Autor Tema: CXXII Srbovizija - Vršac - Aristokratija  (Pročitano 8313 puta)

Odg: CXXII Srbovizija - Vršac - Aristokratija
« Odgovor #30 poslato: 02 Maj 2017, 22:24:32 »
Na sastanku delegacija u Gudurici kod Vršca, derviš iz Vrnjačke Banje i Bebi Dol natežu zidarca za pokoj duše Nadežde Biljić:

Skroz desno je Marina Perazić propo.

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #31 poslato: 02 Maj 2017, 22:24:48 »
7 diskvalifikacija, to je garant rekord! ;D
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

« Odgovor #32 poslato: 02 Maj 2017, 22:25:54 »
Mrš, nije.
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #33 poslato: 02 Maj 2017, 22:26:40 »
PA nije to do tebe. ::() ;D

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
  • Zemlja: fm
« Odgovor #34 poslato: 02 Maj 2017, 22:26:53 »
Ja ću bukvalno pasti u depresiju. Neće me ni pobeda Irske na ESCu izvući.

Zašto? Nema depresije, optimizam vlada jer kako su nas učili nada umire poslednja! (ne, Topčagić :D)

Dana Saric Bebi
Self-Employed

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
« Odgovor #35 poslato: 02 Maj 2017, 22:27:38 »
Na sastanku delegacija u Gudurici kod Vršca, derviš iz Vrnjačke Banje i Bebi Dol natežu zidarca za pokoj duše Nadežde Biljić:

Skroz desno je Marina Perazić propo.

Ahahahaha, bukvalno je ovo scena Gudurica!!!!  :D :D :D

« Odgovor #36 poslato: 02 Maj 2017, 22:38:57 »
Ja ću bukvalno pasti u depresiju. Neće me ni pobeda Irske na ESCu izvući.

Zašto? Nema depresije, optimizam vlada jer kako su nas učili nada umire poslednja! (ne, Topčagić :D)
Mislila sam da vam je bilo OK u Somboru, a ne katastrofalno :(

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
« Odgovor #37 poslato: 02 Maj 2017, 22:49:15 »
Bože svašta, naravno da nam je bilo ekstra. Nije Mirela kriva zato što su ostale šefice napravile urnebes.

• Kakashi
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #38 poslato: 02 Maj 2017, 22:51:31 »
Napokon si poslao samog sebe?  ;:))
Nisam. Novi materijal još nije gotov, ali radi se na tome. Bit će i jedan duet!  8) :D
FALLING doesn't give you a reason to give up as long as you BELIEVE

« Odgovor #39 poslato: 02 Maj 2017, 22:51:49 »
Mirela Holy: Kako vam nije žao?

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #40 poslato: 02 Maj 2017, 22:56:17 »
Nama ste napravili emocionalnu štetu, a i finanijsku, jer smo bogato proslavili ''pobedu''. :(

« Odgovor #41 poslato: 02 Maj 2017, 23:02:02 »
Mi smo mislili da smo BFF delegacije :( Ipak ćemo morati da se okrenemo Zadru!

• Avocado
  • Hero Member
  • Ay Queridita...Me las vas a pagar
  • Zemlja: ua
PRIMADONA NASTAVLJA PUTEM SLAVE!!!
« Odgovor #42 poslato: 02 Maj 2017, 23:03:10 »
Ekskluzivan intervju sa novom direktorkom DOMINATIONA prenosi se u celosti!

Primadona dolazi na glavna vrata u velikom stilu...Tanja Boškovič

Uskoro je premijera vašeg stolovanja na čelu DOMINACIJE, kakvI su prvobitni utisci?
[– U karijeri sam imala mnogo poslova na kojima je vladala različita atmosfera, bilo je divnih, ali Srbovizija nije kao drugi, Srbovizija je izuzetak. To je najuzbudljiviji doživljaj u mom životu, svi ljudi koji rade  sa mnom na ovom projektu  su mi braća i sestre. Očarana sam pre svega autorom predstojeće Srbovizije, Bebijem, koji je jedan od petoro najinteligentnijih ljudi na forumu. Obično ljudi njegove pameti nisu kreativni, ali kod njega bog nije štedeo ni na čemu.

Na Srboviziji prvi put sami birate izvođača koji će predstavljati DOMINACIJU  , koliko vam to znači?
– Flemet je, tokom rada, došla na ideju da mene odredi kao osobu zaduženu za odabir, a s obzirom da na SSCu pored mene učestvuje I Mileva, to je postala prava porodična priča. Ja ne znam koliko je meni ostalo leta, ali mi se ispunila želja da I sama odlučujem.Ne bih lagala ako bih rekla da primadona ostaje primadona.
Koliko vas je to divno iskustvo da budete na čelu najmoćnije delegacije ikada oplemenilo kao osobu?
– Do pre šest meseci mislila sam da atmosfera sa prethodnih Srbovizija više neće da se ponovi, jer se promenilo vreme i ljudi su postali drugačiji.Bilo je nameštanja, skandala pa I tuča I ubistava, mislila sam da je sve beznadežno. Sada sam shvatila da nisam bila u pravu i da nada postoji. Posle ovog iskustva postala sam bolja osoba i živim sa više radosti. Možda sam i ranije imala slične prilike, ali nisam umela da ih vidim. Kako godine dolaze, spoznajete da su primidone ono što je falilo Srboviziji.
Srbovizija se održava u Vršcu, da li ste se već upoznali sa gradom I prirodnim lepotama ovog seoceta?
– Jesam, ali mi je najznačajnije to što ću  tokom SSCa posetiti i Bebiliju. Ona je u ovom teškom vremenu izgubila bitku sa čašicom, a njeni  drugari I kolege odlučili su da pomognu tako što će oživeti taj grad, makar tih par nedelja.
Družite li se sa šefovima drugih delegacija?
– Imamo odličan odnos, oni dolaze kod nas u New Now i pažljivo ih slušam. Nekada mi daju, a nekada i oduzimaju energiju, uglavnom Soraja. Ali to su sve veliki posvećenici i zaljubljenici u pevanje. Među njima ima i pravih stradalnika, setimo se Krilove koja je, možemo reći, žrtvovala sebe da bi Srbovizija bila bolja.Pored nje, pomenula bih I Mamića,Milevu, Holijevu I još mnoge koji su ovo takmičenje iznedrili iznad nivoa forumskih mama,baba I tetaka.

Jesu li neke delegacije  pokušale da Vas odgovorite od odluke da učestvujete u Vršcu?
– Nikada u životu nisam nikome stajala na putu, ali ih nisam ni gurala ni u šta. Svako ima pravo da izabere da li će učestvovati . Tako se prema meni ophode I druge delegacije.Nikada ne bih dozvolila sei da primadona zbog plemenskih glasanja izgubi parvo da prisustvuje ovakvom spektaklu,
.
Odnedavno se bavite humanitarnim radom, koliko vas to ispunjava?
– Postoji fondacija koja brine o ljudima koji sa posebnim potrebama. Pozvali su me da pomažem u izboru onih kojima treba hitno pomoći i vrlo sam srećna zbog toga, ali nisam prihvatila apele da seobezbedi stručna pomoć članicama delegacije Pančeva, što su mnogi tražili.
Kakvi su budući planovi što se tiče Dominacije?
– Planovi su takvi da samo primidone mogu da ih pretpostave.Nisam opterećena plasmanom ali DOMINACIJA nikako neće pristajati na compromise.Jedino mi kao grad PRIMADONA možemo da dozvolimo sebi da ne budemo uvučeni u neke stvari koje su se dešavale na prethodnim izdanjima, a u kojima sun eke delegacije navodno učestvovale.No nije moje da sudim o tome, njima će suditi milostivi Bog!

Bošković-Krilova preživela, Biljićeva ne.

Na pitanje kakva je sudbina prethodne šefice delegacije Tanja kaže da joj nije poznato da li je dotična zaista u manastiru na jugu ili je u pitanju spin.
-Zaistane bih znala, o tome će se Flemet raspitati.Ono što je sigurno jeste da njen eventualni povratak na mene neće uticati jer sam ja pozvana samoinicijativno od strane Flemet I potpisala sam ugovor do 2020.

Flemet-Iznenađena sam, ako se Krilova vrati Boškovićeva leti

Drveni advokat Krilove...Flemeth

Flemet je izjavila da je Tanja lično pozvana ali da nije potpisan niakakv ugovor, obzirom da se DOMINATION povlači nakon ove edicije.

-Bilo bi suludo da se potpisuje bilo kakav ugovor kada je samim odlaskom Lavli I Kril potpuno dovedena u pitanje svrha DOMINATIONA na SSCu.Tanja će biti tu samo jedno izdanje, a potom se svi zajedno povlačimo.Što se tiče Krilove, ako je zaista na ovom svetu I dalje, samo ona bi imala parvo da vodi DOMINATION i tada će Tanja morati da ode milom ili silom.
Ona je dodala I da sahrane Nadežde Biljić neće ni biti, već da je odlučeno da se ona balzamuje I pokloni Vrnjačkoj Banji, obzirom da je Vrana gajila posebna osećanja prema mladoj dami.

-Od DOMINATIONA Vrana će, međutim, svakako dobiti I lubenicu uz Nadeždu-dodala je Flemet.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #43 poslato: 02 Maj 2017, 23:03:38 »
Mi smo mislili da smo BFF delegacije :( Ipak ćemo morati da se okrenemo Zadru!

Pa i jesmo, zato smo vam sve oprostili i pustili da se sve zaboravi... ;zv:)

« Odgovor #44 poslato: 02 Maj 2017, 23:04:04 »
Bukvalno ste nas sahranili i ostavili motiku ::)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
C Srbovizija - Vršac - Stotka!

Započeo Bebi

649 Odgovora
9573 Pregleda
Poslednja poruka 12 Decembar 2016, 16:22:26
Bebi
xx
XXI Srbovizija - Vršac - Take the color!

Započeo Bebi

441 Odgovora
13868 Pregleda
Poslednja poruka 25 Januar 2011, 19:55:29
Chinchón
xx
LIII Srbovizija - Vršac – Ljubav i moda

Započeo Bebi

522 Odgovora
13851 Pregleda
Poslednja poruka 25 Jul 2013, 23:14:01
Bebi