Autor Tema: Sombor - Mislim ono  (Pročitano 44757 puta)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
Odg: Sombor - Mislim ono
« Odgovor #2055 poslato: 03 Jul 2017, 00:41:58 »
Nisko ste pali! :(

OGAE Serbia forum

« Odgovor #2056 poslato: 03 Jul 2017, 00:49:42 »
Podrzali smo vas na temi VG, aj sada palite.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #2057 poslato: 03 Jul 2017, 00:57:43 »
Hvala i mi podržavamo legalizaciju prostitucije. ;zv:)

« Odgovor #2058 poslato: 03 Jul 2017, 01:01:07 »
Daleko bilo. Ne znamo cija se sefica vucara sa dekom, a cija ne :(

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #2059 poslato: 03 Jul 2017, 01:05:23 »
Molim vas, ako ciljate na Melaniju, ona se gospođetina udala i sad je bilionerka, niko je nije punio za neke sitne pare.

« Odgovor #2060 poslato: 03 Jul 2017, 01:07:14 »
Odakle ti znas da su male? Admini su SBU i kralj Barajeva. I uopste nije rec o takvom punjenu ::) I leci se.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #2061 poslato: 03 Jul 2017, 01:08:21 »
hahahah :D

« Odgovor #2062 poslato: 01 Decembar 2017, 20:20:21 »
Kraj jedne etape!

Na održanoj sednici u Somboru, odlučeno je da će Sombor poslati svoje predstavnike koji će braniti boje ovog grada na Mastersu. Kako javljaju iz delegacije, rezultat nije bitan, već dobra zabava po poslednji put. Stanje u delegaciji je zategnuto i traje već duže vreme. Ova vesela ekipa je odlučila staviti tačku na celu ovu manifestaciju i raspustuiti delegaciju. Sombor je bio na ovom takmičenju na preko 60 izdanja, ali je došlo vreme za oproštaj. Završetak druženja biće upriličen koktelom organizovanim u gradskoj kući u petak 15. decembra! Pozivnicu će dobiti sve delegacije, pored njih, ceremoniji zatvaranja teme prisustvovaće i svi predstavnici Sombora! U polučasovnom šou programu prisetićemo se rezultata koje je ova delegacija ostvarila, festivala, koktela i izbora!
Došlo je vreme za kraj, prisustvujte ceremoniji zatvaranja teme!

Mirela Holy

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #2063 poslato: 01 Decembar 2017, 21:50:31 »
Neeeeeeeeeee! :cry:

« Odgovor #2064 poslato: 01 Decembar 2017, 23:55:12 »
Da. Mi vas volimo i zauvek cemo vas voleti, ali mi moramo poci   :(

« Odgovor #2065 poslato: 02 Decembar 2017, 11:47:51 »
Ne znamo šta je konkretan problem i zašto je došlo do ovoga, ali smatram da se svaki problem da rešiti (koliko god izgledalo ma prvi pogled suprotno) i da ne treba da idete sa takmičenja.  :-\ :) Ali, ako je to definitivna odluka, svakako ne mogu da kažem da nećete nedostajati sa svojim predlozima, žurkama,  svađama, skandalima i sličnim stvarima..
:rub: :geb: :aub: :cyb: :itb:

:am: :ua: :rs: :pl: :ie: :mk: :pt: :al: :nl: :by: :mt:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #2066 poslato: 02 Decembar 2017, 11:50:31 »
Sombor se pripaja  Kikindi  :-*
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #2067 poslato: 02 Decembar 2017, 13:42:09 »
Sombor se ne gasi već dobija novi vrh?

U ekskluzivnom razgovoru sa Mirelom Holy, saznali smo neke nove detalje i razloge za gašenje ove delegacije! Razlog nije samo u finasnijama, naprotiv, one stoje sasvim dobro, razlog je odluka OWN da se udruži sa Denza Media Group (DMG) i ovaj grad vrati na sam početak!

Mirela: Ovo nije moj poraz, kao što sam već rekla u ovoj situaciji nije došlo do naglog završetka saradnje, već do kraja ugovorne obaveze. Ugovor je istekao, mi smo došli na konkurs i posle deset dana smo dobili rešenje da ga nismo prošli. Čuli smo neke priče i ranije da na konkursu nećemo biti sami, ali smo  se nadali da smo dovoljno jaki da dobijemo dvogodišnji ugovor sa OWN televizijom. Grad Sombor i njegov parlament su rekli da jednostavno ne žele da ovaj tim vodi Sombor do novih pobeda, a glavni razlog jeste upravo u tome da nismo ostvarili željeni rezultat. Ulaganja jesu bila velika, ali mislim da je Sombor odgovorio na sve zadatke, što svakako dokazuje peto mesto na LU! Uopšte neću da ulazim u to da su prekršili ugovor i zabranili ovom timu da učetvuje na letnjim Srbovovizijama i samim tim uzeli mogućnost da pobedimo!

SOM news: Postoje priče da je grad Sombor zajedno sa OWN televizijom sklopio dogovor sa Denza Media Grupom, imate li nekih saznanja o tome?

Mirela: Da, imam. Sve izgleda da je došlo do tog dogovora, mi naravno čestitamo i želimo svu sreću u budućnosti. Mislim da će članicama SBUa biti drago da Sombor ne odlazi u istoriju, barem ne u potpunosti!

SOM news: Da li je tačno da Vi iz Sombora prelazite u novu delegaciju koja će biti oformljena do početka nove sezone?

Mirela: To nije tačno! Istina je da sam dobila ponudu od jedne vojvođanske opštine da sednem na njihovo čelo, ali sam ja to odbila. Mislim da je vreme da se vratim u politiku! Mislim da ne bih mogla da vodim neku delegaciju dobro kao što sam vodila SOM!

SOM news: Da li ćete probati da se vratite na čelo SOM delegacije u budućnosti?

Mirela: Verovatno da ne.

SOM news: Da li ste se iznenadili sa brojem poruka koje ste dobili nakon javne objave da se SOM povlači, barem što se tiče vašeg tima i možete li nam reći nešto više o koktelu?

Mirela: Nisam se iznenadila, jer su nam se javili oni koji su trebali da se jave. Poruke su slali privatno i davali nam podršku, ali i žalili zajedno sa nama. Očekujem još neke nama lično drage delegacije da se jave i napišu nešto, bilo šta, biće nam drago! Što se tiče koktela, on će biti u gradskoj kući u Somboru, biće dosta zvanica iz javnog sveta, bivši predstavnici i naravno delegacije koje se odazovu!

SOM news: Hvala Vam na izdvojenom vremenu i ovom intervjuu!
Mirela: Hvala Vama

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #2068 poslato: 02 Decembar 2017, 13:52:34 »
Koliko je meni ovo emotivno i tužno! Ali razumem kad nema motivacije i želje za učešćem.

Ovo je dobra fora sa Denzom. Možete se menjati na svakoj drugoj, trećoj Srboviziji, kao belgijske i ruske televizije za esc?!

MO, SAMO NEMOJ DA ODEŠ SA FORUMA! Biće sjajna esc sezona, biće razloga za slavlje, osećam!

« Odgovor #2069 poslato: 02 Decembar 2017, 14:08:40 »
Jako dobra ESC godina, a čak ni posle mesec dana od zatvaranja konkursa nemamo broj prijava :D Kakva smehoteka.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Budva - Mislim ono

Započeo Mislim ono

16 Odgovora
161 Pregleda
Poslednja poruka 10 Januar 2018, 23:20:30
mirCo
clip
CXXI Srbovizija - Sombor - Bajka o bajci

Započeo Mislim ono

681 Odgovora
8266 Pregleda