Autor Tema: Zvezde Granda  (Pročitano 12978 puta)

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
  • Zemlja: gr
Zvezde Granda
« poslato: 11 Jun 2011, 07:37:24 »
Iako znam da ih mnogi ne vole, ima i nas koji volimo :D
Pa eto, ako iko prati, napišite koga očekujete u finalu koje će se održati u sledeću subotu u BG Areni ;)

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=810.0
1. :itb: 2. :ptb:
3. :frb: 4. :cyb: 5. :beb: 6. :seb: 7. :dkb: 8. :bgb: 9. :hub: 10. :mdb:
11. :ro: 12. :am: 13. :no: 14. :nl: 15. :il: 16. :at: 17. :pl:
18. :gr: 19. :gb: 20. :au: 21. :hr:  22. :az: 23. :by: 24. :de: 25. :ua: 26. :es:

OGAE Serbia forum

Odg: Zvezde Granda
« Odgovor #1 poslato: 11 Jun 2011, 17:49:25 »
Pratim od prve sezone, jer volim takmicenja ovog tipa, a i svake godine se pojavi par odlicnih pevaca... Ove godine moram da kazem da uopste nisam zadovoljan time ko ce se sve naci u finalu, bar se nadam da ce neko ko ne valja ispasti veceras. Par dobrih pevaca je jako brzo ispalo, ali se nekoliko odlicnih plasiralo u top 12. Medjutim, vec sa ispadanjem Jelene Gerbec, koja je po mom misljenju sasvim dobra, video sam u kom pravcu je krenulo, sto je nedelju dana kasnije dokazalo izbacivanje jedne od ubedljivo najboljih Mirjane Aleksic. Jelena Vuckovic je vec eliminaciju zasluzila... I sada imamo top 9 u kome se nalaze samo dvoje pevaca vrednih pomena, a to su Stefan Petrusic i Ivana Pavkovic. Odlicni pevaci za klasu bolji od ostalih. Solidna mi je Mirjana Mirkovic, iako tu nesto fali, ali se bolje pokazala od ostalih. Misel Gvozdenovic je skroz prosecan vokal, Dragi Domic mozda za nijansu bolji, ali isto tako daleko antipaticniji, izgleda mi kao neki umisljeni streber na sceni i dosta falsira dok peva. Petar Mitic ima potencijal koji ne koristi ni 2%, peva potpuno bez emocija i u pola glasa, uopste nisam zadovoljan njim iako imam osecaj da ce pobediti. Andrija Markovic i Milan Mitrovic su mi jako losi, a ona za koju bih voleo da ispadne, iako znam da nece, i ona koja mi je uzasna i ogroman antitalenat i uz to devojka bez ikakve harizme mi je Bojana Sarovic!

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #2 poslato: 11 Jun 2011, 17:58:46 »
I meni je baš žao što su Jelena i Mirjana ispale... ja ih vidio u finalu :(

« Odgovor #3 poslato: 11 Jun 2011, 19:00:16 »
Volio bih da veceras ispadne njih 2,3...ali kad moze samo jedan, neka bude ili Andrija ili Dragi.

Mirjana do pobjede!!!!! A i Pavkovicka nije losa.

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #4 poslato: 11 Jun 2011, 20:35:00 »
Volio bih da veceras ispadne njih 2,3...ali kad moze samo jedan, neka bude ili Andrija ili Dragi.

Mirjana do pobjede!!!!! A i Pavkovicka nije losa.

Toooooooo :cheer: ;D

« Odgovor #5 poslato: 11 Jun 2011, 20:45:10 »
Pratim od prve sezone, jer volim takmicenja ovog tipa, a i svake godine se pojavi par odlicnih pevaca... Ove godine moram da kazem da uopste nisam zadovoljan time ko ce se sve naci u finalu, bar se nadam da ce neko ko ne valja ispasti veceras. Par dobrih pevaca je jako brzo ispalo, ali se nekoliko odlicnih plasiralo u top 12. Medjutim, vec sa ispadanjem Jelene Gerbec, koja je po mom misljenju sasvim dobra, video sam u kom pravcu je krenulo, sto je nedelju dana kasnije dokazalo izbacivanje jedne od ubedljivo najboljih Mirjane Aleksic. Jelena Vuckovic je vec eliminaciju zasluzila... I sada imamo top 9 u kome se nalaze samo dvoje pevaca vrednih pomena, a to su Stefan Petrusic i Ivana Pavkovic. Odlicni pevaci za klasu bolji od ostalih. Solidna mi je Mirjana Mirkovic, iako tu nesto fali, ali se bolje pokazala od ostalih. Misel Gvozdenovic je skroz prosecan vokal, Dragi Domic mozda za nijansu bolji, ali isto tako daleko antipaticniji, izgleda mi kao neki umisljeni streber na sceni i dosta falsira dok peva. Petar Mitic ima potencijal koji ne koristi ni 2%, peva potpuno bez emocija i u pola glasa, uopste nisam zadovoljan njim iako imam osecaj da ce pobediti. Andrija Markovic i Milan Mitrovic su mi jako losi, a ona za koju bih voleo da ispadne, iako znam da nece, i ona koja mi je uzasna i ogroman antitalenat i uz to devojka bez ikakve harizme mi je Bojana Sarovic!

Svaka cast na poruci!
Jelenu Gerbec sam primetio na pocetku, prvim nastupom  'POSLEDNJI LET' me je 'kupila'.Najbolje je otpevala 'POSLEDNJE VECE'
Prosla je u top 12 sasvim zasluzeno, ali ona  je iskreno zasluzila finale, pogotovo kada pogledamo ko je sve dosao u top 12!
Moji favoriti koji su ostali su MIRKOVIC MIRJANA I PAVKOVIC IVANA i navijam za njih veceras jer ne zasluzuju ispadanje!NIKAKO!
Voleo bih da ispadne neko od: MITROVIC, kAKI, DOMIC, pa cak i PETAR MITIC koji je smorio
A da ne pricam o  'regularnom' ispadanju MIRE ALEKSIC, NEMANJE VLAHOVICA, ANE SEVIC, MILICE RADONIC, ALEKSE RADENKOVICA, DARKA MARTINOVICA, pa cak i IVANE DULIC!!!

« Odgovor #6 poslato: 11 Jun 2011, 20:53:58 »
I samo da dodam, veceras posle izbacivanja ima iznenadjenje, mnogi pricaju da ce objaviti da GERBEC, VUCKOVIC I ALEKSIC ipak ostaju u grandu i snimaju pesme
Ako ih ne zadrzi propao je, ko li ce mu snimati hitove, osim Mirkovicke, Pavkovicke i Petrusica....jedino su tu Gerbec i Aleksic, koje su kao stvorene za scenu, nazalost samo grandovu, jer nema drugih produkcijskih kuca koje vrse promociju i imaju svoju emisiju, mada im je promocija nikakva, niko ne gleda vise grand emisije jer u njima moze samo videti TOSU I DJOSU, ESTRADNU SKOLU I po sto puta reklamu za Anti Kilogram

« Odgovor #7 poslato: 12 Jun 2011, 19:52:20 »
Cini mi se da je opala popularnost u odnosu na ranije sezone. Nekako mi nema to onaj sjaj kao ranije. Licno gledam retko, jer uglavnom ne praktikujem da sam subotom kod kuce.
Kao i uvek, vecina su veoma dobri vokali. Ubedljivo najbolja mi je Mirjana Aleksic, ali je ona ispala. :( Mnogo mi se svidjala i Milica Radonic...

Ako bi zeleli da vrate popularnost ovoj emisiji, trebalo bi da Sasa Popovic i ostali naprave pauzu vecu od godinu dana, kako su inace. Kad ono prave audicije vec za sledecu godinu i nova sezona pocinje vec u septembru. Videcemo kako ce proci ovo finale u Areni, pa onda i naredna sezona...

« Odgovor #8 poslato: 12 Jun 2011, 20:15:51 »
Inace Popovic je video ko je sve usao u top 8 i svestan cinjenice da mu te osobe nece stvoriti hitove(cast izuzecima) resio je da zadrzi i Petra Mitica, Mirjanu Aleksic, Jelenu Gerbec i Jelenu Vuckovic. Ovo mu je najpametniji, mozda i jedini pametan potez u ovoj sezoni

• marco8
  • Hero Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #9 poslato: 13 Jun 2011, 00:46:39 »
Pratio sam juče i da li sam dobro čuo? 256000 glasova? I to je ograničen broj poruka. :o Junački

Ona Bojana je horor pjevala, ako uzmemo u obzir koja je faza takmičenja i da je ovo sad finale.

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #10 poslato: 13 Jun 2011, 01:43:42 »
E bas tako, Bojana je horor pevala (k'o naziv neke pesme :D) i nema dve blage veze.

Dobar je Stefan Petrusic.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
  • Zemlja: rs
« Odgovor #11 poslato: 13 Jun 2011, 02:02:04 »
Biću možda subjektivan ali čvrsto podržavam moju sugrađanku Ivanu Pavković, a glas ide i Stefanu..(posebne simpatije idu od moje majke koja ga gotivi).
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

« Odgovor #12 poslato: 13 Jun 2011, 02:13:51 »
Posto su ispale Mirjana Aleksic i Jelena Gerbec, jedini od mojih favorita koji je ostao u trci za finale je Dragi Domic i nadam se da ce da pobedi  ;zv:)  ;zv:)  ;zv:)

« Odgovor #13 poslato: 13 Jun 2011, 11:03:21 »
Au, kako ti je Dragi favorit?
Ja ga zovem Smorko Dosadic, meni se njegovo pevanje nimalo ne svidja, a izbor pesama je uzas

I da, dobri su ti bili jedini favoriti, isto kao i moji!Snimaju pesmeeeeeee!

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #14 poslato: 13 Jun 2011, 11:07:14 »
Au, kako ti je Dragi favorit?
Ja ga zovem Smorko Dosadic, meni se njegovo pevanje nimalo ne svidja, a izbor pesama je uzas

Slažem se :D :D :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Pinkove Zvezde i Zvezdice

Započeo AjvanPi

996 Odgovora
28984 Pregleda
Poslednja poruka 17 Jun 2017, 00:43:58
stres92
xx
Happy Zvezde i Zvezdice

Započeo 022boy

8 Odgovora
388 Pregleda