Autor Tema: PRAVILA SRBOVIZIJE  (Pročitano 38950 puta)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
Odg: PRAVILA SRBOVIZIJE
« Odgovor #1695 poslato: 18 Oktobar 2017, 01:52:00 »
Pa nek' je popularizuju, ako im je do deljenja i muzike. S razlogom je nebitna. ;D

OGAE Serbia forum

« Odgovor #1696 poslato: 18 Oktobar 2017, 02:02:06 »
Izgleda da me i nisi baš shvatio, zanima me da vidim i u kolikoj meri će se nešto što podelim dopasti ostalima (i kome), što se ogleda na neki način kroz poene koje dobije određena pesma. Složićeš se i sam da tako nešto nije moguće dotičnoj temi koju si predložio, posebno što se tamo ništa ne komentariše što nije Dara, Milica, Ceca i ostale. ;)

Rekla sam, videćemo u toku dana kakav bude odziv ostalih u raspravi i svakako bi Mitar trebalo da kaže šta misli (pošto je LU njegov zadatak), svakako ne smatram da moje mišljenje treba da bude presudno u bilo kom donošenju odluke, ali imam pravo da ga izrazim. I definitivno bih se zadržala na tvom predlogu, ako bude usvojen. Ovo što je zeleni izneo je još više besmisleno.

Citat
Ne mora se uvek težiti pobedi i silno želeti da budeš najbolji i najuspešniji, al' uvek treba da postoji neki motiv.

E upravo time se i ja vodim, a što se motiva tiče, mislim da sam dovoljno objasnila u prvom pasusu.

@Petar, možda baš vikoji ste nekada učestvovali, a sad više ne, još više možete doprineti eventualno nekim svojim predlozima. :G)
:rub: :geb: :aub: :cyb: :itb:

:am: :ua: :rs: :pl: :ie: :mk: :pt: :al: :nl: :by: :mt:

« Odgovor #1697 poslato: 18 Oktobar 2017, 02:10:12 »
Evo da, ako smo završili raspravu o različitom viđenju toga u kom pravcu bi takmičenje trebalo ići, kopiram za ostale ono što bi i trebalo da bude predmet dalje rasprave:

Drage koleginice i kolege,

U skladu sa forumskim zakonikom i pravilima ponašanja, želim da podnesem zahtev za usvajanje sledećih pravila:

1. Da od nove sezone (koja počinje s prvim izdanjem u januaru 2018.godine) svi finalisti dobijaju po 1 poen na listi uspešnosti. (ne važi za direktne finaliste)
2. Da od nove sezone (koja počinje s prvim izdanjem u januaru 2018.godine) pobednik (ili pobednici) polufinala dobijaju po 2 poena na listi uspešnosti, osim u slučaju pobede (i) u finalu.

S poštovanjem,

mirCo

« Odgovor #1698 poslato: 18 Oktobar 2017, 02:18:32 »
Samo da se osvrnem na ova trabunjanja da nije bitan plasman i bodovi, Ivana negdje prije sam te pitao za komentar na jednu pjesmu i rekla si da je ne šaljem jer neće dobro proći.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1699 poslato: 18 Oktobar 2017, 02:22:30 »
To je zato što je itekako svesna situacije, a sad se nešto folira. Mislim, u kontaktu je sa Leom koji ručno piše silne spiskove i statistike, gde je tu opuštenost i uživanje u muzici?! ;D

Al' to jeste trud i zato Leo dobro prolazi. Ali većina misli da je to lako i slučajno...

« Odgovor #1700 poslato: 18 Oktobar 2017, 02:29:09 »
Moram da te razočaram, Mirko, ali..

Samo da se osvrnem na ova trabunjanja da nije bitan plasman i bodovi, Ivana negdje prije sam te pitao za komentar na jednu pjesmu i rekla si da je ne šaljem jer neće dobro proći.

To što meni nije bitan plasman onoga što ja šaljem, ne uzimam da mora biti tako i za druge (a vidim da većini jeste bitan). I mislim da to nije sve što sam napisala. A i zašto bi se moje mišljenje uzimalo za baš toliko relevantno (hvala na komplimentu, ali svakako se ne zanosim time da sam bezgrešna).
Što se mene tiče, slobodno je šalji, meni se lično dopada, ali ako ćeš da se ponašaš kao većina i počneš da se duriš ako ispadne kojim slučajem u polufinalu, onda nemoj da ti ja posle budem kriva što sam te ohrabrila da je pošalješ.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1701 poslato: 18 Oktobar 2017, 02:37:15 »
Dobro, očigledno si u manjini.

« Odgovor #1702 poslato: 18 Oktobar 2017, 03:07:09 »
Moram da te razočaram, Mirko, ali..

To što meni nije bitan plasman onoga što ja šaljem, ne uzimam da mora biti tako i za druge (a vidim da većini jeste bitan). I mislim da to nije sve što sam napisala. A i zašto bi se moje mišljenje uzimalo za baš toliko relevantno (hvala na komplimentu, ali svakako se ne zanosim time da sam bezgrešna).
Što se mene tiče, slobodno je šalji, meni se lično dopada, ali ako ćeš da se ponašaš kao većina i počneš da se duriš ako ispadne kojim slučajem u polufinalu, onda nemoj da ti ja posle budem kriva što sam te ohrabrila da je pošalješ.

Ček, a jel nama odobreno samo da nastupamo na ovoj srb ili do kraja god?

Oke, onda šaljemo tu pjesmu i Zrenjanin preuzima odgovornost za plasman.  ;D

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1703 poslato: 18 Oktobar 2017, 09:30:02 »
@mirCo jel sam ja zvezda ako me spominju u svakoj mogucoj temi  :D

Stvarno ste svi puni inspiracije ovih dana  :D . I treba sad svako jutro citam forum umesto kurira,blica...  8) :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #1704 poslato: 18 Oktobar 2017, 09:47:34 »
Ček, a jel nama odobreno samo da nastupamo na ovoj srb ili do kraja god?

Oke, onda šaljemo tu pjesmu i Zrenjanin preuzima odgovornost za plasman.  ;D

Ako ćemo mi da budemo odgovorni za plasman dotične, onda možete komotno da se vratite da odradite prvobitnu kaznu, na našoj organizaciji ste u ulozi specijalnog gosta.  :P  ;D

Mada, šalu na stranu, svakako do kraja sezone mislim da nema više od dva regularna izdanja, eventualno može treća da se "ubaci", ali videćemo još.  :G)

@Leo  :D :D

I ajd sad lepo da stavimo tačku na rasprave koje se ne tiču ovog gore predloga koji je iznet, pa da se više vas izjasni šta misli. Vidim da su to uradili dosad samo zeleni i Niko. :G)

• Mark
  • Hero Member
  • !חן אהרוני לאירוויזיון
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1705 poslato: 18 Oktobar 2017, 10:21:06 »
Što se tiče Mirkovog prijedloga, ja ga u dobroj mjeri podržavam. Svakako bi trebalo malo stimulirati svakog tko prođe u finale, a dodjeljivanje tog jednog poena ne košta ništa, a nosi barem malu zadovoljštinu. Iako mi je malo upitan ovaj drugi dio oko direktnih finalista, smatram da ni oni ne bi trebali biti iznimka od toga. Mada opet, da, oni su već nagrađeni samim time što su direktno u finalu, ali opet, ako se već i ostalima ispod desetog mjesta daje po taj jedan poen, nek se da i njima.

Drugi prijedlog ne smatram naročito bitnim, ipak je razlika u konkurenciji u polufinalu/ima i potom u finalu. Ipak, ako se većina složi s time, složio bih se i ja.

Dakle, iako ima tu i, što bi Englezi rekli, pros & cons, u suštini se slažem s prijedlozima i podržavam uvođenje takvih "stimulacija".

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #1706 poslato: 18 Oktobar 2017, 10:26:15 »
Pristina ce podrzati predlog Panceva!  :G)

Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

• Ro
  • Hero Member
  • Tajni agent CIA-e
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1707 poslato: 18 Oktobar 2017, 11:12:52 »
Nerado priznajem , ali i ja podržavam ovog puta mirCa , konačno nešto pametno i od njega  ;D

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1708 poslato: 18 Oktobar 2017, 11:27:06 »
Sto se tice predloga za pobednike polufinala to mi je glupo , a sto se tice prvog predloga i moze i ne mora . Mada sasvim je ok nagraditi nekog sto je u finalu  :G)

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #1709 poslato: 18 Oktobar 2017, 16:09:09 »
Jeste ako si vec prosao u finale u redu je ta mala nagrada, cisto da se vidi da si bolje prosao od nekoga, a ne da budes na isto sto su i oni koji su ispali

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Pravila

Započeo eurovizijanac

10 Odgovora
3341 Pregleda
Poslednja poruka 12 Januar 2011, 18:48:11
ESCFAN
xx
Pravila glasanja

Započeo arheometar

5 Odgovora
1495 Pregleda