Autor Tema: Zvezde Granda  (Pročitano 21228 puta)

Odg: Zvezde Granda
« Odgovor #30 poslato: 19 Jun 2011, 02:30:41 »
Hehe
Cekam sledece subote hitove, cekam pesmu JECE GERBEC!

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 19 Jun 2011, 15:28:43 »
.Poslednji.Let., ne znam da li znas da Jelena Gerbec iza sebe vec ima jedan album koji je pre par godina izdala za VIP produkciji, a pesma "Hajmo na sto" se slusala :)

« Odgovor #32 poslato: 19 Jun 2011, 18:27:44 »
Коментар са Б92:
Ови што су били на Звездама Гранда се боље проведоше него ови са Калемегдана што су слушали Ејми.
#хвалатијаниномцрнцу

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #33 poslato: 19 Jun 2011, 19:03:13 »
Kako sam ja obožavao te Jelenine pjesme :D :D :D
Stalno sam vrtio to i Ovde više ne živi Jelena ;D
Baš mi bilo drago kad sam saznao da je to ona :)

« Odgovor #34 poslato: 19 Jun 2011, 21:20:12 »
Pozdrav svima.

Drago mi je sto je Stefan pobijedio. Kada su on i Ivana ostali, bilo mi je svejedno...i ona i on su mi izuzetno simpaticni ljudi, ali i fantasticni pjevaci. Grand je dobio 2 fenomenalna vokala, sad samo da im daju dobre i kvalitetne pjesme, pjesme koje ce im odgovarati.

Moj favorit od septembra joss ( zapravo od 2008) je bila Mirjana Mirkovic, i zadovoljan sam 5.mjestom. Uopste, to sto je stigla do samog finala i Arene je za mene kao njenog fana fenomenalna stvar. Nadam se da ce i ona dobiti pjesme kakve zasluzuje, i da ce napraviti karijeru.

Sve u svemu, sve cestitke Stefanu za pobjedu, a i Ivani, Mirjani, pa i ostalim kandidatima. Milan Mitrovic je juce pravio dobru atmosferu, svi su korektno otpjevali....

Cak mi je i redoslijed sasvim dobar ( sem eventualno Misela koji je trebao biti 5. a Mira 4). U svakom slucaju...to bi bilo to!!!

« Odgovor #35 poslato: 19 Jun 2011, 23:01:39 »
Albatros isti favoriti kao moji i Majstini, sta kazes na Jelenu Gerbec?

Stevo, cuo sam za to, ali nisam slusao njen album znao sam samo pesmu 'Ovde vise ne zivi Jelena' i kad se pojavila u zg nisam zeleo da poslusam njen album jer sam je zavoleo kao zg i rekao sam da cu poslusati album kada ona vise ne bude u takmicenju...I uspeo sam da se suzdrzim.Kad je Jeca ispala, sledeceg dana skinuo sam ceo album i pesme su super.Izdvajaju se 'Hajmo na sto', 'Ovde vise ne zivi Jelena', 'Od tuge do poraza', 'Lako zapaljiva' bas slatke pesmice i super
Cekam sledecu subotu da cujem pesmu i nadam se da Jelena nece dobiti neki 'shit' od pesme tipa prosle godine 'Ne moze ljubav da nestane' i slicno.
Nema za nju zime hehe
Stevo, kako se ona tebi cini?

« Odgovor #36 poslato: 19 Jun 2011, 23:38:46 »
Gerbec je trebala u finale umjesto Sarovicke.

Nego, kada su im premijerne pjesme...kao u prethodnim generacijama? Odmah, sledece subote? Ko snima sve po pjesmu, na zajednickom cd-u?

« Odgovor #37 poslato: 19 Jun 2011, 23:44:58 »
U subotu u 21 h svih 12 pesama, jer snima top 12, plus jedna zajednicka zenska, jedna zajednicka muska, tako da je nebitno ko je usao u finale, kad ce se Pepi, Aleksicka, Vuckovicka i Gerbec proslaviti vise nego neke persone tamo

« Odgovor #38 poslato: 19 Jun 2011, 23:47:35 »
Dobra mi je Jelena Gerbec, ima lep glas, fino peva, i ovako mi deluje ok, smatram da je trebalo da se nadje u top 5 i mislim dace biti jedna od popularnijih iz ove sezone :)

« Odgovor #39 poslato: 19 Jun 2011, 23:48:13 »
Auuu..

Jedva cekam Mirjaninu pjesmu, kao i Stefanovu, Ivaninu, Jeleninu ( Jelena Gerbec), pa i Mitrovicevu...Pepijevu, naravno.

Nadam se da ce izbaciti refrene opet na YT kao onda par dana pred premijeru. Zna li se otprlike kakvu ko ima pjesmu?

« Odgovor #40 poslato: 20 Jun 2011, 10:35:02 »
Nista se ne zna jos, znam samo da Pavkovic jos nije snimila, danas treba izabrati neke pesme je probala i tako....i  u subotu ce biti premijere pesama celih i bice odmah da se skine sa neta sigurno xD

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #41 poslato: 20 Jun 2011, 10:37:06 »
Jedva čekam ;D
A msm da će možda večeras pustiti isječke svih pjesama, kao prošle godine ;)

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #42 poslato: 20 Jun 2011, 14:33:38 »
Gerbec je trebala u finale umjesto Sarovicke.

Ona uopste nije trebala da se takmici.
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

« Odgovor #43 poslato: 21 Jun 2011, 00:10:05 »
Tiky ako mislis zbog cd-a i vec pesama koje je snimila, onda od 52 kandidata nije trebalo da se takmici preko 20 njih jer su mnogi ucestvovali na festivalima, a plus tek sto su rodbinske veze radile za 6-7 njih

« Odgovor #44 poslato: 21 Jun 2011, 00:31:18 »
@ Poslednji let

Da ne znas, ko ce imati kakvu pjesmu?

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Happy Zvezde i Zvezdice

Započeo 022boy

8 Odgovora
549 Pregleda
Poslednja poruka 22 Jun 2017, 22:57:24
stres92
xx
Pinkove Zvezde i Zvezdice

Započeo AjvanPi

1023 Odgovora
30407 Pregleda