Autor Tema: Pinkove Zvezde i Zvezdice  (Pročitano 28328 puta)

• stres92
  • OGAE member
  • Good old days...
  • Zemlja: rs
Odg: Pinkove Zvezde i Zvezdice
« Odgovor #960 poslato: 04 Decembar 2016, 15:32:07 »
A da li je neko primetio da je Šaban zapalio cigaru kad je Zorica otišla?  ;D
Top10:nob::beb::geb::cyb::eeb::azb::lvb::plb::hub::seb:Top10

OGAE Serbia forum

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: dk
« Odgovor #961 poslato: 04 Decembar 2016, 15:33:17 »
Sta je bilo? :O

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

1. :dkb: 2. :gbb: 3. :chb: 4. :rsb: 5. :eeb: 6. :atb: 7. :plb: 8. :itb: 9. :nob: 10. :ieb:

11. :fr: 12. :bg: 13. :ua: 14. :nl: 15. :lv: 16. :mt: 17. :md: 18. :be: 19. :az: 20. :ro: 21. :ge: 22. :au: 23. :is: 24. :by:: 25. :cz: 26. :sm:

27. :de: 28. :il: 29. :am: 30. :pt: 31. :hr: 32. :ru: 33. :gr: 34. :lt: 35. :cy: 36. :al: 37. :hu: 38. :se: 39. :es: 40. :fi: 41. :me: 42. :si:

• Mark
  • Hero Member
  • Tell me baby where we draw the line?
  • Zemlja: hr
« Odgovor #962 poslato: 04 Decembar 2016, 16:01:04 »
A da li je neko primetio da je Šaban zapalio cigaru kad je Zorica otišla?  ;D

Jaooo, da  :D I cijelo vrijeme je pričao o kladionici, kao propao mu listić koji je uplatio, pa priča nešto kao "trebao sam staviti sve ikseve" ili tako nešto :D Kakav lik :D

Ukratko - Zorica je napala Milana i Aleksandru da su se urotili i da je cijelo vrijeme sprdaju, podsmjehuju, potcjenjuju i slično, a usput je i Milana optužila da vrši verbalno nasilje nad njom, Darom i Draganom. Naravno sve je to bilo popraćeno neviđenom dramom i morem Zorkinih suza. :cry: :drug:
FINAL TOP 43

:aub: :lvb: :azb: :eeb: :ptb: :ilb: :byb: :rob: :mkb: :isb:

11. :mt: 12. :be: 13. :ua: 14. :bg: 15. :fr: 16. :at: 17. :ie: 18. :ch: 19. :dk: 20. :gb: 21. :ru:
22. :ge: 23. :nl: 24. :rs: 25. :pl: 26. :it: 27. :gr: 28. :se: 29. :cz: 30. :de: 31. :no: 32. :hr:
 33. :me: 34. :cy: 35. :al: 36. :sm: 37. :hu: 38. :lt: 39. :md: 40. :si: 41. :fi: 42. :es: 43. :am:

"...se o teu coração não quiser ceder, não sentir paixão, não quiser sofrer, sem fazer planos do que virá depois, o meu coração pode amar pelos dois"

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #963 poslato: 04 Decembar 2016, 16:14:40 »

[spoiler=ovo][/spolier]

Ja sam prosto začuđen da je euronik ovo odgledao dva puta! :o To što je Aleksandra u žiriju ne znači da je emisija kvalitetnija, jer nisu se oni podigli na njen nivo, nego se ona spustila na njihov. I ovde nije sve crno ili belo, da bi se birale strane. Zorica je jednostavno popizdela što ne može da bude u centru pažnje, jer je svi kuliraju, a Milan je upravo doprineo time što je subjektivan i nimalo neprofesionalan. Njegova neduhovitost prelazi granice iz godine u godinu, al' dobro, uklapa se u ceo taj propali projekat.

A Aleksandra kao uvek, sarkastična i zlica. I baš je lepa u toj epzodi.  ;zv:) Prosto mi ne idu oni pobožni tviter postovi uz nju... ;D

• euronik
  • Hero Member
  • ..ali ja pevam na Evroviziji..ahahahahaha!
« Odgovor #964 poslato: 04 Decembar 2016, 17:08:17 »
A što da ne gledam mirCo? Bilo mi je možda i zanimljivo.. Volim i ja skandale.. Posebno odgovore i komentare Aleksandre Radović. U ovom slučaju štaviše mislim da je bila i preblaga u odgovoru na napad.
ESC 2017 top 20 by euronik:
:itb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::fib::eeb:
:azb::frb::ptb::czb::aub::mdb::ilb::meb::lvb::gbb:

• Petar
  • Golden Member
  • Vanglobalni moderator
  • Zemlja: kp
« Odgovor #965 poslato: 04 Decembar 2016, 18:13:27 »
Pa kako što da ne gledaš? Pa moraš prvo da pitaš Mirka da ti napravi spisak emisija koje smeš da gledaš ::)
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.

:azb: :bgb: :nob: :dkb: :mkb: :itb: :ilb: :chb: :hrb: :alb:

11. :be: 12. :se: 13. :fr: 14. :rs: 15. :ge: 16. :by: 17. :si: 18. :cy: 19. :hu: 20. :de:
Poslednja izmena: 23.03.2017

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #966 poslato: 04 Decembar 2016, 19:16:46 »
A što da ne gledam mirCo? Bilo mi je možda i zanimljivo.. Volim i ja skandale.. Posebno odgovore i komentare Aleksandre Radović. U ovom slučaju štaviše mislim da je bila i preblaga u odgovoru na napad.

Samo sam začuđen, pošto si često indirektno, pa i direktno isticao kako to nije sfera tvog interesovanja, pa zato.

A što se tiče Aleksandre, ona neće da odgovori direktno i iskreno, jer je valjda u fazoni ''to nije moj nivo'', a njeno ponašanje i gestikulacija govore drugačije. 

Pa kako što da ne gledaš? Pa moraš prvo da pitaš Mirka da ti napravi spisak emisija koje smeš da gledaš ::)

Je l' to imaš neki problem sa mnom ovih dana? 8)

• Petar
  • Golden Member
  • Vanglobalni moderator
  • Zemlja: kp
« Odgovor #967 poslato: 04 Decembar 2016, 19:17:46 »
Saznaće se uskoro :)

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #968 poslato: 04 Decembar 2016, 19:19:23 »
A kako tačno? ;D

• euronik
  • Hero Member
« Odgovor #969 poslato: 04 Decembar 2016, 19:53:56 »
Hajde jednom zauvek da razjasnimo jednu stvar. Sfera mog interesovanja je sve! Naučite to jednom za svagda da se ne biste ti mirCo i još poneki koji me slabo znaju čudili i prevrtali očima. Sve volim da pratim, slušam, gledam, manje ili više. Nešto slabije pratim, nešto redovno. Takmičenja sam oduvek voleo, a u ovom slučaju posebno, povremeno pratim upravo zbog Aleksandre Radović. Da su slabi kandidati, da vrte jedne iste pesme, da ne volim ovaj novi talas klupskih folk pesama, sve to stoji. I za pinkove i za grand zvezde. Tamo pa tek prave scene (zbog gledanosti). Ali to ne znači da ne pratim. I da tu ne može da se nađe, vidi, čuje nešto nešto zanimljivo, dobro. Eto, sad mi posebno bilo zanimljivo zbog događaja u ovoj emisiji. Prosto i jednostavno. Imam svoje omiljene emisije koje redovnije pratim (3 boje zvuka, Lavirint, Slagalica, zvezdice, serija..). Sve ostalo uhvatim kad imam vremena, volje i kad silom prilika čujem ili pročitam da se nešto desilo ili mi neko predloži. Ništa tu nema za čuđenje. Jedan sam prosečan gledalac. I naravno, u raznovrsnoj ponudi uvek ću odabrati ono što mi više prija (muzika, film, emisije, festivali), ali nisam imun ni na ovo drugo. Nit sam slep, niti gluv. Eto.. Da li sam sad bio jasniji?

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #970 poslato: 04 Decembar 2016, 19:58:36 »
Apsolutno. Izivini.

• euronik
  • Hero Member
« Odgovor #971 poslato: 04 Decembar 2016, 20:04:34 »
Nemaš zašto da mi se izvinjavaš. Najsmirenijim tonom je pisan prethodni post, u želji da razjasnim svoj stav. Nikakav napad, povišen ton, velika i podvučena slova, reči, nema u postu. Tako da.. Sve je ok. I ako ti znači, izvinjenje prihvatam iako ponavljam nema razloga za tim. 😉

« Odgovor #972 poslato: 04 Decembar 2016, 20:05:19 »
I ja pratim samo zbog Aleksandre Radović. Nešto sam načula da DM i AR odlaze posle Nove Godine, a da na njihovo mesto dolaze Vesna Zmijanac i Seka Aleksić. Ne znam da li je ovo 100% tačna informacija.
Priđi da se pokloniš za glavu da te skratim!

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: dk
« Odgovor #973 poslato: 04 Decembar 2016, 21:51:55 »
Dramaticno je dosadna Zorica, bas mi je drago kako joj je na kraju bilo lose jer je shvatila da niko nije na njenoj strani. Bravo za Alex i Milana.

• 022boy
  • Sr. Member
« Odgovor #974 poslato: 07 Decembar 2016, 17:36:29 »
Da li su ukinuli baražnu epizodu za odabrane eliminisane iz prva dva kruga? Negde sam pročitao da je prva od dve epizode (u kojoj se Stanković vratio kao gost u žiri) zapravo prva u trećem krugu.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Happy Zvezde i Zvezdice

Započeo 022boy

7 Odgovora
295 Pregleda
Poslednja poruka 08 Oktobar 2016, 16:58:24
Милан
xx
Zvezde Granda

Započeo Majsta94

387 Odgovora
12647 Pregleda