Autor Tema: CXXXVII Srbovizija | Kruševac | Neki bolji dani  (Pročitano 11683 puta)

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
Odg: CXXXVII Srbovizija | Kruševac | Neki bolji dani
« Odgovor #540 poslato: 13 Februar 2018, 23:35:30 »
Bukvalno ja ne znam ko će celu bagru što je zarobila da izbavi.  :-\ Bebi Dol jedina može da se otkupi, ali druge dve plavuše iz SBU-a ništa još nisu pokrenule.  :-\

OGAE Serbia forum

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #541 poslato: 13 Februar 2018, 23:36:16 »
Pa drama nego kako, vidis da je zmaj izglodjao Trivana. Sahrnjujte Mirelu dok i nju nije sazvakao

- poruku doneo golub Živko, narodni heroj i partizanski kurir preko TT

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #542 poslato: 13 Februar 2018, 23:37:02 »
Ona je sacuvana, mi ne paradiramo sa njenim kostima vec ih cuvamo.

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
« Odgovor #543 poslato: 13 Februar 2018, 23:38:52 »
Obzirom da je Nadežda kriva za ubistvo Trivana, Sersi je odlučila da ukoliko Pančevo prihvati njenu vlast u Vršcu da će poslati Nadeždu kod njih da joj oni sude. Pristajete na ovu ponudu?

• mirCo
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #544 poslato: 13 Februar 2018, 23:40:39 »
Naravno, onda je sad velika zvezda. Njeno pogubljenje biće gledano.

А што не ги дадне // A što ne gi dadne

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
« Odgovor #545 poslato: 13 Februar 2018, 23:43:56 »
Odlično.  8)

« Odgovor #546 poslato: 14 Februar 2018, 00:26:45 »
Zrenjaninska delegacija i Lea Kiš (ispred SBU) dolaze na krunisanje i tom prilikom ćemo zatražiti privatni sastanak kako bismo rešili situaciju koja se tiče pritvaranja jedne od tri presedavajućih SBU, Bebi Dol.  8)
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

« Odgovor #547 poslato: 14 Februar 2018, 00:28:00 »
Daćete im kosti?

Ne.

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #548 poslato: 14 Februar 2018, 13:24:48 »
ŠOK I NEVERICA  :o

Žena sa kesom na glavi viđena kako luta pored puta!!!

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

-Kako javljaju naši gledaoci reporteri, žena koja stasom podseća na pokojnu Krilovu, viđena je jutros oko 9.45 po lokalnom vremenu,  kako luta pored puta sa kesom na glavi!I dalje se ne zna identitet gospođe, ali ono što je mnogima odmah zapalo za oko jeste logo delegacije Novog Sada na levom đonu, zbog čega su mnogi posumnjali da j upravo reč o Krilovoj koja se i dalje vodi kao NESTALA!!! :o 

Podsetimo, nekadašnja šefica Domi Nacije je nakon razotkrivanja malverzacija kojima se tadašnju SBU bavio zajedno sa Vršcom, koji tada nije bio u SBU, ODLETELA U VAZDUH, pod sumnjivim okolnostima!Iako nikad nije nađeno telo, niti krivac za nečuven atentat, nema sumnje da indicije jasno ukazuju na Vranu Bebi i Ćelavu, dok su abrovi pričali da se Krilova može videti u manastiru na jugu gde se posvetila izučavanju religije drevnih Bogova, koju SPC ne priznaje!!!
Javnost će o svemu biti blagovremeno obaveštavana!

Borac protiv mafije...Krilova u vreme vladavine Domi Nacije na SSCu

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
« Odgovor #549 poslato: 14 Februar 2018, 14:39:51 »
*Reakcija Sersi na vaskrsenje Krilove.

« Odgovor #550 poslato: 14 Februar 2018, 14:41:08 »
Komentar Budve na vaskrsenje i atmosferu koja će vladati u budućnosti:

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #551 poslato: 14 Februar 2018, 14:46:54 »
Komentar i reakcija Pančeva:

• Bebi
  • Moderator
  • Belle Époque
« Odgovor #552 poslato: 14 Februar 2018, 14:57:25 »
Sersi dala pomilovanje Bebi Dol!

Žena jeste bivša kraljica Vršca. Neko bi rekao da bi bilo potrebno da je se rešim da ne bi bila pretnja mojoj vlasti. No uvidela sam neke druge stvari kod nje koje su mi neophodne za sprovođenje politike. Kao velika riznica informacija, iako isprva nisam verovala u to obzirom na pojavu dotične, Bebi će biti proglašena formalnom naslednicom svog bivšeg grada u slučaju moje smrti. Ona će poneti titulu na dvoru "Bivša Kraljica Konzul".

Suđenje Nadeždi biće održano posle krunisanja. Nakon što je Pančevo bude preuzelo, na njima je šta će dalje raditi sa njom. Zvaničnici iz Pančeva još uvek nisu obavestili koga će slati kao svog predstavnika.
Bebi me je upravo upoznala sa situacijom sa Domi Nacijom. Hm, mislim da bi prikladan komentar bio:

• Alexa
  • Hero Member
« Odgovor #553 poslato: 14 Februar 2018, 15:38:31 »
Nemog nac sad taj intervju, mislim da se radilo o Elitnim Odredima i jos nekim pojedincima, a bila je usporedba nase glazbe i vase, kao nasa je sanremovska, vasa kao vise tezi ka zapadu i onda su tu sklopili taj naziv beogradski edm. Pricali su nes da su EO ljudi volili jer su imali taj neki jezik ulice i kao da sve vise repa ako se tako moze nazvati nalazi u edmu jer to prolazi kod publike sto je vidljivo medu brojem lajkova i pregledima na ytu, ali bome.i po klubovima.

Zato i kazem da su MC Sajsi, Jala Brat, Mimi Mo, Buba Coreli, Rasta preteca repa na nasim prostirima, realno da njih nije bilo ne bi bilo bi Beog sindikata, tram11 i ostalih..jednako kao sto su Ivana Brkic, ET i jos pojedinci preteca Guette, Skrilexa...
Ne, čekaj, ma ti se zezaš :D Sad već postaje smešno. Ajde molim te pročitaj ovaj drugi pasus koji si napisao još jednom. Sajsi Mimi Rasta Buba su preteča Beogradskog Sindikata!?  Koji je inače počeo sa radom 1999.(primera radi tad je Mimi imala 7 godina, lol) I koji se inače bavi ozbiljnim.repom i kritikuje sistem već 18 godina!

Nema veze, vidim sada da si iz Hrvatske, pa ti ne zameram ništa. Ipak nisi odavde. Samo ću ti reći da gde god, štagod da si čuo u vezi toga: Pogrešno je. Ovo što mekeće ova prostitutka nije rep, i nije jezik ulice. Granica je pređena, počele su da pevaju Mimi Oro, Stanija, Tamara Đurić, Maca, a sada i ovo stvorenje. Ovo je radioaktivni otpad, protiv kojeg svi mi treba da se borimo, da ga bojkotujemo, a ne promovišemo (u najblažem obliku da se sprdamo s njim).  Da,  mi, ljubitelji evrovizije, dobre pesme, dobrog nastupa i dobre zabave. I ne, Petre, ne radi se ni o kakavom izazivanju konflikata već ja jednostavno kažem sve najiskrenije, onako kako mislim. I drago mi je što primećujem da dosta ljudi i deli moje mišljenje u većini slučajeva, samo što nije spremno da to tako eksplicitno i kaže. I ne zameram im. Pozdrav svima.  :) 
1. FRA      2. GRE      3.SPA      4.BUL      5.SER      6.ITA      7.MON      8.AUS      9.MAL      10.UKR

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #554 poslato: 14 Februar 2018, 15:59:23 »
Gradiska administracija je sa nevericom docekala vesti o uskrsnucu Krilove i pomilovanju Dolove

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
CXLVI Srbovizija - Lajkovac - Nova deca stvaraju bolji svet

Započeo Veritas

145 Odgovora
2430 Pregleda
Poslednja poruka 12 Jul 2018, 17:15:54
Leo Cezar
xx
XX NOVOGODIŠNjA SRBOVIZIJA - Kruševac

Započeo Lazarica

640 Odgovora
21532 Pregleda
Poslednja poruka 06 Mart 2011, 11:10:31
marco8
cheesy
CXV Srbovizija - Kruševac - Nađi svoju pahulju!

Započeo Stole

519 Odgovora
7417 Pregleda
Poslednja poruka 21 Januar 2017, 14:44:14
Leonidas
clip
CXXIV Srbovizija - Kruševac - Ljubavni talas

Započeo Stole

943 Odgovora
9715 Pregleda
Poslednja poruka 21 Jun 2017, 00:21:43
mirCo
clip
CXXXV Srbovizija - Požarevac - Ledeni dani, topla srca!

Započeo Eddie the Head

405 Odgovora
6313 Pregleda
Poslednja poruka 20 Januar 2018, 14:34:35
hipotalamus