Autor Tema: Ujedinjeno Kraljevstvo 2012: Engelbert Humperdinck - Love will set you free  (Pročitano 12904 puta)

• sparkle
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Ujedinjeno Kraljevstvo 2012: Engelbert Humperdinck
« Odgovor #30 poslato: 02 Mart 2012, 00:11:35 »
mene najvise zanima kakav ce biti scenski nastup... englezi su vrlo mastoviti po tom pitanju  ;D
imali su aerodrom, ucionicu i skolske klupe... sta li ce za njega smisliti

usput jedna slajdza

OGAE Serbia forum

• sudija
  • Sr. Member
« Odgovor #31 poslato: 02 Mart 2012, 00:18:20 »
Vidim negativne komentare za britanski izbor. Mislim da gresite. Ovaj covek je u svoje vreme bio zaista svetska faca, sve ove pesme su evergreen i dan danas vrslo slusane. Ja sam malo iznenadjen izborom, ali prijatno. Covek, ako bude imao pesmu u svom stilu, zaista ima velike sanse za uspeh, pre svega zbog zirija i starije publike koja bude gledala ESC ...... i mislim da britanci poslednjih 2-3 godine zaista salju dobre izvodjace i pesme, a nadam se da ce tako biti i ove godine, a ime pevaca obecava .....
Nemojte gledati na godine ....... i mi da smo poslali Zdravka Colica mozda bi takvi komentari stranaca bili, a vecina vas ne bi imala nista protiv da Cola ode na ESC, zar ne?!

« Odgovor #32 poslato: 02 Mart 2012, 00:24:05 »
Toliko o pobedi Velike Britanije...
Koje je to Britanija slala kvalitetne izvođače u recimo predhodnih 5-6 godina ? Blue su uništili nastupom osrednju pesmu , o Joshu nemam komentar , 2009. Jade Ewen ok , 2008. Andy meni izgleda kao neki ok lik , ali pesma užas , 2007. Flying the flag glupost i 2006. Daz Simpson on mi je još od njih nekako i najbolji... ;D bye:)

• sudija
  • Sr. Member
« Odgovor #33 poslato: 02 Mart 2012, 00:31:34 »
Koje je to Britanija slala kvalitetne izvođače u recimo predhodnih 5-6 godina ? Blue su uništili nastupom osrednju pesmu , o Joshu nemam komentar , 2009. Jade Ewen ok , 2008. Andy meni izgleda kao neki ok lik , ali pesma užas , 2007. Flying the flag glupost i 2006. Daz Simpson on mi je još od njih nekako i najbolji... ;D bye:)
Mislim na Jade i Blue. Jade je bila fenomenalna, a Blue vrlo poznati sa super pesmom, a druga je stvar sto su uzivo lose zvucali. Videces ...... vrlo lako moze da se desi UK 2013 ....... pogledaj prvi link na esctoday da vidis kako covek dan danas peva ..... i kakve je ovacije u Rusiji dobio, sve ce ti biti jasno ...... Nemojte godine da gledate, to nije presudno ......

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #34 poslato: 02 Mart 2012, 00:43:24 »
Pa sta znam... Mogli su da salju i Simon-a & Garfunkel-a ako su vec hteli da salju nekog starijeg...

Sacekacu pesmu... Prosto necu da pljujem po izvodjacu. Idiotski mi je...
« Poslednja izmena: 02 Mart 2012, 00:49:05 Destroyer »
Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

« Odgovor #35 poslato: 02 Mart 2012, 00:43:44 »
Engelbert Humperdinck je  velika zvezda i danas. Svi stariji preko 50 godina se sećaju njegovih velikih hitova. I nema potrebe da se brinete kako će se UK plasirati. Sve u svemu njegove pesme su umetnost za mnoge današnje UK zvezdice.  :)

« Odgovor #36 poslato: 02 Mart 2012, 00:53:19 »

Zato što je Britanija najjača zemlja u Evropi što se tiče izvođača i muzike trenutno, a oni umjesto da pošalju nekog svježeg i popularnog, šalju čovjeka kojeg se ni njegovi rođaci ne sjećaju.

Jesi siguran? ;)

Pitaj malo starije ljude po kraju pa ćeš videti koliko ga se ne sećaju.  :)

• alekpop
  • Full Member
  • Zemlja: hn
« Odgovor #37 poslato: 02 Mart 2012, 01:00:09 »
Apsolutno oduševljen ovogodišnjim UK izborom! Vratio se kući, nestrpljivo otvorio esctoday.com, znajući da ću saznati ime UK predstavnika i momentalno reagovao u fazonu  ;:)) ;(:);  ;D

Najzad jedna istinska pevačka legenda na Evroviziji! Vidim da se okupio autorski tim koji će najverovatnije da napravi nešto moderno - lično bih voleo da to bude u stilu saradnje/zvuka Darkwood Dub i Bisere Veletanlic ili Laura 2000 i Leo Martin, ali... whatever da smućkaju, verujem da će DEKA da bude BAKUtastičan  ::)

OK, čak i takav pevač, sa takvom glaščinom, ipak ima 75 godina... Čim me je prošlo početno oduševljenje (tj. ekspresno preslušavanje njegovih hitova koje je pevao dok je bio znatno mladji), otišao sam na youtube da bih pronašao neki skoriji koncertni snimak i naleteo na snimak iz 2010 (jedna od najdražih "A Man Without Love") i malo se zabrinuo: delovao mi je prilično iscrpljeno, mada se radilo o amaterskom snimku iz publike... ALI, jedno je držati koncert (što je njegova standardna delatnost u poslednjih pedesetak godina!), a drugo je izaći na scenu da bi otpevao JEDNU pesmu... Videćete, Engelbert Humperdinck nije Laci iz Kraljeva ulice, nije štos pevač, neće žicati poene na samilost i sažaljenje - kad bude izašao na scenu, ima da RAZVALI u ta tri minuta!

« Odgovor #38 poslato: 02 Mart 2012, 01:02:18 »
Mislim na Jade i Blue. Jade je bila fenomenalna, a Blue vrlo poznati sa super pesmom, a druga je stvar sto su uzivo lose zvucali. Videces ...... vrlo lako moze da se desi UK 2013 ....... pogledaj prvi link na esctoday da vidis kako covek dan danas peva ..... i kakve je ovacije u Rusiji dobio, sve ce ti biti jasno ...... Nemojte godine da gledate, to nije presudno ......

Sve je moguće kao i uvek na Evroviziji ne kažem da nije , ali mnogo su veće šanse da Britanija opet bude na samom dnu tabele nego u samom vrhu no videćemo polako...

« Odgovor #39 poslato: 02 Mart 2012, 01:06:55 »
Ja ne verujem koliko ste negativni. Cim je neko ko je stariji i neko kogane znate ili ne volite njegov stil odabran, vi odmah navalu negativnih komentara, a ne znamo ni sekund pesme koja je najbitnija, jer bez dobre pesme, dzaba i nastup i glas. Sta meni vredi sto ce neko koga bas volim ucestvovati na ESC-u, ako ce mu to biti najlosija pesma za moj ukus ::) Evo, ja Ninu Badric obozavam, a "Nebo" mi je slabasno :G) Meni je takodje jako drago da vidim da i ljudi u godinama koji su se davno muzicki ostvarili imaju zelju da ucestvuju, mislim da je to samo jedan od pluseva ovog takmicenja. Takodje, to sto neko ima 70 godina ne znaci pod obavezno potpuno staromodnu pesmu :G) A sto se tice britanske muzicke scene, ona nije nista toliko bolja od recimo holandske, belgijske ili estonske, nego imaju bolji standard i samim tim mnogo vise medijskog prostora, pa nas bombarduju non-stop njihovim izvodjacima, nebitno da li su losi ili dobri, a ima i jednih i drugih :G) Ja bas cekam da cujem pesmu :cheer:

• sudija
  • Sr. Member
« Odgovor #40 poslato: 02 Mart 2012, 01:09:46 »
Cisto sumnjam da ce biti na dnu tabele. Od zirija ce dobiti jako puno poena, sve i da posalje najvecu glupost od pesme. A sudeci u timu koji radi na pesmi, ne verujem da ce pesma biti losa ..... ali nikad se ne zna. Iskreno mislim da je UK napravila pun pogodak sa izborom predstavnika, mislim da su maznuli ideju Svajcarske gde se takmicila njihova prva predstavnica .......
Jedva cekam pesmu da cujem ...... a nemojte se cuditi i ako bude UK 2013 ...... vrlo lako ......ako pesma bude pristojna.
Da sam na Zeljkovom mestu, bio bih zabrinut.

• HeXoNy
  • Hero Member
  • You've been my superstar...
« Odgovor #41 poslato: 02 Mart 2012, 01:12:43 »
Najbitnija je pesma, moze on imati raspon od 7 oktava, ako ne bude imao pesmu koja ce se svideti siroj masi televoting ce ga zalepiti za dno, to se prosle godine lepo videlo. Kod njega je jos problem i starost jer mora naci pesmu koja ce ici uz njegove godine, a pri tom da bude i dovoljno privlacna za savremene generacije. Ako bude imao nesto sto bi moglo postati evergreen pre 50 godina ne pise mu se dobro. Necu jos nista da sudim, ali previse kockica tu treba da se sklopi da bi on nesto stvarno uradio po pitanju dobrog plasmana tako da za sada nisam optimistican, ali videcemo, mozda ga ubode.

« Odgovor #42 poslato: 02 Mart 2012, 01:15:28 »
Ja ne verujem koliko ste negativni. Cim je neko ko je stariji i neko kogane znate ili ne volite njegov stil odabran, vi odmah navalu negativnih komentara, a ne znamo ni sekund pesme koja je najbitnija, jer bez dobre pesme, dzaba i nastup i glas. Sta meni vredi sto ce neko koga bas volim ucestvovati na ESC-u, ako ce mu to biti najlosija pesma za moj ukus ::) Evo, ja Ninu Badric obozavam, a "Nebo" mi je slabasno :G) Meni je takodje jako drago da vidim da i ljudi u godinama koji su se davno muzicki ostvarili imaju zelju da ucestvuju, mislim da je to samo jedan od pluseva ovog takmicenja. Takodje, to sto neko ima 70 godina ne znaci pod obavezno potpuno staromodnu pesmu :G) A sto se tice britanske muzicke scene, ona nije nista toliko bolja od recimo holandske, belgijske ili estonske, nego imaju bolji standard i samim tim mnogo vise medijskog prostora, pa nas bombarduju non-stop njihovim izvodjacima, nebitno da li su losi ili dobri, a ima i jednih i drugih :G) Ja bas cekam da cujem pesmu :cheer:

Bravo!  ;(:);

Svaka ti je zlatna.  ;zv:)

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #43 poslato: 02 Mart 2012, 04:00:37 »
Nakon ovoga vam Atomic Kitten i ne zvuce kao los izbor,a :D ?

Englezi ga preterase :D

• euronik
  • Hero Member
  • :D
« Odgovor #44 poslato: 02 Mart 2012, 04:06:09 »
Prvi komentar kada sam pročitao vest je bio: Ko je sad pa ovaj? Mislim, svaka čast za njegovu karijeru, ali moram ponizno priznati da ne znam ko je dotični gospodin. Očigledno velika zvezda pre 40ak 50ak godina, mislim...slušam ja muziku tog vremena, ali za njega nikad nisam čuo...ok...čekam pesmu pa ću dalje komentarisati...gospodin, mogu reći, sjajno peva.
ESC 2017 top 20 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::fib:
:eeb::azb::frb::czb::aub::mdb::ilb::meb::lvb::gbb:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Ujedinjeno Kraljevstvo 2015: Electro Velvet - Still in love with you

Započeo Lund

106 Odgovora
3156 Pregleda
Poslednja poruka 08 Jun 2015, 22:07:48
bojan92
xx
Ujedinjeno Kraljevstvo 2016: Joe & Jake - You're Not Alone

Započeo Lund

221 Odgovora
3591 Pregleda