Autor Tema: CLIII Srbovizija - Kikinda - Volim te još...  (Pročitano 3914 puta)

Odg: CLIII Srbovizija - Kikinda - Volim te još...
« Odgovor #15 poslato: 06 Oktobar 2018, 21:06:19 »
Razmišljala sam o tome, ali rekoh, ne bih da predlažem tako nešto, pošto ne znam kakve bi reakcije bile. :)
Iako bi, ionako trebalo da bude još četiri (ili pet) izdanja otprilike do onih specijala.
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

OGAE Serbia forum

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #16 poslato: 06 Oktobar 2018, 21:15:28 »
Ako nista drugo daj da damo neke predloge za novi format, taman da se razmotri do nove godine

« Odgovor #17 poslato: 06 Oktobar 2018, 21:18:12 »
Slobodno, što se mene tiče, mada nešto ne mislim da je problem u formatu takmičenja, ali, ko zna, možda se varam..Čini mi se, kao da je do zasićenja kod dobrog dela došlo još tokom leta, neki su otišli na odmore, neki za svojim obavezama i tako padosmo na ovaj broj koliko nas je trenutno..

EDIT: Možda bi najbolje bilo da se oglase ovi koji su prestali da učestvuju (Eddie, Stole, Avocado, Scooby, mirCo, kopachka, MilosFB..) pa da vidimo u čemu je tačno problem, mada nekih ni nema na forumu ovih dana..
« Poslednja izmena: 06 Oktobar 2018, 21:23:48 ivana-ns »

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #18 poslato: 06 Oktobar 2018, 21:26:34 »
Pa svi ti visestruki pobednici ce reci kako ih neko bojkotirao pa su odustali :D

« Odgovor #19 poslato: 06 Oktobar 2018, 21:32:12 »
Pa onda, uz dužno poštovanje svima (ograđujem se, usput, pošto nemam ništa protiv bilo koga od učesnika), problem jeste u samom pristupu igri od strane pojedinaca.. :D

• Anhel
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #20 poslato: 07 Oktobar 2018, 18:42:58 »
Još uvek nas nema 15 prijavljenih?  :o

EDIT: Možda bi najbolje bilo da se oglase ovi koji su prestali da učestvuju (Eddie, Stole, Avocado, Scooby, mirCo, kopachka, MilosFB..) pa da vidimo u čemu je tačno problem, mada nekih ni nema na forumu ovih dana..

Njihovo ćutanje sve govori. Toliko ih zanima Srbovizija da čak ni ne ulaze u temu da vide da li su pomenuti...  :G)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #21 poslato: 07 Oktobar 2018, 19:00:29 »
14 :D

Послато са 5046Y уз помоћ Тапатока

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #22 poslato: 07 Oktobar 2018, 19:02:02 »
Još uvek nas nema 15 prijavljenih?  :o

Njihovo ćutanje sve govori. Toliko ih zanima Srbovizija da čak ni ne ulaze u temu da vide da li su pomenuti...  :G)

Pa i to što kažeš..Možda je trebalo da odradim na način da dobiju obaveštenje da su pomenuti, ali opet ne garantuje ništa. Što se mene tiče, otvorena sam za raspravu i razmatranje svih predloga, ali džabe i to, kad ničega nema ni na vidiku, a i kao što rekoh, ne verujem da je u samom takmičenju problem.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #23 poslato: 08 Oktobar 2018, 11:32:50 »
mislim da je generalno došlo do zasićenja što je posve normalno. prvo natjecanje je godinama isto (ako izuzmemo onu promjenu kada je bio minifest - za mene loša promjena).. osuđen si na jedne te iste pjesme iz istog "bazena" ... mislim da bismo se trebali raširiti na bugarsku, rumunjsku makedoniju i sloveniju.. i tako to.. pa bi bilo i novih pjesama, a time i želje za natjecanjem.. ja recimo više ne znam što da šaljem, a da je iole dobro... s druge strane se pojave guranja "shit" pjesama (po mom ukusu shit) i naravno da u maloj mjeri ima svakakvog glasanja jer se zna tko što šalje i tako.. sve to daje ukupan dojam i zaokružuje priču.. i ja se duže vrijeme razmišljam da odustanem od ssc-a jer nema smisla.. dajem pjesmama bodove kojima ne bih dao uopće da je bar malo jača konkurencija.. ne znam.. možemo napraviti redizajn natjecanja, a možemo ga i pojačati i malo otvoriti ...
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #24 poslato: 08 Oktobar 2018, 11:43:20 »
Ma kakvo proširivanje na Bigarsku i Rumuniju :o
U ovom trenutku bi bilo najbolje da se pauzira izdanje/dva. Ni ja nemam pojma šta da šaljem nekad (a tek sam došla lol)
Što se tiče formata, nemam zamijerki, format je sasvim dobar.

« Odgovor #25 poslato: 08 Oktobar 2018, 11:48:53 »
Samim tim što takmičenje ima geografsko ograničenje, normalno je da u nekom trenutku dođe do nedostatka materijala za slanje, to niko ni ne poriče..

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #26 poslato: 08 Oktobar 2018, 11:58:15 »
Pa šta očekujete od takmičenja od koga su čak  i moderatori odustali?Ukidajte ovo i nek bar bude lepa uspomena, umesto lešine na steroidima koju mrcvari kako ko oće.Tuga dokle je sve to stiglo, šta ti kažeš @mirCo  :(

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #27 poslato: 08 Oktobar 2018, 12:13:34 »
samo rekoh ideju.. ali se slažem da rumunjska i bugarska nemaju veze s ovom regijom.. jedino da se dopuste slovenija i makedonija kada se već promoviraju pjesme iz regije odnosno ex-yu.

• Micky
  • Hero Member
  • Zemlja: pl
« Odgovor #28 poslato: 08 Oktobar 2018, 12:16:49 »
jaooo toliko jos pesama ima, svasta boze, najbolje da smo sve iscrpeli :D

• Margy
  • Full Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #29 poslato: 08 Oktobar 2018, 15:58:10 »
Sad ste našli pauzirati ili otpisati natjecanje kad sam se ja pridružila.  :(   ;D
Ne znam ništa o mogućim problemima, meni je ovo zabavno i raznovrsnije su pjesme nego na FSC gdje i kod dosta široke teme opet gomila pjesama zvuči isto i malo njih mi se stvarno svidi.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CL Srbovizija - Kikinda - Tu noć kad si se udavala

Započeo Leo Cezar

105 Odgovora
2338 Pregleda
Poslednja poruka 03 Septembar 2018, 17:56:01
tetsujin
clip
CX Srbovizija - Kikinda - Muzika ima moć!

Započeo Leo Cezar

155 Odgovora
3264 Pregleda
Poslednja poruka 12 Oktobar 2016, 23:51:32
ivana-ns
thumbup
LXIX Srbovizija - Kikinda - We're like a butterflies...

Započeo Leo Cezar

573 Odgovora
18915 Pregleda
Poslednja poruka 03 Septembar 2013, 13:12:18
Mithrandir
xx
LIV Srbovizija - Kikinda - Taking the stage...

Započeo Leo Cezar

372 Odgovora
7502 Pregleda
Poslednja poruka 13 Oktobar 2012, 13:22:41
.Poslednji.Let.
clip
CXLII Srbovizija - Kikinda - Misterija

Započeo Leo Cezar

525 Odgovora
6427 Pregleda
Poslednja poruka 15 Maj 2018, 18:02:50
euronik