Autor Tema: X Factor  (Pročitano 50474 puta)

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
Odg: X Factor
« Odgovor #15 poslato: 12 Oktobar 2011, 00:04:03 »
I meni je žeo Amelije. :( Skroz je bila korektna. A od devojaka mi je favorit Dženet. :-* Ima specifičan vokal i voleo bih da što duže ostane na takmičenju. I Miša je isto odlična, devojka razvaljuje.

OGAE Serbia forum

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #16 poslato: 12 Oktobar 2011, 00:05:19 »
Ma Johnny je CAR!
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
« Odgovor #17 poslato: 12 Oktobar 2011, 01:23:41 »
AUDICIJA 1

AUDICIJA 2

ZAVRSNA AUDICIJA

EMISIJA 1 (tu je ispala)

« Poslednja izmena: 12 Oktobar 2011, 01:28:01 TyKy »

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
« Odgovor #18 poslato: 12 Oktobar 2011, 01:29:28 »
A evo i cura koje su prosle. Sve su 3 bolje od nje.

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
« Odgovor #19 poslato: 12 Oktobar 2011, 02:12:19 »
A ovo je marco naj zvijezda britanskog X Factor-a 2011...

http://www.youtube.com/watch?v=bO1DgN9gcfg&feature=related

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #20 poslato: 12 Oktobar 2011, 09:22:18 »
Ma Amelia je najjača i tačka :D

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
« Odgovor #21 poslato: 12 Oktobar 2011, 12:20:14 »
Nije. ::)

« Odgovor #22 poslato: 12 Oktobar 2011, 12:30:49 »
Odgledao i ja prvi put taj cuveni X Factor juce i definitivno cu nastaviti da pratim, odlican sou! :G) Da kazem svoje utiske... Da pocnem od zenske grupe. Nijedna me nije oborila s nogu, ali su sve bile sasvim solidne. Janet mi se ipak malo izdvojila, fino je prenela pesmu. Misha me nije odusevila kao vecinu, ali je nastup bio zanimljiv, ima jak glas i smatram da je zasluzeno prosla. Sophie je ok otpevala, ali fali mi tu nesto malo, jos malo emocija i vise opustenosti. Amelia je realno najslabije otpevala, mada se super snalazi na sceno, ipak mislim da je mozda realno ispala. Sto se grupa tice, moram da kazem da sam mislio da mi se ni jedna nece svideti. Rhythmix su solidne i manje-vise uklopljene ali to nije to za mene. Grupa koja se nalazi u mom top 3 je The Risk, oni su mi bas celina, dobri vokali, dobar nastup, meni su bili odlicno ;(:); Sto se ostale dve tice nisu mi se dopali ni Nu Vibe ni 2shoes previse, ali ove devojke iako po mom misljenju nisu neki vokali, imale su primetan i zabavan nastup. Nu Vibe su mi totalno neusaglaseni, po mom misljenju nisu zasluzili top 12... Sto se tice starijih od 25, moracu da se ne slozim sa TyKy-jem, jer se meni Johnny uopste ne dopada, nikada nisam voleo takmicare koji iskljucivo na zabavu prolaze, meni licno nije zanimljiv, ja navijam za pevace, ne za zabavljace... Jonjo koji je ispao je imao prilicno mlak nastup, tako da razumem zasto je ispao. Kitty je jako primetna, solidno je izvela pesmu, recimo da je kod mene negde u sredini. U ovoj grupi takmicara nalazi se moj drugi takmicar iz top 3, a to je Sami, koja je odlicno otpevala, a i nekako mi je sva pozitivna ;(:); I ostala je jos grupa u kojoj je mentor moj omiljeni clan zirija Gary Barlow, najcesce sam se slagao sa njim, mada negde i ne. Zao mi je sto je James ispao, jako lepo peva, mada je konkurencija bila jaka, jer je po mom misljenju Gary izabrao najbolje takmicare. Meni licno Craig je bio najslabiji iako su ga nahvalili, meni nesto nije legla njegova interpretacija, nije me ubedio da je njegova emocija iskrena. Frankie je jako dobar vokal i mislim da ce zasluzeno daleko dogurati. Medjutim, glavni favorit iz grupe mi je Marcus. Super je na sceni, ima dobar vokal, harizmatican je, pesmu kojom po mom misljenju ne mozes previse pokazati vokal, jer i nije previse melodicna, izveo je jako dobro ;(:);

Dakle, posle prve emisije moj top 5 izgleda ovako:
1. Marcus Collins
2. Sami Brooks
3. The Risk
4. Frankie Cocozza
5. Janet Devlin

A bottom 3 ovako...
10. Rhythmix
11. Nu Vibe
12. Johnny Robinson

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
« Odgovor #23 poslato: 12 Oktobar 2011, 12:59:22 »
Eto vidis kako nam se ukusi razlikuju. Ja smatram da Johnny nije soumen, vec pjevac. Ima predivan, meni milujuci glas. Uzivam dok ga sluam.
A po mom misljenju, grupa muskaraca bi trebala da ispada 1 po 1.

• Dea
  • Sr. Member
« Odgovor #24 poslato: 12 Oktobar 2011, 14:49:33 »
Ja mislim da je Amelia od devojaka zasluženo ispala,ali isto tako mislim da je bolja od velike većine drugih kandidata.
Moji favoriti su :

1.Misha B
2.Janet Devlin
3.Craig Colton
4.Kitty Brucknell ( Moram reći da me kao osoba iritira,ali ima predivan glas i ostala sam bez teksta kada je pevala Who Wants To Live Forever)

I Johnnyja obozavam,ima baš mio glas :)

Kao pobednika vidim Mishu ili Janet(Ne zato što su mi favoriti,nego mislim da će biti tako)

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #25 poslato: 12 Oktobar 2011, 18:53:43 »
E, pa to je meni bezveze. Da se nije desio taj 'Big Twist', sve 4 cure bi prošle, i to zasluženo, a ovako je jedna morala :(
@Destroyer: Amelia jeste naše godište ;D Rođendan joj u nedelju :)

Drago mi je što nas dosta prati, možemo zajedno komentarisati :cheer: :D
Sad mi je favorit Misha B. :)

A sudije... hm...
1. Gary - nervira me. Niko drugi (skoro) ne valja, a svi njegovi savršeni. Upada svima u riječ i u odluku, kao 'ako ona ne prođe ja odlazim'. Ma ajde više.
2. Kelly - aaaaaaa. FejKeli. I ona i njeno upadanje i ulizivanje Garyju. Nadam se da je neće biti kao sudije sledeće sezone.
3. Tulisa - HALAJT ove sezone ;D Najjača je, definitivno, sa svima je radila podjednako i iskreno, tačno se vidi, a i svi su to rekli. :G)
4. Louis - smorrrrrr, al' iskusan je čovjek, tu je od početka :D

I još nešto... primijetio sam da je Craig kupio dosta ljudi... vremenom će svi shvatiti šta je on. Ima dobar glas, ali ništa više od toga.
« Poslednja izmena: 12 Oktobar 2011, 18:59:53 Majsta94 »

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #26 poslato: 12 Oktobar 2011, 19:51:07 »
Mene Misha B nervira kao pojava ali da peva ume da peva :D I da ima harizmu ima je ;D. I sto bi rekao Majsta ima X Factor :D :D :D
Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #27 poslato: 12 Oktobar 2011, 22:13:39 »
Po mom mišljenju, svako od učesnika (mislim na top 16) je na svoj način OK i imaju talenta. Ipak, izdvojile su mi se Miša i Dženet. Kiti je isto sjajna, ali me pomalo nervira kao pojava. Njeno ponašanje na audiciji mi je bilo skroz bezvezno i nedolično. Od momaka mi je definitivno najbolji Markus Kolins, skroz je harizmatičan i vlada scenom, a uz to ima jako dobar vokal i mislim da će on biti u borbi za pobedu. Grupe me nisu nešto naročito kupile, rekao bih da su, pa u najmanju ruku, prosečne.

Moram da priznam da sam se zarazio ovim šou-om, stvarno je odličan, format je jako dobro osmišljen. :G) Definitivno ću i ubuduće pratiti live večeri. :)

Žiri mi se sviđa, skroz su fer i korektni. Ipak, Gari i Tulisa su mi najjači, a i Keli je skroz otkačena. :D

Kada se osvrnem na pobednike prethodnih serijala, mislim da se jedino Leona Lewis maksimalno proslavila i da je definitivno najveće otkriće X faktora. Jako volim i Aleksandru Burke, i uz Leonu, ona mi je isto najkvalitetniji pobednik. Od momaka bih izdvojio Mata Kardla i Šejna, njihovi vokali su odlični, i mogu reći da su zasluženo pobedili. Ali Leon Džekson i Džo Mekelderi su mi zasigurno 'najslabiji' pobednici, 'em nisu ništa specijalno, 'em ne vidim da su nešto popularni. Takođe, jako mi je žao što Oli Murs nije pobedio u šestom serijalu.

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #28 poslato: 12 Oktobar 2011, 23:58:44 »
Đole, Oliju je bolje što nije pobijedio, proslavio se 100000x više ne samo od Džoa, nego i od drugih pobjednika. Met će 'flopnuti' već sa prvim singlom, a budući da mu album ima 17 pjesama, vjerovatno će i on.

I da, izuzetno mi je drago što smo sad svi kolektivno zaraženi :D :D :D Ja se zarazio prošle godine, blame Cher ;D

Nego da vas pitam, prati li iko i US X Factor?
« Poslednja izmena: 13 Oktobar 2011, 00:13:54 Majsta94 »

« Odgovor #29 poslato: 13 Oktobar 2011, 00:57:55 »
Ja sam poceo proslog vikenda da pratim i madjarski X factor, tek treba da bude prvi live show u subotu :) S tim sto tu samo odslusam kako su pevali, jer komentare zirija svakako ne razumem  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

exclamation
X Factor Adria

Započeo Petar

7328 Odgovora
217239 Pregleda
Poslednja poruka 17 Oktobar 2016, 21:39:55
Mikrofondzija
xx
The Eurovision Factor

Započeo DeMarcus

207 Odgovora
7777 Pregleda