Talentu". Boris Subotić je pevao "Zlatni dan" Bisere Veletanlić, a da li će ova nedelja takođe biti zlatna za ovog mališana ostaje da vidimo u polufinalu.

Razigrani barmeni

Milan i Manja su barmeni iz Beograda koji su demonstrirali kako mućkanje koktela može biti veoma zabavna i kreativna aktivnost. Njihova tačka u polufinalu sasvim sigurno će zagrejati sve u studiju jer su pripremili jedno vatreno iznenađenje.

Emilija Đonin

Emilija Đonin je još jedan mladi pevački talenat koji dolazi iz Vršca i mada je za kvalifikacije izabrala da peva numeru Christine Agilere, pokazala je da je veoma zrela za zahtevne kompozicije. U polufinalu je odabrala još jednu muzičku divu Beyonce, a na publici je da oceni da li je njen nastup najbolji.

Izvor: Blic.rs

« Poslednja izmena: 01 Februar 2012, 11:47:28 wonderland »

« Odgovor #25 poslato: 01 Februar 2012, 13:27:38 »
Koliko jace polufinale od prethodnog :dq: Ne znam na osnovu cega prave raspored po polufinalima....

• euronik
  • Hero Member
  • ..ali ja pevam na Evroviziji..ahahahahaha!
« Odgovor #26 poslato: 01 Februar 2012, 15:13:44 »
uh, napuniše mi se oči suza zbog ove malecke Serdar, sjajna je, a tek cela pf. grupa...ne znam kako će samo dvoje proći...kakva šteta za ostale...kakva šteta!!! Svi su u svom talentu fenomenalni!

• Mithrandir
  • Moderators
« Odgovor #27 poslato: 01 Februar 2012, 17:38:05 »
Ja sam uz Emiliju Đonin  :-*   ;(:);
Stvarno su bezvezno raspodelili polufinala. U ovom su troje dece pevača, u prošloj epizodi ih nismo gledali.  :-\ Ovo polufinale mi se čini mnogo jačim od prvog.  :)

• Mithrandir
  • Moderators
« Odgovor #28 poslato: 05 Februar 2012, 22:42:21 »
Ema, najbolja večeras  :-*

« Odgovor #29 poslato: 05 Februar 2012, 22:47:39 »
Nisam gledao večerašnju epizodu... :/ Dajte linkove da pogledam snimke, ako ih ima...

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Jugoslavija Ima Talenat

Započeo Niko

178 Odgovora
4149 Pregleda
Poslednja poruka 24 Jul 2013, 18:34:16
Mislim ono
xx
Jugoslavija ima talenat VOL 2

Započeo IlijaJ

36 Odgovora
1270 Pregleda