Autor Tema: Zvezde Granda  (Pročitano 18237 puta)

Odg: Zvezde Granda
« Odgovor #15 poslato: 13 Jun 2011, 11:25:41 »
@Poslednji let:  Ne znam, zanimljiv mi je :)  I dobro peva decko  :) 

Ovi ostali kandidati mi nisu privukli paznju. Ako bih koga jos odabrao da su dobri, to su Mirjana Mirkovic i Andrija Markovic, ako je usao u finale, ne znam nisam pratio skorije

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 13 Jun 2011, 11:28:43 »
Usao je
A zaboravio si Ivanu Pavkovic.Ona i se ne svidja?

« Odgovor #17 poslato: 13 Jun 2011, 11:41:53 »
I ona je ok :)  Nije moj favorit, ali je dobra  ;zv:)

Ne volim onu Bojanu Sarovic  :-\  U proslim zvezdama granda je bila super, sada mi se ne svidja uopste

« Odgovor #18 poslato: 13 Jun 2011, 15:11:55 »
Meni se svidja kod nje sto se bas puno druzi sa fanovima

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
  • Zemlja: rs
« Odgovor #19 poslato: 19 Jun 2011, 00:18:21 »
..da podržim sugrađanku Ivanu Pavković, ako glasate evo jedan poziv da glasate za nju.

ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #20 poslato: 19 Jun 2011, 00:50:24 »
Super je Ivana, ima lep i cist glas i bas joj leze pesme Jelene Tomasevic.
Za nijansu mi je bolji Stefan, mada mi je u principu svejedno ko ce od njih dvoje pobediti.
Zanimljivo je da su u superfinalu dvoje ljudi koji su uglavnom pevali zabavnjake i to je bas lepo!

edit: I eto, pobedio je Stefan!
« Poslednja izmena: 19 Jun 2011, 00:59:26 etica »

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #21 poslato: 19 Jun 2011, 01:03:50 »
ČESTITKE Stefanu, bio je odličan! Iako sam, naravno, navijao i glasao za sugrađanku, ne mogu a da ne pohvalim i Stefana. I da, i meni je drago da su uglavnom pevali zabavnjake što znači da je i narodu više preko glave kvazi narodnjaka iako smatram da ima predivnih pesama i u tom žanru što novijih što starijih. U svakom slučaju još jednom čestitke Stefanu, ali i Ivani na vicešampionskom mestu.
P.S. moja majka je podržavala do super finala Stefana. Kaže da joj je mnogo drag pored toga što dobro peva.

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
  • Zemlja: gr
« Odgovor #22 poslato: 19 Jun 2011, 01:10:58 »
Moji favoriti su bili:
1. Mira
2. Ivana
3. Stefan

Tako da sam ja PREZADOVOLJAN!!! :)
1. :itb: 2. :ptb:
3. :frb: 4. :cyb: 5. :beb: 6. :seb: 7. :dkb: 8. :bgb: 9. :hub: 10. :mdb:
11. :ro: 12. :am: 13. :no: 14. :nl: 15. :il: 16. :at: 17. :pl:
18. :gr: 19. :gb: 20. :au: 21. :hr:  22. :az: 23. :by: 24. :de: 25. :ua: 26. :es:

« Odgovor #23 poslato: 19 Jun 2011, 01:18:10 »
Bravo Stefane! :G) :win: Iako mi je Ivana ostavila ubedljivo najveci utisak u ovom finalu, cak sam poslao i glas za nju. Voleo bih da je ona pobedila, ali ovo dvoje superfinalista (koji su se, pak, vratili iz baraza) bi morali da razbiju sve predrasude o Zvezdama Granda!

Mada se mora priznati da je ove sezona korak u nazad u odnosu na predhodne po popularnosti, koncepciji, broju glasova, clanovima zirija, voditeljima itd.

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #24 poslato: 19 Jun 2011, 01:25:34 »
Ali Ivana i Stefan bukvalno sve mogu pjevati ;D
Nema više onog - narodnjak pobjeđuje ;D
I to mi je drago!

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #25 poslato: 19 Jun 2011, 01:34:42 »
I da, i meni je drago da su uglavnom pevali zabavnjake što znači da je i narodu više preko glave kvazi narodnjaka iako smatram da ima predivnih pesama i u tom žanru što novijih što starijih.

Svakako da i u narodnoj muzici postoje lepe pesme, ali lepo je tj. bilo bi lepo da u medijima podjednako budu zastupljeni svi zanrovi. Ipak su nekako ovi kvazi narodnjaci svih ovih godina bili u prednosti tako da sam iznenadjena sto su njih dvoje izbili u prvi plan.
Imam utisak da se sve nesto izmesalo, vise ne znam ko sta peva. Cujem tako pesmu koju peva recimo Ceca i to se kao svrstava u narodnjake, a zatim nesto slicno njoj, recimo Ana Nikolic, se svrstava u zabavnjake. Nema tu neke razlike, a opet kao ne pripadaju istom zanru. Kom zanru pripada na pr. Ana Kokic? Ja nemam pojma. 

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #26 poslato: 19 Jun 2011, 01:41:58 »
Ali Ivana i Stefan bukvalno sve mogu pjevati ;D
Nema više onog - narodnjak pobjeđuje ;D
I to mi je drago!
Upravo! Slažem se.

4 etica- odavno nema granica među žanrovima, sve se ispomešalo, ali bitno je da je jedna suptilnost u nastupima ovo dvoje prevagnula, bez puno kiča, sjaja i veštačkih pomagala što inače krasi prave zabavnjake iliti pop pevače. ovo pišem u odnosu na ono koliko sam ja pratio. I nekako što mi je najviše prijalo da vidim - skromnost. možda grešim jer nisam merodavan da dajem nekakvu ocenu s'obzirom da nisam pomno i sa velikom pažnjom pratio ali to je moj utisak o superfinalistima na osnovu viđenog.

« Odgovor #27 poslato: 19 Jun 2011, 02:14:34 »
Ja sam prezadovoljan sa prva dva mesta, iako je u toku takmicenja bilo nekoliko nepravdi, moram da kazem da je finale potpuno realno :)

« Odgovor #28 poslato: 19 Jun 2011, 02:20:00 »
BRAVO!
BRAVO!
BRAVO

Prva dva mesta super, pobednik super, Ivka ih je sve oduvala naravno, i drago mi sto je Mira M. dospela u top 5

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #29 poslato: 19 Jun 2011, 02:26:06 »
BRAVO!
BRAVO!
BRAVO

Prva dva mesta super, pobednik super, Ivka ih je sve oduvala naravno, i drago mi sto je Mira M. dospela u top 5

:cheer: :cheer: :cheer:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Pinkove Zvezde i Zvezdice

Započeo AjvanPi

996 Odgovora
29158 Pregleda
Poslednja poruka 17 Jun 2017, 00:43:58
stres92
xx
Happy Zvezde i Zvezdice

Započeo 022boy

8 Odgovora
424 Pregleda