Autor Tema: Holandija 2014: The Common Linnets - Calm after the storm  (Pročitano 7081 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
Odg: Holandija 2014: The Common Linnets - Calm after the storm
« Odgovor #240 poslato: 13 Maj 2014, 18:14:04 »
:G) A mislim da ni po pravilima foruma nije dozvoljeno vređati čak ni javne ličnosti!? :)

Ja sam jadan čak i blokiran zbog uvrede švedskog naroda i konstatacije da je Lorin Ciganka  ;D

FYRIR ISLAND HM 2018

OGAE Serbia forum

• bojan92
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #241 poslato: 13 Maj 2014, 18:14:39 »
Svako snosi posledice za svoje postupke. On ovo namerno radi, pa prema tome, mora da bude svestan da ce i ovakvi komentari da ga sacekaju.

Ja ne radim ovakve stvari pa nema ko da me zove spobodom. Mogu ja da se nekome ne svidjam kako izgledam ali nema razloga da me iko zove ovim nazivom.

A nisam ja jedini koji doticnog tako zovem i smatram da to jeste pa da sad treba da osecam grizu savest zbog toga.

Ne mora neko da nekog naziva psodobom zato sto je ta osoba drag,Mozda je nekome neko spodoba zato sto je klempav,krezav,gojazan,anoreksican,bubuljicav ili pak zato sto ima veliki nos.I sta sad,neko treba da te naziva spodobom zbog toga?

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #242 poslato: 13 Maj 2014, 18:24:34 »
To je tacno. Nisam to jos uvek doziveo doduse, pa ako bi mi se recimo zbog viska kilograma desilo da me neko nazove nakazom, onda mi ne bi bilo pravo.

Ali ako bi izasao go na ulicu ili recimo, urinirao sa prozora opstine na ulicu (sto je jedna osoba iz mog gradica uradila)....onda bi morao da budem spreman na svakakve reakcije, a kada bih tada cuo nesto slicno, nije da bih mogao da ih osudim zbog takvih reakcija.

:G) A mislim da ni po pravilima foruma nije dozvoljeno vređati čak ni javne ličnosti!? :)

Ja sam jadan čak i blokiran zbog uvrede švedskog naroda i konstatacije da je Lorin Ciganka  ;D

Seti se ti samo sta si za Safuru pisao ;D A jedan od ovih komentara za Karleusu si takodje ti ostavio ;D

Moji komentari za Conchitu su mila majka u poredjenju sa nacinom na koji si ti plevio Safuru svojevremeno, a i Dzej-Kej u par navrata  :D Ja kad bi upotrebio samo polovinu toga sad za Conchitu, goreo bi na lomaci ;D

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #243 poslato: 13 Maj 2014, 18:30:13 »
Seti se ti samo sta si za Safuru pisao ;D A jedan od ovih komentara za Karleusu si takodje ti ostavio ;D

Moji komentari za Conchitu su mila majka u poredjenju sa nacinom na koji si ti plevio Safuru svojevremeno, a i Dzej-Kej u par navrata  :D Ja kad bi upotrebio samo polovinu toga sad za Conchitu, goreo bi na lomaci ;D

;D
Kokoš, opajdara, fuksija, fufica, sisomlat......

To je sve bilo u formi zabavljanja forumaša ovde, nikako u formi njihovog izgleda ili života.

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #244 poslato: 13 Maj 2014, 18:51:58 »
To je tacno. Nisam to jos uvek doziveo doduse, pa ako bi mi se recimo zbog viska kilograma desilo da me neko nazove nakazom, onda mi ne bi bilo pravo.

Ali ako bi izasao go na ulicu ili recimo, urinirao sa prozora opstine na ulicu (sto je jedna osoba iz mog gradica uradila)....onda bi morao da budem spreman na svakakve reakcije, a kada bih tada cuo nesto slicno, nije da bih mogao da ih osudim zbog takvih reakcija.

Mislim,ti mozes Koncitu i dalje da nazivas spodobom,ali posle ako ti neko kaze da si transfobican(mada se na ovom forumu koristila rec homofobican(?)) i netolerantan,onda nemoj da se ljutis.Tolerancija se i ogleda u tome da nikoga javno ne napadas i ne diskriminises samo zato sto ti se to nesto ne svidja(a da pritom to nesto nikome nista lose ne cini).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #245 poslato: 13 Maj 2014, 19:11:01 »

Mislim,ti mozes Koncitu i dalje da nazivas spodobom,ali posle ako ti neko kaze da si transfobican(mada se na ovom forumu koristila rec homofobican(?)) i netolerantan,onda nemoj da se ljutis.Tolerancija se i ogleda u tome da nikoga javno ne napadas i ne diskriminises samo zato sto ti se to nesto ne svidja(a da pritom to nesto nikome nista lose ne cini).

Pa tesko da ce neko da me nazove tako, kad i osoba koja je transseksualna kaze isto za njega sto kazem i ja, cak i gore. Ja nemam problem sa transseksualcima, imam problem sa njegovim imidzom i sa njegovim izigravanjem ludila. To nisu iste stvari, iako ne sumnjam da ce biti pokusaja da se izjednaci. Tako da nece da me dotice, jer nikad nijednu losu rec nisam rekao na racun transseksualnih osoba, pa se u tim prozivkama (eventualnim) necu pronaci.

;D
Kokoš, opajdara, fuksija, fufica, sisomlat......

To je sve bilo u formi zabavljanja forumaša ovde, nikako u formi njihovog izgleda ili života.

Nisam ni ja komentarisao stil zivota, nego provokativan izgled. Posto je i sam namerno rekao da je bradu stavio da bi provocirao, postoje dve vrste reakcije: kuliranje i pljuvanje. Ja, posto ne mogu da kuliram sam se oducio da pljujem.

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #246 poslato: 13 Maj 2014, 19:27:37 »
Dobro,hajde onda dragfobican(ako taj izraz uopste postoji) ;D Posto je Koncita drag queen,a ne trans.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #247 poslato: 13 Maj 2014, 19:32:53 »
Ni to cak ne bi moglo da vazi, jer sam vidjao drag queenove po raznovim NFovima, a i mediji su ih isticali, nevezano za ESC, ali nijedan od njih mi nije smetao, dok mi ovo recimo para oci. DQ je isto drag queen, pa mi on ne smeta.

Imam problem iskljucivo sa njegovim imidzom. Iako nije jedini koji ovo radi........najekstremniji je od svih koje sam video i to konkretno mi smeta.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #248 poslato: 13 Jul 2014, 23:26:50 »
Na European Top 44 Airplay listi, listi koja beleži broj puštanja pesama u 40 država Evrope, The Common Linnets su trenutno 26. i skočili su za 6 mesta u odnosu na prethodnu nedelju. Na listi su proveli 6 nedelja, i trenutno su jedina ESC pesma koja se najviše pušta u tih 40 država.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #249 poslato: 14 Jul 2014, 07:23:16 »
Nisam jedini koji prati tu listu ;:))

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #250 poslato: 14 Jul 2014, 10:57:25 »
Ja sam se pretplatio da mi stiže na mejl na kraju svake nedelje, obožavam je ;D

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #251 poslato: 15 Jul 2014, 09:51:23 »
Takodje...I jedno i drugo.Pre,sam je i slusao,dok je isla na Top FMu.

« Odgovor #252 poslato: 20 Septembar 2014, 19:49:10 »
calm after this song  :-* :-*b
:ilb: :uab: :grb: :nob: :skb: :nlb: :byb: :eeb: :esb: :rub:

• Mark
  • Golden Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #253 poslato: 30 Maj 2018, 22:32:52 »
Ilse snimila s Calumom Scottom duetsku verziju njegove "You are the reason"

https://youtu.be/VDkHusnVGlQ

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Norveška 2014: Carl Espen - Silent Storm

Započeo Miloš

506 Odgovora
7829 Pregleda
Poslednja poruka 05 Jul 2014, 13:31:56
arheometar
xx
U susret Evrosongu 2014 // Holandija

Započeo Leo Cezar

37 Odgovora
1214 Pregleda