Autor Tema: CXXIII Srbovizija - Kikinda - Jedna pesma,jedna želja  (Pročitano 5949 puta)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
Odg: CXXIII Srbovizija - Kikinda - Jedna pesma,jedna želja
« Odgovor #30 poslato: 23 Maj 2017, 22:29:42 »
EKSKLUZIVNO Tatjana Vojtehovski: Uspeh se ne prašta, Vršac nam smešta!

Tatjana, kako komentarišete teroristički napad u Vršcu za koji su optuženi naši sugrađani?

Upravo sam dobila informaciju od našeg insajdera i zgranuta sam! Pouzdano znam da nam je smešteno, al' ono što me je najviše zabolelo jeste mogućnost da je za napad odgovorna vršačka organizacija, koja je u službi vršačke srbovizijske delegacije.

Koji motiv bi vršačka delegacija imala za tako nešto?

Uspeh se ne prašta, a mi smo izgleda otišli predaleko, pa su nam delegacije, koje smo smatrali prijateljima, okrenule leđa.

Opšte je poznato da se Pančevo zahvaljujući Vršcu vratilo na Srboviziju, kada je iznenada počela pančevačka dominacija na takmičnju. Da li imate dokaze za takve tvrdnje?

Nemam nikakve zvanične informacije i još uvek se molim da to nije istina, ali iskustvo mi govori da je to praktično potvrđena stvar.

Mislite li da su ovaj gnusni zločin planirali sa još nekim delegacijama?

Jasno je da smo mnogim delegacijama postali trn u oku, pa me ne bi iznenadilo...

Na koga još sumnjate?

Ne bih još upirala prst ni u koga, istraga je u toku...

Plašite li se da će ovaj incident uticati na plasman Pančeva na Srboviziji u Kikindi?

Iskreno, plašim se, imamo previše neprijatelja i objektivnost polako nestaje...

Šta biste poručili građanima Pančeva i fanovima Srbovizije?

Ne verujete u servirane laži, Pančevo je delegacija koja se trudom i kvalitetom istakla, nekima to ne odgovra, pa ne biraju sredstva da nas se reše!

1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 23 Maj 2017, 22:31:17 »
Sve je Mirela skontala!Zapravo je Ariana nastupala u Vršcu, ali zbog velike sramote da takva zvezda nastupa u tamo nekom Vršcu, mediji su promenili grad, ali je događaj zapravo bio u Vršcu!
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #32 poslato: 23 Maj 2017, 23:01:33 »
Доста више радикалног панчевализма на Србовизији. Колико, али колико недужних треба да доживи судбину покојне Крилове, несретне Вики, јадне Биље? Колико људских живота треба да се преточи у  ударне вести трећеразредних медија због радикалног панчевизма. Рецимо не панчевизму.

ЖеСусВршац
--- Покојна Милева, шефица делегације Градишке, алтруиста и борац за људска права

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #33 poslato: 23 Maj 2017, 23:10:11 »
Je l' ste vi pročitali demant Tatjane Vojtehovski?! Tužićemo vas za klevetu!

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #34 poslato: 23 Maj 2017, 23:11:01 »
Demant ili demantij? Ozbiljno pitam.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #35 poslato: 23 Maj 2017, 23:15:21 »
Nisam čuo za demantij. :neznam:

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #36 poslato: 23 Maj 2017, 23:15:49 »
Ja sam to u novinama video :D

• Bebi
  • Moderator
  • Pufnica
  • Zemlja: fm
« Odgovor #37 poslato: 23 Maj 2017, 23:18:25 »
P kao Priština! Zašto mrzite i Pančevo?!

Istraga je pokazala na osnovu dobijenih dokaza da iza napada stoji delegacija Prištine na čelu sa ozloglašenom Oliverom Kovačević! Njihove akcije su dobro poznate SBU damama, a nas čudi zbog čega su želeli baš Pančevu da napakuju ovaj teroristički akt.
Naime, akteri ovog nemilog događaja su bili uniformisani, a na svojoj odeći su imali crvenim slovima veliko P. Kako građani nisu raspoznavali obeležja koja su van dometa naše države logično je da su i povezali sa najbližim gradom susedom. Ovim putem se izvinjavamo svim građanima Pančeva pogotovo delegaciji i Tatjani na njenom čelu. Nadamo se da se ovim naši dobrosusedski odnosi nisu narušili te i dalje podržavamo politiku koju oni sprovode.
Što se tiče Prištine, njima uvodimo sankcije, a svakako da ovaj teroristički napad neće ostati nekažnjen od strane nadležnih organa MUP-a.

Premijerka Margit.
#JeSuisVršac
Regent Catherine Elizabeth "Kate"

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #38 poslato: 23 Maj 2017, 23:45:00 »
Стоп радикалном панчевизму и увозу истог у суседне градове

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #39 poslato: 23 Maj 2017, 23:47:36 »
Gradiška će biti stopirana na sudu! Ovo je skandal!

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #40 poslato: 24 Maj 2017, 00:23:09 »
Стоп предтњама судом. Ми смо чисти и невини и ко да се нисмо променили, ја овде силазим јер како да летим кад ходам по дну...... Мало смо се занели. Елем, стоп претњама честитим делегацијама и стоп радикалним учењима која долазе из Панчева. Ово је Србовизија, ми имамо своје принципе и нису нам потребна нека екстремна источњачка учења која вуку корење из средњовековног Панчева.

« Odgovor #41 poslato: 24 Maj 2017, 12:57:48 »
Eve ni nas pa! Saljemo vi zvezdetinu koju svi mnogo volite!!!! Ce vidite koja je!!  8)

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
« Odgovor #42 poslato: 24 Maj 2017, 13:01:51 »
TvBg razmišlja o povratku na SSC. 8)
Spread the love, not hate! <3

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #43 poslato: 24 Maj 2017, 16:42:51 »

Zbog svega navedenog od strane delegacije Vrsca, RTP ce morati da reaguje!

Prvo zelimo da konstatujemo da smo na porsloj Srboviziji doziveli sudbinu mlade ruskinje Julije kojoj su zabranili ulazak u Ukrajinu na ESC-u. Nazalost to se dogodilo i pristinskom predstavniku Dinu Merlinu kojem zbog odlicne pesme ali i sujete koja dolazi ne samo od Vrsca nego i SBU, bilo zabranjeno da prisustvuje Srboviziji u Vrscu.

Ali vidimo da delegaciji Vrsca to nije bilo dovoljno pa nas sad jos i napadaju i optuzuju za neku njihovu montiranu pricu. Ovde se tacno zna ko voli da mulja, kupuje glasove i utice na razne izbore.

Sto se tice sankcija, samo ih vi odrzavajte, delegacija Pristine je od pocetka tj od svog prvog pojavljivanja uvek igrala posteno i uvek je u prvi plan stavljala muziku i pesme, zbog cega i postoji ovo takmicenje, a ne neke sitne i pojedinacne interese pojedinih ovde. Mi cemo i dalje podrzavati sve normalne i pametne predloge i signale koje dolaze ma od bilo koga i nikom necemo uvoditi sankcije.

Zbog svega sto se desilo, i zloupotrebom SBU, RTP tacnije Pristina je odlucila da se na odredjeno vreme povuce sa ovog takmicenja u znak protesta i negodovanja zbog politizacije i korumpcije koja nazalost zavladala SBU i samim takmicenjem!

« Poslednja izmena: 24 Maj 2017, 16:49:43 MrVlaxs »
Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

« Odgovor #44 poslato: 24 Maj 2017, 16:48:02 »
Hoćete praviti neku žurku povodom odlaska?

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
70. FSC ~ Jedna reč

Započeo Petar

574 Odgovora
12616 Pregleda
Poslednja poruka 27 Oktobar 2013, 15:00:55
tetsujin
xx
LXXXII Srbovizija - KIKINDA - Moj je život moja pesma

Započeo Leo Cezar

135 Odgovora
3119 Pregleda
Poslednja poruka 30 Oktobar 2014, 17:03:07
Mithrandir
clip
CX Srbovizija - Kikinda - Muzika ima moć!

Započeo Leo Cezar

162 Odgovora
2734 Pregleda
Poslednja poruka 12 Oktobar 2016, 23:51:32
ivana-ns
xx
LIV Srbovizija - Kikinda - Taking the stage...

Započeo Leo Cezar

372 Odgovora
6457 Pregleda
Poslednja poruka 13 Oktobar 2012, 13:22:41
.Poslednji.Let.
thumbup
LXIX Srbovizija - Kikinda - We're like a butterflies...

Započeo Leo Cezar

573 Odgovora
10977 Pregleda
Poslednja poruka 03 Septembar 2013, 13:12:18
Mithrandir