OGAE Serbia zone > Aktivnosti, pitanja i predlozi

Beovizija update-i na Twitteru

(1/1)

stacionari:
Hi, evo pratim vas iz Londona (trenutno u poseti svojima u Bgdu) pa me zanima da li vec imate Twitter account preko kojeg ce moci da se prate updati kako sa lokalnog takmicenja tako i sa Evrovizijskog ?

Ako nemate Twitter account, mislim da bi bilo super da ga otvorite, a zatim i da ga redovno azurirate.
Milim da bi dosta nasih ljudi u rasejanju koristilo ovaj vid komunikacije da ostanu u toku sa live desavanjima.

Pozdrav.

Buttefly.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=167.0

Miloš:
Za sada nemamo Twitter nalog, a možda se otvori ako mislite da može biti koristan, s obzirom da je zamišljen kao mikro blog. Možda je korisno imati nalog tamo  ::)

Doctor Who:
a sta je to twitter nalog?

Simon87:
i mene zanima nikad cuo hmm

Miloš:

Twitter, može se definisati kao mini-blog, predstavlja internet servis za komunikaciju između prijatelja, porodice i saradnika. Na taj način, možete da budite povezani kroz razmenu brzih i čestih poruka. Kratka obaveštenja koja korisnici pišu, najčešće se popularno zovu "tweets" (tvits) i imaju 140 znakova ili manje. Ove poruke se postavljaju na vaš nalog ili blog, šalju se vašim sledbenicima ili pratiocima ("followers"), i kao takve su pretražive kroz Twitter pretragu ("twitter search"). Pratiti nekog jednostavno znači primanje njegovih obaveštenja na Twitter-u. Kada pratite nekog, svaki put kada taj neko napiše novo obaveštenje, ta poruka će se pojaviti na vašoj početnoj stranici na Twitter-u. Nove poruke se dodaju na vašoj početnoj stranici kako ih ljudi koje pratite postavljaju, tako da uvek dobijate najnovija obaveštenja u realnom vremenu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju