Autor Tema: X Factor  (Pročitano 49348 puta)

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
Odg: X Factor
« Odgovor #30 poslato: 13 Oktobar 2011, 01:05:47 »
Ja samo Britance i Amere pratim. Da nema Nicole kod Amera, ne bi pratio ;D

OGAE Serbia forum

• nick-cg
  • Hero Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #31 poslato: 13 Oktobar 2011, 10:14:04 »
Ja jedino pratim italijanski X Factor, pa ako nekog zanima: peta sezona počinje 20. oktobra, ovog puta na tv Sky Uno, ne na Rai 2 kao što je bio slučaj prethodnih godina.

01 :it: Occidentali's Karma    05 :is: Paper
02 :fi: Blackbird              06 :fr: Requiem
03 :no: Grab The Moment        07 :lv: Line
04 :be: City Lights            08 :pt: Amar Pelos Dois

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #32 poslato: 13 Oktobar 2011, 11:02:25 »
Ja jedino pratim italijanski X Factor, pa ako nekog zanima: peta sezona počinje 20. oktobra, ovog puta na tv Sky Uno, ne na Rai 2 kao što je bio slučaj prethodnih godina.

Rado, ali ova 2 su me već zauzela :D

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
« Odgovor #33 poslato: 13 Oktobar 2011, 12:10:21 »
I ja pratim italijanski X Faktor od prve sezone. I bas mi je krivo sto su promjenili televiziju.
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• marco8
  • Hero Member
« Odgovor #34 poslato: 13 Oktobar 2011, 12:44:20 »
Odgledah i Johny-ja. Možda jeste 'šoumen', to stoji, ali je i pjevač. Gledao sam i onu audiciju, kao u kući nekoj. Dovoljno mi je bilo da ga čujem dva - tri stiha i da zaključim da odlično pjeva. Da ne gledam, pomislio bih da pjeva neka sredovečna dama. :D Hahaha, cool lik.
Jesu li iste noći sve te grupe? Ko odlučuje ko ispada, publika, ovaj žiri, zajedno?

• Dea
  • Sr. Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #35 poslato: 13 Oktobar 2011, 14:11:56 »
Ja pratim britanski,australijanski i americki ... Kod Amerikanaca mi je Rachel Crow predobra,a i ona crnkinja Stacy mi je super..

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #36 poslato: 13 Oktobar 2011, 21:26:24 »
Ja za sada gledam samo britanski, ali ću po svoj prilici početi da pratim i ostale. :D Jako mi se sviđa koncept emisije, šteta što neka od naših televizija nije otkupila licencu. :(

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #37 poslato: 13 Oktobar 2011, 21:28:07 »
Jesu li iste noći sve te grupe? Ko odlučuje ko ispada, publika, ovaj žiri, zajedno?

Da, subotom nastupaju oni. U nedelju nastupaju 2-3 poznate ličnosti, i objavljuju se glasovi publike.
Inače uvijek publika glasa, međutim, sad im je palo na pamet da svaki mentor izbaci po jednog, pa napraviše potpuni haos.
Od ovog vikenda publika napokon dobija pravo glasa :cheer:

BTW, gledanost prvog live show-a je opala za 3 miliona u odnosu na prethodnu godinu i prvi live show.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #38 poslato: 14 Oktobar 2011, 00:34:47 »
Bio bih zahvalan ako biste mi rekli gde pratite ova takmičenja jer ja na mojoj kablovskoj def. nemam.
 Inače, preko vaših komentara i pojedinih banera sam saznao za neke mnogo dobre izvođače, zanimljive ličnosti i tako ih zavoleo..Među omiljenim izvođačima su mi: Cher Lloyd, Gamu Nhengu (bilo mi je baš žao kad sam saznao da su je deportovali.. :( ), Misha B i još par njih, ali mi je definitivni favorit do sada Rebecca Ferguson! a 3 najupečatljivija nastupa (među svim kandidatima) su mi def. ova 3..

Ja nju već vidim kao veliku zvezdu, koja nosi nešto savim drugačije u svom glasu, ponašanju, a kada bi samo snimila album sa ovim pesmama koje je pevala u X Factoru verujem da bi to bio pun pogodak, a za mene prava uživancija u različitim stilovima i njenom glasu. Svaku od ovih pesama je otpevala na svoj način, unela svežinu i učinila ih novim i što je najvažnije ''svojim''!

Da ne pišem o tome koliko puta sam gledao njihove audicije i koliko sam ih zavoleo i bio oduševljen od prvog trenutka...
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #39 poslato: 14 Oktobar 2011, 00:42:11 »
Ma meni i dalje nije jasno kako Cher nije odnela pobedu na proslom X Factoru...Za mene je ona van konkurencije bila na tom X Factoru...
Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #40 poslato: 14 Oktobar 2011, 00:44:36 »
Pobeda i nije toliko bitna ako se ti nakon nje izgubiš...A Cher je tu...snima...peva..ima je...ja i ne znam ko je pobednik, ali dobro...ja to nažalost nisam ni pratio...

« Odgovor #41 poslato: 14 Oktobar 2011, 00:57:59 »
Ja ne gledam uzivo online vec dan posle takmicenja odgledam na youtube-u :)

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #42 poslato: 14 Oktobar 2011, 01:00:33 »
Znam ali da je pobedila uspela bi jos vise nego sad. Siguran sam u to...

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #43 poslato: 14 Oktobar 2011, 01:19:44 »
Ja ne gledam uzivo online vec dan posle takmicenja odgledam na youtube-u :)
aha dakle YT krije tajnu...ok...super...hvala za info.

Znam ali da je pobedila uspela bi jos vise nego sad. Siguran sam u to...
verovatno.

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #44 poslato: 14 Oktobar 2011, 09:17:19 »
Ma meni i dalje nije jasno kako Cher nije odnela pobedu na proslom X Factoru...Za mene je ona van konkurencije bila na tom X Factoru...

Eh, meni nažalost jeste. Britanci se uvijek najviše nalože na te mirne i povučene likove sa odličnim glasom, pa je ona tu izvisila. Ona je meni najjači učesnik svih X Factora, ako ćete iskreno :D

Pobeda i nije toliko bitna ako se ti nakon nje izgubiš...A Cher je tu...snima...peva..ima je...ja i ne znam ko je pobednik, ali dobro...ja to nažalost nisam ni pratio...

Pobijedio je Matt Cardle, i kao što sam već rekao, flopnuo je, kao što sam i očekivao. Da li bi Cher bolje prošla... ne bi. Samo bi se još više obavezala za produkcijsku kuću, a ovako je mogla da radi šta hoće. Već ima singl #1, a i 'With Ur Love' će po svemu sudeći biti #1. Inače, album joj se zove Sticks + Stones i izlazi 7. novembra! ;(:);

Rebecca izdaje singl 27.11. koji se zove 'Nothing's real but love', dok One Direction izdaje drugi singl koji se zove 'Got to be you'.

Raspored nastupa poznatih na X Factoru:
09.10. - Matt Cardle, Cee Lo Green
16.10. - Katy Perry, The Wanted
23.10. - Professor Green,
30.10. - CHER LLOYD,
06.11. -
13.11. - One Direction
20.11. -
27.11 - Rebecca Ferguson
04.12. -

I da, opet je nestao link za gledanje uživo, sad ću nekog da istučem >:(

(izvinjavam se na ogromnom postu, zanio sam se :D)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
The Eurovision Factor

Započeo DeMarcus

207 Odgovora
7454 Pregleda
Poslednja poruka 25 Januar 2015, 22:48:30
Petar
exclamation
X Factor Adria

Započeo Petar

7328 Odgovora
205152 Pregleda